informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Kolobežky odrážadlá

Ko - Kolo - Koloběž - Kolobežka! To by stálo za pokus, aneb zábava pre deti. Vyberte si z kvalitných najľahších odrážadiel na trhu! Ponúkame mnoho prevedenia a predovšetkým najrôznejších farieb! Vyberú si všetci ... pre najmenších máme odrážadlá a pre tie väčšie kolobežky s vysokou nosnosťou.
Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Yedoo, česky vyslovujeme "jedov", ako už sám názov napovedá, značí jazdu veľkou rýchlosťou na kolieskach, čo bol aj zámer majiteľa tejto firmy. Keď budete vyberať odrážadlo alebo kolobežku, mali by ste predovšetkým zohľadniť vek a hmotnosť dieťaťa. Všetky Yedoo kolobežky a odrážadlá sú vybavené bezpečnými brzdami, nízkou váhou, dobre nahustenými pneumatikami a správnu výškou stúpadlá!

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu