Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Koterec pre psa 2x3 + 2x2 koterec + prístavok predná stena guľatina 8mm
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 63 €  na ďalší nákup

Koterec pre psa 2x3 + 2x2 koterec + prístavok predná stena guľatina 8mm

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:Vypredané - naskladnenie 30 dní
Záruka:2 roky
Potrebujete bezpečné a pokojné zázemie pre svojho psa ale aj priestor, kam môžete uložiť záhradné náradie, potreby pre bazén alebo krmivo pre psov? Tento variant spojenia koterca o rozmere 2 × 3 ma dreveného domčeka s rozmerom 2 × 2 m je pre Vás ideálnym riešením. Výborne zapadne do vašej novej, krásne záhrady. Koterce s prístavkom sú k dispozícii v rozmeroch 2 x 3 ma 2 x 4 m. Predné steny koterca sú sieten alebo kolíkový s dverami. Predná stena prístavku je drevená. 
 • materiály:
 • Koterce pozostávajú z kovových rámov so špeciálnymi spojovacími prvkami. Všetky kovové diely sú pozinkované, čím je zaručená odolnosť voči poveternostným vplyvom a minimálne požiadavky na údržbu.
 • steny
 • Drevené steny sú z paluboviek o sile 19 mm, chránené bezfarebným náterom proti plesniam a vlhkosti. Predná stena sieten s okami 50 x 50 mm alebo tyčkové z guľatiny priemer 8 mm s rozstupom 85 mm s dverami. Výška koterca vpredu 2 má vzadu 1,8 m.
 • strecha
 • Strecha je rovná sa spádom dozadu, môže byť aj dopredu. Krytinu strechy tvorí pozinkovaný trapézový plech. Presah strechy je štandardne 20 cm vpredu, 10 cm vzadu.
 • podlaha
 • Podlahu predstavuje oceľový rám s nožičkami príslušného rozmeru. Podlahová krytina je z cetrisových dosiek o sile 14 mm. Ide o certifikované cementopieskové dosky schválené pre tieto účely použitia. Dodávame však aj podlahové diely drevené, z dosiek o sile 24 mm, z lícnej strany hobľované.
 • dvere
 • Dvere majú pevný kovový rám s výplňou sieťou alebo guľatinou. Otváranie dverí je dovnútra smerom na bočnú stenu koterca. Šírka dverí je 0,7 m. Dvere sa zatvárajú pomocou zástrče, do ktorého je možné vložiť vysací zámok.
 • okno
 • Okno je pevné z plexiskla o rozmere 65 x 35 cm. Okno je v kovovom ráme.
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.