informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Krovinorezy

Krovinorezy, známej tiež ako motorové kosy poháňané elektromotorom, sú výborným pomocníkom predovšetkým pre náročné terény a vysokej trávy. Vybrať si môžete krovinorez s benzínovým, elektrickým alebo aku indukčným motorom. Bližšie špecifické informácie k jednotlivým krovinorezom sú uvedené v detaile produktu.
Cena
Zobraziť filtre
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Pri výbere krovinorezu zvážte porast, ktorý ním budete kosiť. Hodí sa napríklad k obsekávání trávy u plotov a obrubníkov, ale predovšetkým ťažko prístupných terénov. Ďalej sa sústreďte na pevnú hriadeľ, výkonný motor i odpruženie vibrácií, nech ste maximálne spokojní. Krovinorezy nie sú náročné na údržbu a ich prevádzka je lacný.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu