VIP referencie

Rodinné domy

Vo výrobe drevostavieb patríme k špičke v Českej republike. Na výber máte veľa typov, ktoré sa líšia zpraváním, dizajnom, veľkosťou alebo funkčnosťou. Stačí si len zvoliť ten správny. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Stavebné povolenie pre mobilný dom v roku 2020

Rastúce ceny nehnuteľností, pozemkov a ťažké podmienky na získanie hypotéky pomáhajú k rastúcej obľube mobilných domov. Slovenský spotrebiteľ stále viac siaha po tejto variante v súvislosti s vytvorením celoročného bývania. Zásadná otázka vzniká v oblasti stavebného povolenia. Je nutné, alebo nie?

Čítať celý článok

Stavba rodinného domu

Mobilný dom sa stáva stále obľúbenejším riešením. Jeho nízke obstarávacie náklady a variabilita z neho vytvára ideálne riešenie pre mladé rodiny i staršie páry. Jeho hlavnou krása však tkvie v mobilite. Vďaka nej ho môžete umiestniť na akomkoľvek mieste a to už počas necelého mesiaca.

Čítať celý článok

Drevostavba a jej ponuka

Drevostavba je v súčasnej dobe veľmi dynamicky sa rozvíjajúcom odborom. V našom prevedení sa jedná o mobilné riešenie, ktoré ponúkne veľmi široké rozpätie, čo sa týka typu prevedenia a finálneho spracovania. Výber sa potom líši podľa preferencií klienta a jeho cenových možností.

Čítať celý článok

Ľahké sťahovanie mobilného domu

Mobilné domy značky Hobbytec sú verné svojmu menu. Ich prevoz a následná stavba je možná po celej Českej republike, stačí len vybrať nové miesto. Kvalitná konštrukcia zo SIP panelov je pripravená k celoročnému obývanie. A tak záleží na vašich preferenciách, dom sa dá využívať k permanentnému bývanie alebo ako víkendové záležitosti.

Čítať celý článok

Video - drevostavba a jej popularita

Drevostavba si postupne získava svoje miesto u českých rodín. Ich najväčšou výhodou je nízka energetická náročnosť a šetrnosť k prírode. Vďaka tomu sa využívajú predovšetkým ako celoročné mobilné a rodinné domy. Skvelé uplatnenie nájsť aj v komerčnej sfére, ako vrátnice alebo kancelárske priestory.

Čítať celý článok

Mobilný dom šetrný k prírode

Pri výrobe bolo použité iba prírodných materiálov. Tie sú plne recyklovateľné a tak maximálne šetrné k svojmu okoliu. Mobilný dom je navyše plne prispôsobený akémukoľvek typu vykurovania, a tak ak zvolíme solárny variant, budeme šetriť nielen náš rozpočet ale aj planétu krajine.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.