VIP referencie

Rodinné domy

Vo výrobe drevostavieb patríme k špičke v Českej republike. Na výber máte veľa typov, ktoré sa líšia zpraváním, dizajnom, veľkosťou alebo funkčnosťou. Stačí si len zvoliť ten správny. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Plnohodnotné bývanie menom modulárna stavba

Kým v minulých rokoch bola modulárna stavba chápaná ako skôr dočasné bývanie, postupom času sa z nej stalo plnohodnotné riešenie, ktoré je možné využívať po celý rok. Oproti murované variante potom vyniká svojou mobilitou, variabilitou, a nakoniec i ústretovosti k prírode.

Čítať celý článok

Výhody montovaného domu

Zatiaľ čo vo svete sú mobilné domy bežnou praxou, v českej kotline sú stále veľmi podceňovaným riešením. A pritom ich výhody často předčívají murovanú variantu. Oproti nej vynikajú rýchlosťou výstavby, cenou, náklady na prevádzku alebo šetrnosťou k prírode. V čom tkvie jej skutočná krása?

Čítať celý článok

Ako postaviť dom behom pár dní

Mobilný dom má jednu nespornú výhodu, ktorá vyplýva priamo z jeho názvu. Jeho mobilita tkvie v tom, že ho je možné kedykoľvek presťahovať z miesta na miesto. Stavba pritom zaberie menej ako jeden mesiac. Ako celý proces prebieha? Pripravili sme pre vás krátke video.

Čítať celý článok

SIP panel ako základ nášho mobilného domu

Panel SIP je základom našich drevostavieb. V čom tkvie jeho čaro? Jedná sa o desaťročie vyskušania stavebné metódy, ktora vyniká Predovšetkým svojimi izolačnými schopnosťami. Navýši sa jedná o 100% recyklovaný materiál a chová sa teda veľmi šetrné k prírode, čo je rozhodujuce.

Čítať celý článok

Nekonečné rozmery drevostavby

Výhody drevostavby je nízka energetická náročnosť, použitie prírodných materiálov a predovšetkým variabilita vo svojich rozmeroch. Pokiaľ si zaobstaráte rodinný dom v tomto štýle, je možné v budúcnosti jeho priestor rozšíriť o ďalšie miesto a vytvoriť bývanie až do rozmeru 150 m². Ako na to?

Čítať celý článok

Poďte na prehliadku - priestranný dom Anne

7 miestností, 3 sociálne zariadenie, priestranná kuchyňa a moderné zimná záhrada. To všetko nájdete v 135 metroch štvorcových drevostavby Anne. Jednoduchá konštrukcia zodpovedá moderným trendom, funkčnosť poteší predovšetkým početnú rodinu.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu