MagazínTipy, rady a inšpirácie pre rodinné domy

Vo výrobe drevostavieb patríme k špičke v Českej republike. Na výber máte veľa typov, ktoré sa líšia zpraváním, dizajnom, veľkosťou alebo funkčnosťou. Stačí si len zvoliť ten správny. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Magazín
Stále častejšie homeoffice nemusí byť obmedzený múrmi domu. Ak vlastníte väčšiu záhradu, môžete prácu presunúť tam. Stačí si zvoliť správnu stavbu. Svoju kanceláriu môžete umiestniť do voľne stojace zimnej záhrady či menšieho mobilného domu.
Magazín
Pre niekoho nepochopiteľné bývanie, pre iného splnený sen. Malé mobilné domy ponúknu na pár metroch všetko potrebné, a ešte veľa navyše. Poskytnú vám sympatický spôsob života, ktorý za nízke náklady splní vysoké nároky.
Magazín
Možno mobilný dom obývať celoročne? Nedochádza pri prevádzke k veľkým tepelným stratám? Mýtov, predsudkov a otázok okolo tohto typu stavby je veľa. Vlastnosti jej konštrukcia však zvládnu akékoľvek počasie. Z čoho sa skladajú obvodové múry a aké zateplenie je najčastejší?
Magazín
Veľkoplošné vykurovacie systémy sa stávajú moderným štandardom väčšiny novostavieb. Oproti klasickým nástenným ohrievačom sú ďaleko efektívnejšie. Umožňujú totiž rovnomerne rozmiestniť teplo po celej miestnosti. Navyše nie sú vidieť a dávajú väčšiu voľnosť pri zariaďovaní interiéru. V tomto smere máme dve možnosti voľby. Podlahové a stropné vykurovanie.
Magazín
KVH nosníky sa často využívajú v konštrukciách mobilných domov a ďalších stavieb. Ich vlastnosti ich k tomu predurčujú. Pre tento účel sú navrhnuté. Jedná sa o konštrukčné rezivo, ktoré je špeciálna upravené pre svoj budúci účel.
Magazín
Dopyt po mobilných domoch sa neustále zvyšuje. Dôvodom je kvalita použitých materiálov, šetrnosť k prírode a široká variabilita. Len za posledný rok sme predali viac ako 30 mobilných domov pre súkromné i komerčné účely. Na jeseň sme tak rozšírili ponuku o ďalšie typy. Klientom zároveň obstaráme stavbu úplne na kľúč, a to vrátane zabezpečenia interiéru a fasády.