možnosti platby
  • dobierka
  • bankový prevod
  • Platba cez PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP referencie

Rodinné domy

Vo výrobe drevostavieb patríme k špičke v Českej republike. Na výber máte veľa typov, ktoré sa líšia zpraváním, dizajnom, veľkosťou alebo funkčnosťou. Stačí si len zvoliť ten správny. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Bungalov - populárne bývanie

Čo je to vlastne bungalov? Bungalov je prízemný drevostavba, ktorá má spravidla obdĺžnikový pôdorys a je doplnená vstupné verandou alebo terasou. Nebýva zvykom, že by sa bungalov staval do poschodia. Predtým bungalov predstavoval skôr drevostavbu určenú na rekreáciu, ale s využitím moderných stavebných materiálov a technológií, nie je problém bungalov obývať celoročne.

Čítať celý článok

Montovaný dom nie je žiadna lacná pastouška

Veľakrát bývajú montované domy spájané so sociálnymi skupinami, ktoré majú nízky príjem. A tak keď sa rozhodnú pre vlastné bývanie musí siahnuť po montované stavbe z dreva. Ale všetko je inak. Montované domy sú výbornou voľbou práve pre široké možnosti a variability domov, ktoré sú určené rôznorodým cieľovým skupinám. Na svoje si príde ten, kto si chce zaobstarať dom do milióna aj ten, ktorý zvažuje obstaranie moderné štýlové stavby, bez ohľadu na využité finančné prostriedky.

Čítať celý článok

Od rozhodnutia k rýchlemu bývaniu - Časť druhá: stavba domu

Tú ťažšie časť máte za sebou. Získali ste potrebné finančné krytie stavby montovaného domu aj stavebné povolenie. Uzavreli ste zmluvu o dielo, v ktorej sú presné špecifikácie dodávky, termíny realizácií aj reklamačné podmienky a tak nezostáva než začať stavbu.

Čítať celý článok

Od rozhodnutia k rýchlemu bývaniu - Časť prvá: pred stavbou domu

Rozhodli ste sa pre stavbu domu? Alebo ste stále na vážkach, pretože máte obavy z náročného procesu sprevádzajúceho stavbu domu? Zvažujete stavbu svojpomocne alebo si chcete vybrať firmu, ktorá vám všetko dodá na kľúč? Čo vás čaká a neminie, keď si chcete zaobstarať vlastný montovaný rodinný dom.

Čítať celý článok

Výhodné a pekné bývanie

Chcete bývať vo vlastnom dome kvalitne, energeticky úsporne a ekologicky. Kúpte si drevostavbu. Vďaka použitým stavebným technológiám aj stavebnému materiálu je stavba domu veľmi rýchla a jeho výborné izolačné vlastnosti aj následnú prevádzku vás prekvapí značnou finančnou úsporou.

Čítať celý článok

Stavebné materiály montovaných domov

Montované domy sú stavané vyspelou stavebnou technológiou, pomocou stavebných izolačných panelov čiže SIP panelov. A oproti iným stavebným systémom ponúka významnú časovú i finančnú úsporu.

Čítať celý článok
ľudí si práve prezerá túto kategóriu
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.