MagazínTipy, rady a inšpirácie pre rodinné domy

Vo výrobe drevostavieb patríme k špičke v Českej republike. Na výber máte veľa typov, ktoré sa líšia zpraváním, dizajnom, veľkosťou alebo funkčnosťou. Stačí si len zvoliť ten správny. Inšpirujte sa v našom magazíne.

Magazín
Jednoduchá výstavba, nízka obstarávacia cena a kvalitná konštrukcia pre celoročné využitie. Mobilné domy bežných užívateľov uspokojí týmito vlastnosťami. A čo viac? Ich hlavnou krása tkvie v modularite a možnosti ich kedykoľvek presťahovať z miesta na miesto. A to bez najmenších problémov. Vďaka tomu nájsť uplatnenie nielen v súkromnej ale aj v komerčnej sfére.
Magazín
Rastúce ceny nehnuteľností, pozemkov a ťažké podmienky na získanie hypotéky pomáhajú k rastúcej obľube mobilných domov. Slovenský spotrebiteľ stále viac siaha po tejto variante v súvislosti s vytvorením celoročného bývania. Zásadná otázka vzniká v oblasti stavebného povolenia. Je nutné, alebo nie?
Magazín
Mobilný dom sa stáva stále obľúbenejším riešením. Jeho nízke obstarávacie náklady a variabilita z neho vytvára ideálne riešenie pre mladé rodiny i staršie páry. Jeho hlavnou krása však tkvie v mobilite. Vďaka nej ho môžete umiestniť na akomkoľvek mieste a to už počas necelého mesiaca.
Rady
Drevostavba je v súčasnej dobe veľmi dynamicky sa rozvíjajúcom odborom. V našom prevedení sa jedná o mobilné riešenie, ktoré ponúkne veľmi široké rozpätie, čo sa týka typu prevedenia a finálneho spracovania. Výber sa potom líši podľa preferencií klienta a jeho cenových možností.
Tipy
Mobilné domy značky Hobbytec sú verné svojmu menu. Ich prevoz a následná stavba je možná po celej Českej republike, stačí len vybrať nové miesto. Kvalitná konštrukcia zo SIP panelov je pripravená k celoročnému obývanie. A tak záleží na vašich preferenciách, dom sa dá využívať k permanentnému bývanie alebo ako víkendové záležitosti.
Magazín
Drevostavba si postupne získava svoje miesto u českých rodín. Ich najväčšou výhodou je nízka energetická náročnosť a šetrnosť k prírode. Vďaka tomu sa využívajú predovšetkým ako celoročné mobilné a rodinné domy. Skvelé uplatnenie nájsť aj v komerčnej sfére, ako vrátnice alebo kancelárske priestory.