Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Montovaný dom EDMOND 119,6 m²
 • Montovaný dom EDMOND 119,6 m²
 • Montovaný dom EDMOND 119,6 m²
 • Montovaný dom EDMOND 119,6 m²

Montovaný dom EDMOND 119,6 m²

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:30 dní
Záruka:predĺžená 5 rokov
EDMOND priestranný montovaný dom s plochou 119,6 m², terasou a 3 izbami. Vhodný pre celoročné bývanie, ale aj ako sezónne chata či ako druhá stavba k už existujúcemu domu, slúžiaca ako chata pre hostí. Vstup do domu a jeho jednotlivých izieb vedie cez elegantne riešenú terasu, poskytujúca ideálne miesto na relaxáciu a letnému grilovanie.

Centrálna miestnosť je svojou veľkosťou a umiestnením vhodná pre obývacia izba s kuchyňou. Ďalšie izba sa nachádza po ľavej i pravej strane, obaja možno využiť napríklad ako spálni či pracovňu, prípadne rovno kombináciu oboch, cez ktoré je možné prejsť rovno do šatne. Priamo za šatňami sa potom nachádza - vľavo kúpeľňa s vaňou a toaletou, vpravo toaleta + oddelene priestor, ktorý možno využiť napríklad ako kôlňu, ďalší šatňu či akokoľvek vás napadne pozri vizualizácia (pôdorys) domu nižšie.
 

 
 
Ak sa rozhodnete dom využívať pre celoročné bývanie, ubytovávanie hostí a podobne, možno obohatiť o fúkanú minerálnu izoláciu.  
 
Strecha dreveného domu je uspôsobená bezproblémovému odtekanie vody nenápadnými odkvapovými rúrami. Podlaha a strešné dosky sú riešené pero-drážkovým systémom, ktorý sa vyznačuje stabilitou a bezproblémovú manipuláciou. Okná i dvere sú vyplnená dvojsklom. Vonkajšie okenice vám ľahko zaistí intimitu, bezpečie a znížia náklady na vykurovanie.
  

doprava:

 
Montovaný dom EDMOND môžete zmontovať sami svojpomocne, alebo nechať montáž na nás.
 
 • Dodávka bez montáže: dom dodáme paletizovanie kuriérskou službou - nutné zaistiť priestor pre vjazd nákladného auta a následné zloženie paliet.
 • Dodávka vrátane montáže: doprava je účtovaná individuálne.
 

Potrebujem stavebné povolenie?

Informácie o problematike stavebného povolenia popisujeme v článku TU , v ktorom vás zoznámime s prípadmi, kedy potrebujete stavebné povolenie.

 

Stavebná pripravenosť:
 

Za účelom dosiahnutia maximálneho ukotvenie a bezpečnosti je potrebné, aby si zákazník pripravil vhodný podklad pre stavbu. Najvyššie betónovú dosku alebo betónové pätky (kocky). Je nutné, aby domček stál na rovnom, pevnom a stabilnom podklade.
  
  
 
 

 Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • Montovaný dom EDMOND 119,6 m²
 • Montovaný dom EDMOND 119,6 m²
 • Montovaný dom EDMOND 119,6 m²
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

ANDRE 36m²ANDRE 36m²
18 442 € 14 276 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.