Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm

Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm

Výrobca:Hobbytec Wood
Dostupnosť:30 dní
Záruka:predĺžená 5 rokov
Štvorizbový drevený mobilný dom OLIVIER 5,2 x 8,2 m zo severskej borovice, so stenami o sile 66 mm, celková plocha plocha domu je viac ako štyridsať metrov štvorcových.  Pri vstupe do domu vás najprv uvíta terasa s ozdobným zábradlím, lákajúce nielen k leňošeniu. Po otvorení dverí sa dostanete do srdca domu, najväčšieho izby, ktorý je pripravený stať sa obývacou izbou s kuchyňou. Po ľavej strane sa nachádza v rohu miestnosť určená pre kúpeľňu s toaletou. Z obývacej miestnosti sa dostanete do dvoch samostatných neprůchozích izieb, ktoré môžete využiť ako detskú izbu, spálňu či pracovňu.
 
 
Ak sa rozhodnete dom využívať pre celoročné bývanie, ubytovávanie hostí a podobne, možno obohatiť o fúkanú minerálnu izoláciu.  
 
Strecha dreveného domu je uspôsobená bezproblémovému odtekanie vody nenápadnými odkvapovými rúrami. Podlaha a strešné dosky sú riešené pero-drážkovým systémom, ktorý sa vyznačuje stabilitou a bezproblémovú manipuláciou. Okná i dvere sú vyplnená dvojsklom. Vonkajšie okenice vám ľahko zaistí intimitu, bezpečie a znížia náklady na vykurovanie.

  

doprava:

 
Montovaný dom OLIVIER môžete zmontovať sami svojpomocne, alebo nechať montáž na nás.
 
 • Dodávka bez montáže: dom dodáme paletizovanie kuriérskou službou - nutné zaistiť priestor pre vjazd nákladného auta a následné zloženie paliet.
 • Dodávka vrátane montáže: doprava je účtovaná individuálne.
 

Potrebujem stavebné povolenie?

Informácie o problematike stavebného povolenia popisujeme v článku TU , v ktorom vás zoznámime s prípadmi, kedy potrebujete stavebné povolenie.

 

Stavebná pripravenosť:
 

Za účelom dosiahnutia maximálneho ukotvenie a bezpečnosti je potrebné, aby si zákazník pripravil vhodný podklad pre stavbu. Najvyššie betónovú dosku alebo betónové pätky (kocky). Je nutné, aby domček stál na rovnom, pevnom a stabilnom podklade.
  
  

 Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
 • Montovaný dom OLIVIER 42 m², steny 66 mm
celkové hodnotenie
60 %
1 zákazník hodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

STUDIO A 60 m²STUDIO A 60 m²
40 678 € 25 891 €
BUNGALOW 88 m²BUNGALOW 88 m²
59 659 € 37 974 €
DOMINO 79 m²DOMINO 79 m²
75 931 € 48 330 €
AXOR 94 m²AXOR 94 m²
63 727 € 40 562 €
ALAIN 31 m²ALAIN 31 m²
13 190 € 10 147 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.