Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Oceľová príruba KC 120 cm
 • Oceľová príruba KC 120 cm
 • Oceľová príruba KC 120 cm
 • Oceľová príruba KC 120 cm

Oceľová príruba KC 120 cm

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky
Rozmer: 30 cm x 30 cm x 120 cm. Povrchová úprava pozink. 

Oceľová pozinkovaná príruba pre montáž prístreškov a pergol do vopred pripraveného betónu. Prostredníctvom oceľové príruby je možné prístrešok / pergolu zvýšiť na požadovanú výšku. Príruba sa kotví do vopred pripraveného betónu prostřednitvím chemických kotiev. V ideálnom prípade sa aj čiastočne zabetónuje cca 10-20cm po úroveň terénu. Tým sa zvýši stabilita prístrešku a tiež výsledný estetický efekt. 

Použitím oceľové príruby je možné zvýšiť prístrešok alebo pergolu až na výšku 4,5m v najnižšom mieste!
Napsat dotaz na prodejce
 • Oceľová príruba KC 120 cm
 • Oceľová príruba KC 120 cm
 • Oceľová príruba KC 120 cm
 • Oceľová príruba KC 120 cm
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Novinka - španielska bioklimatická pergola za skvelú cenu

5.3.2020

Ide to aj chytro. Pripravili sme pre vás novinku v podobe bioklimatickej pergoly BIO 120. Španielska výroba a kvalitné spracovanie každého detailu vytvára z tejto stavby nezabudnuteľný prvok vašej záhrady. Postavte nový obytný priestor pre celú rodinu.

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.