Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm
 • Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm
 • Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm
 • Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm

Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm

Výrobca:Rekers
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Prefabrikované oporné prvky z fasádneho betónu v tvare "L" sa používajú na stavbe oporných a deliacich stien hnojísk a na skládkach sypkých materiálov. Alebo ako silážne žľaby. Rovnako tak nájdu uplatnenie pri úprave a stavbe cestných komunikácií a ďalších stavieb. Betónové oporné múry v tvare "L" sú odolné voči klimatickým vplyvom, majú takmer neobmedzenú životnosť a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.

Rozmery: 280 x 99 x 12 cm. Ostatné rozmery sú uvedené nižšie. Váha od 2000 kg.
Dovoz prvkov je z nemeckého závodu Rekers v Ochenbrucku alebo slovenské pobočky.
Cena dopravy podľa km.
Vykládku zabezpečuje objednávateľ prostredníctvom vozidla typu JCB. Prvky sú paletizované.

Ďalšie informácie (v CZ):

Ďalšie informácie na www.hotove-opernezdi.cz Napsat dotaz na prodejce
 • Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm
 • Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm
 • Oporná stena Rekers GmbH 280x99x12 cm
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.