Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Pestovateľský stôl na kolieskach 75x35x80cm
 • Pestovateľský stôl na kolieskach 75x35x80cm
 • Pestovateľský stôl na kolieskach 75x35x80cm

Pestovateľský stôl na kolieskach 75x35x80cm

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Nový spôsob pestovania zeleniny, byliniek a kvetov v domácich podmienkach. Nemáte vlastnú záhradu a chcete napriek tomu záhon na balkóne, terase alebo na pavlači? Žiadny problém. Vďaka pestebníkom môžete pestovať čokoľvek takmer všade a to aj v stiesnených podmienkach. Pestebníky sú dodávané v niekoľkých veľkostiach a farebných prevedení, takže si vyberie naozaj každý!
 
Pestebníky sú vyrobené z kvalitnej lakovanej ocele pre extrémne dlhú životnosť, pestebník je odolný všetkým poveternostným podmienkam a je určený na celoročné použitie. Všetky rohy sú pre zvýšenie bezpečnosti zaoblené. Vďaka kolieskam bude manipulácia a premiestňovanie pestebníka bez najmenších ťažkostí
 
Pestebník je rozoberateľný a dodávaný v jednej krabici pripravený pre montáž svojpomocne, celú montážne vás navyše krok po kroku prevedie jednoduchuný návod.
 

Hlavné výhody:

 • atraktívny dizajn
 • ergonomická stojná výška
 • kolieska pre jednoduché premiestňovanie
 • odkladacia polička

Specifikace:

 • rozmery: 75 x 35 x 80 cm
Napsat dotaz na prodejce
 • Pestovateľský stôl na kolieskach 75x35x80cm
 • Pestovateľský stôl na kolieskach 75x35x80cm
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

6.11.2019

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.