Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
 • Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
 • Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
 • Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 66 €  na ďalší nákup

Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm

Výrobca:Semcom
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Kvalitný hliníkový prístrešok na popolnice s moderným dizajnom. Prístrešok je vďaka použitým materiálom úplne bezúdržbový, nepodlieha vplyvov počasia, nehrdzavie, nedrží sa plesne ani machy. Vďaka výplniam z polykarbonátových panelov s UV filtrami budete navyše úplne chránení pred nepriazňou počasia.

Špecifikácia:

 • vnútorný priestor: 350x190 cm
 • konštrukcia z hliníka v striebornej farbe
 • výplne z plného lexanu 3mm, farba: svetlo alebo tmavo modrá alebo dymová

nákres prístrešku

Plánik stavebnej pripravenosti pre montáže u najmenšej veľkosti. Nosné hliníkové stĺpiky sa priamo zabetonovávají do vopred pripravených betónových pätiek alebo sa kotvia prostředtnivím chemických kotiev do vopred pripravených betónových pätiek. 

Výrobok je možné postaviť svojpomocne. Výrobok je paletizovanie. V prípade záujmu o dodaní vrátane montáže uveďte pri objednávke do poznámky "vrátane montáže".
Napsat dotaz na prodejce
 • Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
 • Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
 • Prístrešok na popolnice 3,5x1,9m steny 3mm
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

2.10.2019

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

For Arch 2019 za nami

23.9.2019

V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.