Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²

Rodinný dom DOMINO 79 m²

Výrobca:Hobbytec Home
Dostupnosť:30 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
DOMINO montovaný dom so zastavanou plochou 79 m2 ponúka dostatok priestoru pre váš oddych a život. Vďaka izolácii a nízkoenergetickému riešenie je vhodný na trvalé bývanie.
 
 
 
  
Konštrukcia je zostavená zo systému SIP panelov, ktorý je recyklovateľný. Jednotlivé panely pozostávajú z dvoch dosiek OSB, vrátane vrstvy z expandovaného polystyrénu, ktorý slúži ako nosič dosiek a najmä ako izolácia. Je to materiál, ktorý výrazne izoluje teplo, zvuk a odoláva ohňu a vlhkosti.


 

Na požiadanie sme schopní zabezpečiť realizáciu jednotlivých projektov, ktoré zákazník dodá sám. Okrem toho zabezpečujeme výstavbu takmer všetkých domov z najväčšej projektovej kancelárie, G-servis, ktoré sme partnerom. Poskytujeme kompletný servis od projektu až po realizáciu výstavby rodinných domov na kľúč.  
 
Priestor pre stavbu vášho domu radi pripravíme, zaistíme zemné práce vrátane prípojok. Prípadne vykonáme aj dokončovacie stavebné činnosti aj potrebné úpravy terénu, prípadne aj pokládku zámkovej dlažby.
  

  


 

Viac informácií na tel: 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
 • Rodinný dom DOMINO 79 m²
celkové hodnotenie
80 %
1 zákazník hodnotil
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

LYRA 135 m²LYRA 135 m²
91 524 € 58 255 €
AXOR 94 m²AXOR 94 m²
63 727 € 40 562 €
LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
47 624 € 31 361 €
NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
40 000 € 25 459 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly so sklom zľava 50%

19.3.2019

Využite jarných zliav

Výpredaj prístreškov - zľava 50%

19.3.2019

Zľava 50% na skladové kusy

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.