Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 64 €  na ďalší nákup

Samobalančný elektromobil Rotax

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky

Rotax - samobalančný elektromobil

Predstavujeme novinku na Slovenskom trhu! Samobalančný dvojkolový elektromobil Rotax.

Cena samobalančního elektromobilu je teraz viac ako dostupná. Oproti doterajším produktom rovnakej kategórie, u nás kúpite Rotax za tretinovú cenu!

Rotax sa ovláda jednoduchým náklonom tela, riadenie je veľmi jednoduché a intuitívne. Navyše elektromobil Rotax obsahuje aj centrálne diaľkové ovládanie.

Predstavuje individuálny a nezávislý dopravný prostriedok, ideálny do mesta pre kratšie vzdialenosti alebo na golfové ihrisko ako výkonný pomocník. Nespornou výhodou tohto svižného elektromobilu je jeho skladnosť. Bez problémov ho preveziete v kufri aj menšieho automobilu, v meste oceníte jeho nízku hmotnosť a bezproblémový transport hromadnou dopravou.

Malé rozmery = ľahký transport
Rotax je konštruovaný presne pre veľkosť ľudského tela. Toto sa dokonale korešponduje so zámerom jeho použitia - bezproblémový a rýchly transport v mestskej prevádzke. Elektroskúter Rotax je tiež neuveriteľne ľahký - váži len 18,5 kg. Navyše je jeho predné madlo teleskopické, teda ho ľahko zložíte, čím sa jeho veľkosť výrazne zníži. Koniec problémov s parkovaním.

Nulové emisie = nulové znečistenie vášho mesta
Pohon elektroskútra je tvorený obdobne ako u elektromobilov. Jediným jeho zdrojom je lítiová batéria, ktorá poháňa elektromotor. Toto zariadenie môžete veľmi ľahko dobíjať kdekoľvek, kde je zásuvka o napätí 240V - teda u vás doma, v kancelárii, jednoducho kdekoľvek. Na jedno nabitie najazdíte až 30km (náklady cca 10 centov), bez akýchkoľvek emisií, hluku alebo znečistenia životného prostredia.

Nízka spotreba energie
Rotax elektroskúter je extrémne nízkonákladovým dopravným prostriedkom. Náklady na kilometer jsou takmer nulové. Rotax je navyše ekonomickejší ako tradičné elektromobily-autá. Tradičný elektromobil váži okolo jednej tony - Rotax s hmotnosťou okolo 20kg naozaj šetrí aj elektrickú energiu.

Na jazdu týmto elektromobilom nikdy nezabudnete. Investícia do tohto dopravného prostriedku sa čoskoro navráti a na vaše schôdzky budete prichádzať štýlovo a vždy včas!

Maximálna cestovná rýchlosť: 20km / h
Dojazdová vzdialenosť (po jednom nabití): 20 až 30km
Výkon elektromotora: 1300W / max.3000W
Min. radius otáčania: 0 (otočí sa na mieste)
Čistá hmotnosť: 18,5 kg
Objemový rozmer: 0.15m3
Celková šírka: 46,4 cm
Celková výška: 115 - 140 cm
Výška podvozka: 21,2 cm
Čas nabíjania: 1-3h
Max zaťaženie: 150 kg
Max schopnosť stúpania: 15 °
Životnosť: 35.000 km
Napätie napájania: 240V
Batéria: Lítiová, 48V / 8Ah


Napsat dotaz na prodejce
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
 • Samobalančný elektromobil Rotax
celkové hodnotenie
87 %
3 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.