informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Skákací trampolíny

Skáčem, skáčeš, skáčeme, aneb obľúbená zábava pre celú rodinu. To sú trampolíny! Ponúkame vysokú kvalitu konštrukcií aj všetkých použitých materiálov, ktoré vydržia skoky detí aj dospelých! Trampolíny sú bezpečné, pretože pred prípadným pádom Vás i deti ochráni bezpečnostnej siete. Vyberte si z mnohých veľkostí a farieb, ktoré budú najviac vyhovovať Vašej rodine.
Cena
Zobraziť filtre
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 4Nasledujúci
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Trampolíny sú tou najlepšou vonkajšie, ale aj vnútorné zábavou pre všetkých! Baviť sa budú deti aj dospelí. Trampolíny sú vhodné na skoky, cvičenie i relaxáciu. Vysoká nosnosť a celková stabilita umožňuje, aby si v nej aj niekoľko detí skákalo naraz. Súčasťou všetkých trampolín sú ochranné siete a schodíky.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu