informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Slnečníky

Keď svieti slnko nad hlavou, je ju treba chrániť. A tým dokonalým pomocníkom je slnečník! Jeho kvalitu doceníte predovšetkým v horúcich letných dňoch, kedy budete hľadať príjemný tieň. Či už potrebujete malý, alebo veľký slnečník, tak u nás si vyberiete. Ponúkame mnoho moderných dizajnových tvarov, materiálov, priemerov a tiež farieb!
Cena
Zobraziť filtre
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 5Nasledujúci
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Doplňte Vaše vonkajšie posedenie, alebo terasu či balkón o štýlový slnečník, ktorých obľuba v posledných rokoch opäť stúpa vďaka kvalitnému prevedení. Pri výbere zvážte, či potrebujete, aby sa dal otáčať či naklápať. Ak budete slnečník presúvať, zohľadnite aj celkovú hmotnosť slnečníka. Na záver stačí už len zvoliť farbu a prípadné ozdobné prvky.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Zimné záhrady so sklom zľava až 21%

13.4.2017

Zimná záhrada so sklom bez rámu série Open Space sa skladá z hliníkovej konštrukcie a obvodových stien z bezpečnostného skla bez rámu.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu