Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Solárna sprcha Charlotte

Solárna sprcha Charlotte

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky

Solárne sprchy série Charlotte využívajú slnečnú energiu k ekologickému ohrevu vody. Približne po 2 hodinách je možné využiť horúcej vody a namiešať si ľubovoľnú teplotu vody. Zásobník vody je umiestnený v spodnej základni a vystačí na niekoľko sprchovacích cyklov.


Solárna sprcha má nastaviteľnú sprchovú hlavu, ktorú môžete vytiahnuť z držiaka a využiť individuálne na spodné partie tela.

Dodávame v týchto farbách: sivá, modrá, ružová, zelená - lime

 

Výhody sprchy: 
 • možnosť mixovania horúcej / studenej vody
 • stabilný a bezpečný podstavec
 • nastaviteľná základňa (140 - 210 cm)
 • objem solárneho zásobníka - 8 litrov
 • regulátor vstupu s adaptérom na záhradnú hadicu
 • balené v farebnej kartónovej krabici (60x23x60cm)


Prehliadnuť ostatné solárne sprchy
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
75 %
4 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.