Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Solárny ohrev bazénov
 • Solárny ohrev bazénov
 • Solárny ohrev bazénov
 • Solárny ohrev bazénov

Solárny ohrev bazénov

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky
Solárny ohrev bazéna - solárny panel. Dĺžka článku 3000 mm. Jednoduché pripojenie - pripojovací rúrka s priemerom 32 mm, nepotrebujete zvyčajne pripojovacie súpravu. Veľkosť článku 800 x 3000mmSnadná montáž - pripojenie hadicou k bazénovej filtrácii. 

Solárny článok je vyrobený z PP, ktorý je stabilizovaný proti UV žiareniu. Konštrukciu solárne článku tvorí špeciálna dutinková doska, ktorá je exruzně zvarená so zbernou trubkou pre jednoduché prepojenie do systému ohrevu bazénovej vody. Pozor! Jedná sa o kvalitný doskový kolektor - vyrobené v ČR! Obrázok - rez produktu v prílohe. Nejde o produkt podobný čínskym hadicovým nekvalitným systémom! Oválnymi dutinkami dosky prúdi voda z bazéna, ktorú vháňa do systému obehové čerpadlo bazénovej filtrácie. Chladná voda sa pôsobením slnečného žiarenia ohrieva. Využitím bezplatnej energie slnka je možné efektívne, hospodárne a lacno ohrievať vodu vo Vašom bazéne, a tým predĺžiť kúpaciu sezónu a zvýšiť kúpacie komfort. Použitie solárnych článkov zvýši teplotu vody vo vašom bazéne až o 6 stupňov počas sezóny. Možnosť stavevnicového prepojenia viac článkov dohromady! Základné informácie pre inštaláciu solárnych článkov čerpadlo filtrácie musí byť nastavené na denný režim, pretože v noci fungujú články opačne (dochádza k ochladzovaniu ohriatej vody) potrubný rozvod môže byť z PP, PE alebo PVC materiálu doporučený prietok je 100 - 250 l / h / m solárneho článku dimenzia potrubia: prívod aj odtok d 32 mm 


Optimálne nasmerovanie je smerom na juh. Mierne vychýlenie je výhodnejšie smerom na západ ako na východ. Optimálny sklon, pri ktorom články dosahujú maximálny výkon, je okolo 45 °. Minimálny sklon je 10 °. Je dôležité vyhnúť sa tieňom a miestam s premenlivým slnečným svitom napr. Okolie domov a stromov. V prípade paralelnej inštalácie článkov môže tieniť jeden článok druhému. Pri výbere miesta je potrebné zohľadniť nebezpečenstvo poškodenia článkov vetrom. Montáž sa vykonáva pomocou nylonových (PP) popruhov na strešnú krytinu, na konštrukciu stojanov alebo debnenie z dreva, umožňujúce umiestnenie na vyvýšené a slnečné miesto. V ojedinelých prípadoch je možné aj položenie solárnych článkov na zem bez podpory. V tomto prípade je potrebné zaistiť články proti mechanickému poškodeniu o ostré predmety a proti vetru. 

OCEĽOVÁ KONŠTRUKCIA ANI INÉ PRÍSLUŠENSTVO NIE JE SÚČASŤOU BALENIA spoločnosti Spoločnosť!
Napsat dotaz na prodejce
 • Solárny ohrev bazénov
 • Solárny ohrev bazénov
 • Solárny ohrev bazénov
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly

25.3.2018

Využite akčných zliav 37%

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.