Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²

Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²

Výrobca:Hobbytec Mobile
Dostupnosť:30 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
V mobilnom celoročnom dome Hobbytec Mobile série Superior modern veľkosti dĺžka 10m a šírky 4m môžete bývať už za 8 - 12 týždňov od privezení stavebného materiálu. Stavba je členená tak, aby sa v nej pohodlne mohla zabývať mladá rodina. Stavba mobilného domu je možná kedykoľvek počas roka, pri výstavbe sa používajú výhradne suché procesy. Navyše možno dom ľahko previesť na miesto, kde ho práve potrebujete na prívesnom voze. Mobilný dom môžeme dodať v prevedení s pultovou strechou alebo na želanie tiež so sedlovou strechou. 
 
 
Rozmiestnenie jednotlivých miestností vrátane počtu a umiestnenia okien / dverí a ďalšieho je možné prispôsobiť požiadavky zákazníka. Dohodnite si schôdzku v našom ukážkovom centrum v Tehovci u Říčan, kde sa spoločne pokúsime nájsť pre Vás to najvhodnejšie riešenie. Naviac tu máte jedinečnú možnosť porovnania rôznych stavebných technológií na jednom mieste. 
 

Aktuálnu cenovú ponuku Vám vypracujeme na požiadanie. Pre viac informácií nás kontaktujte .

Pri vstupe do domu vojdete najprv do chodbičky, z ktorej sa dostanete do všetkých miestností v mobilnom dome. Na pravej strane sa nachádza väčšia izba, ideálny ako pre obývacia izba prepojená s kuchyňou. Priamo oproti vstupným dverám sa nachádza dvere do kúpeľne s toaletou a na ľavej strane dvere do ďalšieho, o niečo menšieho, izby.
 
Stavebné konštrukciou mobilného domu tvorí jednotlivé stavebné moduly SIPsCZ, ktoré sa skladajú z dvoch OSB dosiek az vnútornej izolačnej vrstvy zo samozhášavého polystyrénu. Vďaka tomu v dome nedochádza ku kolísaniu teplôt a vlhkosť vzduchu vo vnútri budovy nemá vplyv na tepelný odpor konštrukcie.
 
V týchto paneloch nie sú žiadne otvory ani dutiny, cez ktoré by mohla unikať teplota ani smerom nahor, nevznikajú ani žiadne tepelné mosty. Stavebné modul SIPsCZ je z materiálov, ktorý je pre väčšinu škodcov ako sú hlodavce a hmyz nestráviteľný. V závere je na moduloch položená plávajúca podlaha aj s rohovými lištami. V kúpeľni nechýba keramická dlažba. 
 
Mobilný dom Hobbytec Mobile série Superior vám radi prevezieme kdekoľvek na území SR. Pre prevoz a postavenie domu potrebujeme miesto s prístupom pre auto s vlekom a stavebný žeriav. Náklady na prepravu počítame podľa vzdialenosti az toho dôvodu nie sú uvedené v cene. Bežne prevoz a osadenie vychádza približne okolo 20 - 40 tis. Sk. 
 
Ako jedni z mála Vám umožníme prehliadku až 7 rôznych typov rodinných domov vrátane mobilných domov na jednom mieste. 
V ukážkovom centre v Tehovci neďaleko Říčan u Prahy máte jedinečnú možnosť porovnania a to hneď niekoľkých rôznych stavebných technológií. Vyberať môžeme medzi montovaným systémom stavebných izolačných panelov, domy z betónových prefabrikátov, murovaných domov zo sendvixu alebo ďalších stavebných technológií. Sami si tak urobíte vlastnú predstavu o tom, ktorý zo stavebných systému je pre Vás ten najvhodnejší.
Všetkých 7 domov je videnie po predchádzajúcej dohode v Tehovci, ktorý je len 2km Říčan pri Prahe. 
Dohodnite si schôdzku priamo v ukážkovom centre , kde sa spoločne pokúsime nájsť to najvhodnejšie riešenie.
Všetky domy staviame na kľúč podľa individuálnych požiadaviek. Vyberať môžete z týchto stavebných technológií. Našou špecializáciou je výstavba menších prízemných rodinných domov a tkaé mobilných celoročných domov.
 1. Mobilný dom pre celoročné bývanie série Superior vo veľkosti 40m2 zo SIP panelov Viac informácií o mobilnom domu TU
 2. Montovaný prízemný dom série Hobbytec vo veľkosti 60 m2 zo SIP panelov. Viac o domu TU
 3. Mobilný dom 40m2 z vysokopevnostného betónu nemeckého výrobcu Rekers. Viac informácie TU
 4. Mobilná kancelária 36m2 z panelových prefabrikátu. Viac informácie TU
 5. Rodinný poschodový dom séria Lyra o ploche 250m2 postavený z cementovápenných tehál. Viac informácií TU
 6. Prízemný rodinný dom série Axor z tehál Sendvix vo veľkosti 94m2. Viac informácií TU
 7. Luxusný montovaný rodinný dom 350m2 séria Largo z montovaných panelov. Prehliadka TU

 

Viac informácií na tel: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz

Montované a mobildní domy dodávame hneď v niekoľkých rôznych modelových radách. Projekty jednotlivých mobidlních domov (najmä umiestnenie okien, stien a ďalšieho) je možné po dohode s projektantom upraviť.  Mobilné domy dodávame v základnom prevedení vrátane montáže. 

Navštivně naše ukážková centra , kde máte jedinečnú možnosť vidieť mobidlní a montované domy na vlastné oči. Naši obchodníci Vám poradí s vhodným výberom domu. 
Vystavené vzorky sa priebežne mení, dostupnosť na showroome doporučujeme pred návštevou overiť. 
 
 
Ďalšou obľúbenou možnosťou je dodanie mobildních domov na kľúč vrátane zariaďovacích a ďalších predmetov. Okrem dodávky domov na kľúč zabezpečujeme tiež prípravné stavebné práce v podobe zemných prác í vrátane prípojok, tak aj stavebné dokončovacie práce v podobe napríklad úprav terénu alebo pokládku zámkovej dlažby
 
 
 

Stavebný systém SIP (Structural Insulated Panel systems) je univerzálny systém pre riešenie konštrukcií stien, stropov i striech rôznych typov stavieb, nielen na stavbu montovaných rodinných domov ov, ale je tiež hojne využívaný pre celý rad ľahkých priemyselných aj polyfunkčných budov. Svoje uplatnenie nájde nielen u kompletných novostavieb, ale tiež pri riešení strešných nadstavieb a rekonštrukcií. SIPsCZ používa ako základný konštrukčný prvok samonosný sendvičový panel. Panel sa skladá z dvoch OSB dosiek a izolačnej výplne zo stabilizovaného samozhášavého polystyrénu EPS. Informácie o stavebnom systéme k stiahnutiu PDF TU

Plášť - zaisťuje statiku panelu, je vyrobený z OSB dosiek vyrábaných z orientovaných veľkoplošných triesok, dosky EGGER OSB 4 TOP sú lepené pomocou PU živica 100% bez formaldehydu.Výhodou je nízka hmotnosť a vysoká pevnosť. Jadro - je predovšetkým ako izolačný prvok, vyrobené zo stabilizovaného samozhášavého polystyrénu EPS; slúžia aj ako opora OSB doskám, aby sa pri zaťažení neprohly.

Vďaka celoplošnému lepenému spojmi vzniká kompaktný staticky a izolačný stavebný prvok ktorý odoláva najprísnejším stavebným normám. Systém je odskúšaný a testovaný akreditovanými ústavy - TZÚS, PAVÚS, CSI, FIRES a certifikovaný VVÚD Praha. Výroba a výstavba zo systému prebieha v systéme riadenia výroby a je pod pravidelnou kontrolou. Pri výrobe, prechádza každý panel prísnou kontrolou a v danom intervale prebiehajú trhacie skúšky. Len tak si môžeme byť istí kvalitou nášho výrobku as kľudným svedomím poskytnúť zákazníkovi záruku na konštrukciu po dobu 30 rokov.Pre navrhovanie stavieb slúži príručka Katalóg stavebného systému. Všeobecne platia všetky pravidlá pre navrhovanie drevostavieb. Systém možno využiť na montovanie rôznych častí domu - nemusíte sa tak obmedzovať na výber iba určitých technológií.


Hlavné výhody stavebného systému

 • Energetický vysoko účinný
 • Nízka priepustnosť vzduchu konštrukciou panelu SIPs. Vďaka tomu je obmedzené kolísanie teplôt v konštrukcii, kedy je veľmi stály tepelný odpor konštrukcie "R"
 • Vlhkosť vzduchu vo vnútri budov nemá vplyv na tepelný odpor konštrukcie v obvodových paneloch
 • V paneloch SIPsCZ nie sú žiadne otvory ani dutiny vďaka čomu nedochádza k úniku tepla, popr. studeného vzduchu. V porovnaní s izoláciou zo sypkých hmôt, sklenej alebo minerálnej vaty, nedochádza u SIPsCZ panelov k vertikálnej cirkulácii vzduchu
 • Na rozdiel od drevených či oceľových konštrukcií, stavbám z tehlových či betónových tvárnic, u SIPsCZ panelov vďaka vysokému pomeru plochy konštrukcie a počtu spojov, nevznikajú zbytočné stratové tepelné mosty.
 • Stavebné modul SIPsCZ je odolný voči napadnutiu hlodavcami a hmyzom (pre zvieratá je penová hmota nestráviteľná).
 

Dôvody pre výber systému

 • Lacnejšie bývanie - v priemere o 20% oproti murovaným domom
 • Rýchlosť výstavby - bývanie už za 8-12 týždňov
 • Zdravé bývanie bez alergénov, plesní a formaldehydov
 • Úspora za energiu - ušetríte až 70%
 • Ekologická stavba - drevo je recyklovateľný a obnoviteľný zdroj
 • Celoročné stavebné sezóna - počasie obmedzuje výstavbu minimálne
 • Suchý proces výstavby - stavba nemusí vymrznúť (neobsahuje vodu)
 • Väčšia plocha - o 10% viac úžitkovej plochy (vďaka hrúbke stien)

Vďaka rýchlej montáži a rýchlemu sťahovanie do nového domu ušetríte niekoľkomesačné, niekedy až niekoľkoročné nájomné za svoje doterajšie bývanie. Malá hrúbka obvodovej steny na jednopodlažnom dome o zastavanej ploche 100 m2 ušetrí oproti tehlám 10 m2, teda jednu miestnosť, a to je cca 170.000 - 210.000 Sk. Rýchla výstavba zlacňuje o desiatky tisíc náklady na hypotéku. Je rozdiel platiť úroky z celej sumy po dobu výstavby troch mesiace alebo dva roky. Stavby z technológie SIPsCZ sú veľmi presné, nevyžadujú viac náklady na opravy a dorábky. Prevádzkové náklady SIPsCZ domov sú vďaka vynikajúcim tepelne technickým vlastnostiam minimálna - od 1.200 do 3.000 Sk / mesiac.
 

Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
 • Celoročné mobilný dom SUPERIOR MODERN 40 m²
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
47 624 € 31 361 €
NATHALIE 79 m²NATHALIE 79 m²
56 438 € 36 970 €
NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
40 000 € 25 459 €
NATHALIE 42 m²NATHALIE 42 m²
31 354 € 21 004 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.