Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²

Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²

Rozmer: 1,87 x 1,63 m

Výrobca:Palram
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky

Ak hľadáte pre svoju záhradu praktický úložný priestor, je pre vás záhradný domček Parlam to pravé. Predstavuje ideálny spôsob, ako elegantne uložiť záhradný nábytok, náradie, kosačku a iné veci, ktoré nielenže si neprajete mať pohádzané po záhrade, ale chcete ich tiež chrániť pred nepriaznivým počasím.

Tento nanajvýš praktický záhradný domček je vyrobený z kvalitného plastu hnedej alebo sivej farby a je usadený v hliníkovom ráme. Zvolené materiály zaručujú bezúdržbovú prevádzku a extrémne dlhú životnosť. Domček je dodávaný vo forme stavebnice určené pre jednoduchú montáž svojpomocne, ktorej vás krok po kroku prevedie jednoduchý a prehľadný návod.

Medzi nesporné výhody záhradného domčeka patrí vysoká odolnosť stien, ktoré sú prakticky nerozbitné. Strecha domčeka je vyrobená z polykarbonátu s UV ochranou. Strecha prepúšťa svetlo, domček je teda vnútri príjemne presvetlený. Na rozdiel od bežných plastových domčekov z polyetylénu PE strecha nikdy nezkřehne a bez problémov odolá zmenám teplôt, prívalom snehu alebo krupobitie. Má nosnosť až 75 kg / m2.

Nerezová konštrukcia zo silných hliníkových profilov zaisťuje, že oproti plechovým konštrukciám záhradné domčeky Palram nikdy nezreziví. Ich stenu prakticky nemožno pretlačiť či inak poškodiť. Steny domčeka sú ľahko umývateľné, nie je potreba ich ani natierať či sa báť plesní a hniloby, ako je tomu u drevených domčekov.

Domček disponuje tiež účinnou ventiláciou na oboch stranách jeho štítu. Súčasťou dodávky je aj protišmyková podlaha s možnosťou ukotvenia. Znížený nájazd uľahčí manipuláciu s kolieskom či trávne kosačkou.

Ďalšou výhodou je veľmi jednoduchá manipulácia, ktorú zaisťuje unikátny systém ľahkého nasunutie polykarbonátových panelov do hliníkových profilov. Podľa prehľadného návodu si môžete veľmi jednoducho domček v dvoch osobách zostaviť. Možno ho postaviť kdekoľvek a hotový domček potom môže byť ľahko prenesený na iné miesto. Konštrukčné prvky domčekov Parlay sú jednotné, preto nikdy nie je problém s náhradnými dielmi ani po mnohých rokoch.
 

Špecifikácie:

 • šírka: 187 cm
 • dĺžka: 163 cm
 • výška: 214 cm
 • farebné prevedenie: šedá barva
Napsat dotaz na prodejce
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
 • Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²
celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

SKYLIGHT 5,9 m²VýpredajNajpredávanejšieSKYLIGHT 5,9 m²
1 201 € 720 €
ALBERT EKONOM 5 m²NajpredávanejšieALBERT EKONOM 5 m²
1 749 € 1 398 €
SKYLIGHT 4,5 m²VýpredajNajpredávanejšieSKYLIGHT 4,5 m²
924 € 576 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

For Arch 2019 za nami

23.9.2019

V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.