Zobraziť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 11 €  na ďalší nákup

Záhradný domček SKYLIGHT 3,1 m²

Rozmer: 1,87 x 1,63 m

!
!
Výrobca:Palram
Materiál:plast
Veľkosť záhradných domčekov:stredná 3-10m2
Dostupnost:2-5 dní
Záruka:2 roky
Barva:Sivá ,  Hnedá

Ak hľadáte pre svoju záhradu praktický úložný priestor, je pre vás záhradný domček Parlam to pravé. Predstavuje ideálny spôsob, ako elegantne uložiť záhradný nábytok, náradie, kosačku a iné veci, ktoré nielenže si neprajete mať pohádzané po záhrade, ale chcete ich tiež chrániť pred nepriaznivým počasím.

Tento nanajvýš praktický záhradný domček je vyrobený z kvalitného plastu hnedej alebo sivej farby a je usadený v hliníkovom ráme. Zvolené materiály zaručujú bezúdržbovú prevádzku a extrémne dlhú životnosť. Domček je dodávaný vo forme stavebnice určené pre jednoduchú montáž svojpomocne, ktorej vás krok po kroku prevedie jednoduchý a prehľadný návod.

Medzi nesporné výhody záhradného domčeka patrí vysoká odolnosť stien, ktoré sú prakticky nerozbitné. Strecha domčeka je vyrobená z polykarbonátu s UV ochranou. Strecha prepúšťa svetlo, domček je teda vnútri príjemne presvetlený. Na rozdiel od bežných plastových domčekov z polyetylénu PE strecha nikdy nezkřehne a bez problémov odolá zmenám teplôt, prívalom snehu alebo krupobitie. Má nosnosť až 75 kg / m2.

Nerezová konštrukcia zo silných hliníkových profilov zaisťuje, že oproti plechovým konštrukciám záhradné domčeky Palram nikdy nezreziví. Ich stenu prakticky nemožno pretlačiť či inak poškodiť. Steny domčeka sú ľahko umývateľné, nie je potreba ich ani natierať či sa báť plesní a hniloby, ako je tomu u drevených domčekov.

Domček disponuje tiež účinnou ventiláciou na oboch stranách jeho štítu. Súčasťou dodávky je aj protišmyková podlaha s možnosťou ukotvenia. Znížený nájazd uľahčí manipuláciu s kolieskom či trávne kosačkou.

Ďalšou výhodou je veľmi jednoduchá manipulácia, ktorú zaisťuje unikátny systém ľahkého nasunutie polykarbonátových panelov do hliníkových profilov. Podľa prehľadného návodu si môžete veľmi jednoducho domček v dvoch osobách zostaviť. Možno ho postaviť kdekoľvek a hotový domček potom môže byť ľahko prenesený na iné miesto. Konštrukčné prvky domčekov Parlay sú jednotné, preto nikdy nie je problém s náhradnými dielmi ani po mnohých rokoch.
 

Špecifikácie:

  • šírka: 187 cm
  • dĺžka: 163 cm
  • výška: 214 cm
  • farebné prevedenie: šedá nebo hnědá barva - vyberte na kartě produktu
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnotenie
100 %
2zákazníci hodnotili
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
Ohodnoťte produkt:

Alternatívny tovar

NajpredávanejšieSKYLIGHT 2,3 m²
713 € 360 €
VýpredajNajpredávanejšieSKYLIGHT 4,5 m²
830 € 576 €
NajpredávanejšieALBERT EKONOM 5 m²
1 571 € 1 257 €
NajpredávanejšiePlachtová garáž Gatria 300x610cm
749 € 410 €
VýpredajNajpredávanejšieSKYLIGHT 5,9 m²
1 080 € 760 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality