Menu
Záhradný pavilón HELENA 2,66x2,71 m

Záhradný pavilón HELENA 2,66x2,71 m

Farba: šedá | Plocha: 7,2 m²

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:One Trade
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky
Záhradný pavilón sa vyznačuje kvalitným odolným rámom z eloxovaných hliníkových profilov. ako strešná krytina sú použité odolné polykarbonátové panely sily 10mm a steny sú zasklené bezpečnostným sklom 4mm. Dvere idú namontovať ako z čelnej strany, tak aj z oboch bokov podľa vášho uváženia.

Pavilón tak má mnohostranné využitie, buď ako záhradný altánok kombinujúci výhody zimnej záhrady pre posedenie vonku za chladnejších dní, alebo možno pavilón využiť aj ako veľmi vkusný skleník na pestovanie rastlín.

Pavilón je dodávaný formou stavebnice, ktorú ľahko zvládne zostaviť každý pomocou návodu. Montáž nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálne náradie. Všetok spojovací materiál je súčasťou balenia.

Špecifikácia:

  • šírka: 266 cm
  • dĺžka: 271 cm
  • výška 239 cm

Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

OPENSPACE, so sklom bez rámuNajpredávanejšieShowroomOPENSPACE, so sklom bez rámu
10 272 € 9 245 €
SAN FRENCISCONajpredávanejšieDarčekSAN FRENCISCO
2 429 € 2 064 €
VINDEMA 4,25x2,95 mNajpredávanejšieDarčekVINDEMA 4,25x2,95 m
7 652 € 3 840 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly

25.3.2018

Využite akčných zliav 37%

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.