Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Zastrešenie na vírivku série Spa 420x338 cm
  • Zastrešenie na vírivku série Spa 420x338 cm
Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 184 €  na ďalší nákup

Zastrešenie na vírivku série Spa 420x338 cm

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:One Trade
Dostupnosť:na otázku
Záruka:2 roky
Radi by ste vo Vašej vonkajšej vírivke trávili viac času bez ohľadu na teplotu a počasie? Riešením je zastrešenie Dallas SPA. Elegantný vzhľad, kombinácia číre a dutinkové krytiny a dva vstupy robí toto zastrešenie skvelým doplnkom väčšiny bežných víriviek na trhu. Mimo štandardizovaného rozmeru sme pripravení pre Vás vyrobiť toto zastrešenie na mieru. Radi by ste vo Vašej vonkajšej vírivke trávili viac času bez ohľadu na teplotu a počasie? Riešením je zastrešenie Dallas SPA. Elegantný vzhľad, kombinácia číre a dutinkové krytiny a dva vstupy robí toto zastrešenie skvelým doplnkom väčšiny bežných víriviek na trhu. Mimo štandardizovaného rozmeru sme pripravení pre Vás vyrobiť toto zastrešenie na mieru. Povrchová úprava nemusí byť len striebristý elox, ale ponúkame Vám aj možnosť lakovania podľa vzorkovníka RAL alebo drevodekoru. Vybrať si môžete aj odtieň výplňového materiálu tohto zastrešenia - napríklad polykarbonát s dymovým či mrazivým efektom. Toto zastrešenie (ako už názov sám napovedá) vychádza z osvedčenej a obľúbenej modelovej rady Dallas. Model Dallas Spa je špeciálne navrhnutý pre zastrešenie víriviek a minibazénov . Jedná sa o maximálne praktické, funkčné zastrešenie s neomšelým a elegantným dizajnom.

Viac informácií na tel .: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz

Napsat dotaz na prodejce
  • Zastrešenie na vírivku série Spa 420x338 cm
celkové hodnotenie
60 %
2 zákazníci hodnotili
  • 1 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 1 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

One Trade® MINI, posuvné zastrešenieNajpredávanejšieDarčekOne Trade® MINI, posuvné zastrešenie
10 354 € 8 076 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly

25.3.2018

Využite akčných zliav 37%

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.