Menu
Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR

Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:One Trade
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky

 K tomuto produktu získate darček zdarma

Zimné záhrady superior deluxe - bezrámový posuvný systém s dvoma až ôsmimi posuvnými krídlami z bezpečnostného kaleného skla (vyhovujúceho príslušnej technickej špecifikácii) úkosované s hrúbkou 6 mm a šírkou do 1 000 mm, alternatívne s hrúbkou 10 mm a šírkou do 750 mm. Sklá sú hore a dole vsadené do hliníkových profilov, ktoré sa pohybujú v kolieskovom vedení dolnej koľajnice a zároveň sa posúvajú v klznom vedení hornej koľajnice. Sklá sú po obvode aj navzájom utesnené silikónovým tesnením. Po bokoch výplne otvoru sú uzatváracie lišty tvaru U sa štetinovou tesnením. Jednotlivé diely zasklenie sa môžu posúvať pomocou rukoväte k bočnej strane lodžie (jednej alebo obom). Pri úplnom zatvorení lodžie nezostávajú medzi jednotlivými sklami takmer žiadne medzery. Hygienicky potrebnú výmenu vzduchu zaisťujú otvory v dolnej a hornej rovine. Sklá sa k nosným častiam pripevňujú lepením a priskrutkovaním. Na odvod zatečenej vody do exteriéru sú v spodnej koľajnici vytvorené drenážne otvory.
 
Zimné záhrady superior lux bezrámový posuvný sa vyhotovuje s dvomi až štrnástich posuvne otočnými krídlami z bezpečnostného kaleného skla (vyhovujúceho príslušnej technickej špecifikácii) úkosované s hrúbkou 6 mm a šírkou do 1 000 mm, alternatívne s hrúbkou 4 mm alebo izolačným dvojsklom o celkovej hrúbke 16 mm. Sklá sú hore a dole vsadené do plastových komponentov, ktoré sa pohybujú po dolnej koľajnici a zároveň sa posúvajú v klznom vedení hornej koľajnice. Sklá sú po obvode aj navzájom utesnené silikónovým tesnením. Po bokoch výplne otvoru sú uzatváracie lišty tvaru L sa štetinovou tesnením. Jednotlivé diely zasklenie sa môžu posúvať pomocou rukoväte k bočnej strane lodžie (jednej alebo obom), kde ich otočením o 90 ° smerom do lodžie a zabezpečením pomocou zámku možno dosiahnuť úplné otvorenie lodžie. Pri úplnom zatvorení lodžie nezostávajú medzi jednotlivými sklami takmer žiadne medzery. Hygienicky potrebnú výmenu vzduchu zaisťujú otvory v dolnej a hornej rovine. Sklá sa k nosným častiam pripevňujú lepením a priskrutkovaním. Na odvod zatečenej vody do exteriéru sú v spodnej koľajnici vytvorené drenážne otvory.

 

 

Konštrukcia hliníkových pergol je vyrobená z trvanlivých hliníkových profilov. Vďaka povrchovej úprave, známe tiež ako eloxovanie, konštrukcia nepodlieha ani po rokoch korózii a nie je ju potrebné ošetrovať žiadnym náterom. Zosilnené profily konštrukcia zaisťujú skvelú stabilitu záhrady aj za náročnejších podmienok. Môžete si vybrať z viac ako 200 farebných variantov prevedenie konštrukcie podľa vzorkovníka RAL. Základné varianty sú: antracit, šedá a strieborná. 
 
Pre zasklenie a zastrešenie zimné záhrady série Superior sme používame polykarbonát alebo sklo. Jedná sa o veľmi odolný materiál, ktorý zvláda veľkú, aj snehovú, záťaž a odoláva nárazom nielen od kladiva. Naviac má UV povrchovú úpravu, ktorá filtruje až 100% UVA a 75% UVB. Môžete si zvoliť medzi výklopnými, sklopnými, posuvnými, skladacími a otváracími. Presklenia dodávame v klasickej m čírom, ale aj v mliečnom a dymovom prevedení.
 
 
 
Viac informácií na tel: 840 810 810 alebo info@hobbytec.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
 • Zimná záhrada so sklom bez rámu SUPERIOR
celkové hodnotenie
0 %
Nikto zatiaľ produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

HAPPINA, so sklomNajpredávanejšieNovinkaShowroomHAPPINA, so sklom
9 818 € 7 854 €
SUPERIOR, so sklom v rámeNajpredávanejšieShowroomSUPERIOR, so sklom v ráme
9 068 €
OPENSPACE, so sklom bez rámu, typizovanéNajpredávanejšieOPENSPACE, so sklom bez rámu, typizované
18 233 € 13 590 €
OPENSPACE, so sklom bez rámuNajpredávanejšieShowroomOPENSPACE, so sklom bez rámu
10 272 € 9 245 €
Zania, so sklom v ráme, zákazková výrobaNajpredávanejšieShowroomDarčekZania, so sklom v ráme, zákazková výroba
13 788 € 8 687 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hliníkové pergoly

25.3.2018

Využite akčných zliav 37%

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.