informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Zimné záhrady, posuvné zimné záhrady, celoročné zimné záhrad

Plánujete si zaobstarať zimnú záhradu, ale chcete, aby bolo možné pohybovať celou strechou, ale aj celými bočnými stenami? U nás žiadny problém! Ako jedni z mála predajcov ponúkame posuvné zimnej záhrady. Môžete si zvoliť z ponúkaných rozmerov, ak by Vám však nevyhovovali, tak Vám urobíme zimnú posuvnou záhradu na mieru.
 

Najpredávanejší tovar

Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Zimné posuvné záhrady sa výborne hodí nielen na posedenie s priateľmi, ale aj ako ochrana víriviek či menších bazénov. Aj keď je konštrukcia ľahká, tak vydržia náporu nepriaznivého počasia. Základnou bezpříplatkovou farbou je antracitová, ktorá sa hodí ku všetkému. Ak by ste chceli inú farbu, tak je to možné na dotaz u predajcu.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu