Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou

Betónová dvojgaráž s podlahou

Výrobca:Rekers
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Betónovú garáž na dve autá od nemeckého výrobcu Rekers sú postavené už za hodinu. Môžete ich tak začať okamžite využívať.Garáž nemusí slúžiť len na parkovanie áut, využitie nájde aj ako praktický skladovací priestor alebo dielňa.

Tým, že sú tieto garáže vyrábané sériovo, sú výrobné náklady zrazené na minimum. Vy tak môžete ušetriť v porovnaní s konvenčnou murovanou stavbou viac ako polovicu nákladov. Najlacnejšie dvojgaráž kúpite už za 200 000 Sk, bez starostí so stavbou, rýchlo a pohodlne.

Existuje len málo odolnejších stavebných materiálov ako je betón. Konštrukcia z kvalitného betónu B45 hravo odolá všetkým poveternostným vplyvom. Vysoká odolnosť tiež poskytuje ochranu pred zlodejmi.

Vďaka tomu, že je železobetón veľmi pevný, môžu byť steny garáže tenšie než pri použití iných materiálov. Vy tak získate viac miesta pri zachovaní rovnakého pôdorysu.

Betónové dvojgaráže sú mobilné, v prípade potreby ich môžete ľahko premiestniť na iné miesto.
Garáž je modulová, ďalší priestor získate pristavením ďalšieho modulu. Je možné zapustenie do svahu a použitia inak ťažko využiteľného priestor.

Ďalšie informácie:


Viac informácií na hotove-betonovegaraze.cz , alternatívou môžu byť garáže s omietkou
Napsat dotaz na prodejce
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
 • Betónová dvojgaráž s podlahou
celkové hodnotenie
85 %
4 zákazníci hodnotili
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.alternatívny tovar

Betónová garáž s podlahouNajpredávanejšieBetónová garáž s podlahou
9 139 € 6 397 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.