VIP referencie

O nás

S predajom sme začínali v roku 2012 ako rýdzo česká rodinná spoločnosť s jednoduchým, ale jasným cieľom - dodávať zákazníkom výhradne špičkové produkty a profesionálne služby za priaznivé ceny. Ukázalo sa, že išlo o správne rozhodnutie. 
Prostredníctvom obchodného zastúpenia sme už v roku 2013 rozšírili pôsobnosť tiež na Slovensko. Vybrané výrobky dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Od roku 2013 ponúkame vybrané produkty pod vlastnou registrovanou ochrannou značkou One Trade®.  

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s ročným obratom cez 500.000.000, - Sk v rámci strednej a východnej Európy. 

Dodávame ako zákazkové produkty na mieru (montované domy, drevostavby, prístrešky, zimné záhrady, garáže, pergoly, a ďalšie), tak i "krabicové" hotové produkty svetových výrobkov, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce. Dodávky mimo uvedenej krajiny sme schopní zabezpečiť po predchádzajúcej dohode. V súčasnej dobe hľadáme vhodné obchodných partnerov pre tieto zahraničné trhy: Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Ukrajina, Taliansko a Francúzsko. 

Zároveň ako jedni z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v našich predvádzacích a predajných centrách. Prevádzkujeme aj najväčší ukážková centrá v SR - nachádzajúci sa neďaleko Prahy, Brna a Hradca Králové. Všetky produkty si môžete pohodlne zakúpiť aj prostredníctvom tohto e-shopu Hobbytec.cz

Míľniky našej histórie a náš vývoj. 

  • 2012 - Otvorenie obchodnej činnosti, získanie výhradného alebo ochodního zastúpenia svetových producentov spoločností.
  • 2013 - Otvorenie ukážkového centra V Tehovci u Říčan a zahájenie predaja na slovenskom prostřednitvím vlastnej spoločnosti Hobbytec SK sro 
  • 2014 - Registrácia privátne značky One Trade®. Zahájenie predaja vybraných výrobkov do najväčších retailových reťazcov.
  • 2015 - Výrazný nárast obratu oproti predchádzajúcemu roku. Spustenie eshopu www.hobbytec.cz Rozšírenie ponuky produktov, v ponuke viac ako 10 tis. položiek. Navýšenie skladových zásob a posilnenie obchodného tímu. Spustenie eshopu vo slovenského verzii www.hobbytec.sk , dokončenie poľskej verzie www.hobbytec.pl Dokončenie výstavby nového zázemie spoločnosti. Vytvorenie nového maskota a nový redesing našich projektov.
  • 2016 - Otvorenie druhého ukážkového centrá v Hradci Králové. Rozšírenie skladových priestorov na viac ako 3000 m2. Spustenie eshopu v anglickej, nemeckej, bulharskej, chorvátskej, maďarskej a slovinskej verzii. 
  • 2017 - Otvorenie tretieho ukážkového centra v Brne. Začatie výstavby montovaných a mobilných domov pod privátnou značkou Hobbytec Home. Spustenie nového CRM pre vedenie zásob a riadenie objednávok. 

Často dostávam otázku: Ako je možné, že sa Vám darí aj v tejto dobe? V čom sa líši od ostatných?

Naše úsilie spočíva v zaistení komplexnosti a kvality poskytovaných služieb. V našej ponuke sú produkty svetových i tuzemských výrobcov naprieč celým segmentom od tých najlacnejších výrobkov, v cenovej relácii niekoľkých tisíc korún až po prémiové výrobky svetových výrobcov. Vybrané výrobky dodávame v rámci celej ČR a SR vrátane montážnych úkonov na kľúč.

Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu nami nastavených služieb na základe Vašich požiadaviek a prianí. Priebežne rozširujeme ponuku produktov a proaktívne prispôsobujeme naše služby Vašim požiadavkám. Presadzovať sa medzi konkurentmi, od ktorých sa líšime spojením síl odborníkov, reálnu a funkčné víziou aj celkovou kvalitou nastavených služieb. Vďaka nášmu spojenie s najlepšími partnermi sa stávame lídrami v tom čo robíme. Vybrané výrobky predávame pod ochrannou značkou One Trade®. To je koncept našej spoločnosti.

Miroslav Zelený - konateľ spoločnosti