Možnosti platby
VIP referencie

O nás

S predajom sme začínali v roku 2012 ako rodinná spoločnosť s jednoduchým, ale jasným cieľom - dodávať zákazníkom výhradne špičkové produkty a profesionálne služby za priaznivé ceny. Ukázalo sa, že išlo o správne rozhodnutie.

Prostredníctvom obchodného zastúpenia sme už v roku 2013 rozšírili pôsobnosť aj na Slovensko. Vybrané výrobky dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Od roku 2013 ponúkame vybrané produkty pod vlastnou registrovanou ochrannou značkou One Trade®.

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s ročným obratom viac ako 20 mil. € v rámci SR + ČR a ďalších 20 mil. € v rámci celej strednej Európy.

Dodávame ako zákazkové produkty na mieru (garáže, pergoly, prístrešky, zimné záhrady a ďalšie), tak aj "krabicové" hotové produkty svetových výrobkov, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce. Dodávky mimo uvedenej krajiny sme schopní zabezpečiť po predchádzajúcej dohode. V súčasnej dobe hľadáme vhodné obchodných partnerov pre tieto zahraničné trhy: Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Ukrajina, Taliansko a Francúzsko.

Zároveň ako jedni z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v našich predvádzacích a predajných centrách. Prevádzkujeme aj najväčší ukážkové centrum v SR - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. V súčasnej dobe pripravujeme otvorenie ďalšieho ukážkového centra v Hradci Králové. Ďalej hľadáme vhodné lokality pre ďalšie predvádzacie centrá v Brne, Ostrave, Bratislave a Viedni.

Všetky produkty si môžete pohodlne zakúpiť aj prostredníctvom tohto e-shopu Hobbytec.sk.

Míľniky našej histórie a náš vývoj.

2012 - Začatie obchodnej činnosti, získanie výhradného alebo ochodního zastúpenia svetových producentov spoločností Rekers GbmH, Siebau GmbH, Sankyo Tateyama, Palram, Semcom, Shelterlogic a ďalších svetových výrobcov.
2013 - Otvorenie ukážkového centra a začiatok predaja na slovenskom prostřednitvím našej spoločnosti Siebau SK sro
2014 - Registrácia od One Trade®. Zahájenie predaja vybraných výrobkov do najväčších retailových reťazcov.
2015 - Výrazný nárast obratu oproti predchádzajúcemu roku. Spustenie eshopu www.hobbytec.cz
Rozšírenie ponuky produktov, v ponuke viac ako 10 tis. položiek. Navýšenie skladových zásob a posilnenie obchodného tímu. Spustenie eshopu vo slovenské verzii www.hobbytec.sk, príprava poľskej verzie www.hobbytec.pl. Dokončenie stavby nového zázemie spoločnosti. Vytvorenie nového maskota a nový redesing marketingových projektov. 

Naše ciele do roku 2020

2016 - Obrat nad 5,5 mil. €. Otvorenie predajného a ukážkového centrá v Hradci Králové a Brne.
Prechod na novú online účtovný a skladovú platformu. Optimalizácie nákladov a zvýšenie konverzného pomeru GA.
Spustenie eshopu v poľskej verzii www.hobbytec.pl, rakúskej verzii www.hobbytec.at, slovinské verzii www.hobbytec.si chorvátskej verzii www.hobbytec.hr

2017 - 8,4 mil. €. otvorenie showroomov v Bratislave a Viedni. Spustenie programu One Trade® B / B a B / C.
2018 - 12 mil. €, otvorenie showroomov v Ostrave a Košiciach, plné spustenie programu One Trade®.
2019 - 18,2 mil. €, rozšírenie počtu ukážkových centier: Praha, Hradec Králové, Brno, Bratislava, Viedeň, Ostrava a Košice.
2020 - 27 mil. €, začatie výstavby nového logistického centra z expedíciou pre strednú Európu.

Často dostávam otázku: Ako je možné, že sa Vám darí aj v tejto dobe? V čom sa líši od ostatných?

Naše úsilie spočíva v zaistení komplexnosti a kvality poskytovaných služieb. V našej ponuke sú produkty svetových i tuzemských výrobcov naprieč celým segmentom od tých najlacnejších výrobkov, v cenovej relácii niekoľkých tisíc korún až po prémiové výrobky svetových výrobcov. Vybrané výrobky dodávame v rámci celej ČR a SR vrátane montážnych úkonov na kľúč. Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu nami nastavených služieb na základe Vašich požiadaviek a prianí. Priebežne rozširujeme ponuku produktov a proaktívne prispôsobujeme naše služby Vašim požiadavkám. Presadzovať sa medzi konkurentmi, od ktorých sa líšime spojením síl odborníkov, reálnu a funkčné víziou aj celkovou kvalitou nastavených služieb. Vďaka nášmu spojenie s najlepšími partnermi sa stávame lídrami v tom čo robíme. Vybrané výrobky predávame pod ochrannou značkou One Trade®. To je koncept našej spoločnosti.Miroslav Zelený - konateľ spoločnosti