O nás

S predajom sme začínali v roku 2012 ako rýdzo česká rodinná spoločnosť s jednoduchým, ale jasným cieľom - dodávať zákazníkom výhradne špičkové produkty a profesionálne služby za priaznivé ceny. Ukázalo sa, že išlo o správne rozhodnutie. 
Prostredníctvom obchodného zastúpenia sme už v roku 2013 rozšírili pôsobnosť tiež na Slovensko. Vybrané výrobky dovážame priamo od výrobcov z celého sveta. Od roku 2013 ponúkame vybrané produkty pod vlastnou registrovanou ochrannou značkou Hobbytec®.  

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s ročným obratom cez 20.000.000, - € v rámci strednej a východnej Európy. 

Dodávame ako zákazkové produkty na mieru (montované domy, drevostavby, prístrešky, zimné záhrady, garáže, pergoly, a ďalšie), tak i "krabicové" hotové produkty svetových výrobkov, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce. Dodávky mimo uvedenej krajiny sme schopní zabezpečiť po predchádzajúcej dohode. V súčasnej dobe hľadáme vhodné obchodných partnerov pre tieto zahraničné trhy: Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Poľsko, Ukrajina, Taliansko a Francúzsko. 

Zároveň ako jedni z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v našich predvádzacích a predajných centrách. Prevádzkujeme aj najväčší ukážková centrá v SR - nachádzajúci sa neďaleko Prahy a Brna. Všetky produkty si môžete pohodlne zakúpiť aj prostredníctvom tohto e-shopu Hobbytec.cz

 

Míľniky našej histórie a náš vývoj. 

 • 2012 - Otvorenie obchodnej činnosti, získanie výhradného alebo ochodního zastúpenia svetových producentov spoločností.
 • 2013 - Otvorenie ukážkového centra V Tehovci u Říčan a zahájenie predaja na slovenskom prostřednitvím vlastnej spoločnosti Hobbytec SK sro 
 • 2014 - Registrácia privátne značky One Trade®. Zahájenie predaja vybraných výrobkov do najväčších retailových reťazcov.
 • 2015 - Výrazný nárast obratu oproti predchádzajúcemu roku. Spustenie eshopu www.hobbytec.cz Rozšírenie ponuky produktov, v ponuke viac ako 10 tis. položiek. Navýšenie skladových zásob a posilnenie obchodného tímu. Spustenie eshopu vo slovenského verzii www.hobbytec.sk , dokončenie poľskej verzie www.hobbytec.pl Dokončenie výstavby nového zázemie spoločnosti. Vytvorenie nového maskota a nový redesing našich projektov.
 • 2016 - Otvorenie druhého ukážkového centrá v Hradci Králové. Rozšírenie skladových priestorov na viac ako 3000 m2. Spustenie eshopu v anglickej, nemeckej, bulharskej, chorvátskej, maďarskej a slovinskej verzii. 
 • 2017 - Otvorenie tretieho ukážkového centra v Brne. Začatie výstavby montovaných a mobilných domov pod privátnou značkou Hobbytec Home. Spustenie nového CRM pre vedenie zásob a riadenie objednávok. 
 • 2018 - Zvýšenie obratu naprieč celým segmentom viac o viac ako 30%. S ďalším rozvojom spoločnosti sme výrazne rozšírili počet obchodníkov. Spustili sme vlastnú výrobu hliníkových výrobkov po privátnou značkou Hobbytec Aluminum
 • 2019 - Otvorenie vlastnej výroby produktov z hliníka a s tým spojené rozšírenie výroby na plochu viac ako 3000 m2. Ďalej sme upevnili naše popredné postavenie v oblasti predaja hliníkových produktov a ďalších produktov na zákazku. Spustenie nového CRM pre vedenie zásob a riadenie objednávok.
 • 2020 - V tomto roku spustíme veľkoobchodný predaj B / B partnerom na slovenskom a ďalších zahraničných trhoch. Chceme zvýšiť produkciu vlašnou výroby produktov z hliníka na viac než dvojnásobok. V oblasti výroby a predaja pruduktů z hliníka chceme byť pri vybraných produktoch jednotkou na tuzemskom trhu. Naďalej budeme skvalitňovať interné procesy s cieľom zvýšenia kvality nastavenie služieb smerom k zákazníkom.

Často dostávam otázku: Ako je možné, že sa Vám darí aj v tejto dobe? V čom sa líši od ostatných?

Naše úsilie spočíva v zaistení komplexnosti a kvality poskytovaných služieb. V našej ponuke sú produkty svetových i tuzemských výrobcov naprieč celým segmentom od tých najlacnejších výrobkov, v cenovej relácii niekoľkých tisíc korún až po prémiové výrobky svetových výrobcov. Vybrané výrobky dodávame v rámci celej ČR a SR vrátane montážnych úkonov na kľúč.

Neustále sa snažíme zvyšovať kvalitu nami nastavených služieb na základe Vašich požiadaviek a prianí. Priebežne rozširujeme ponuku produktov a proaktívne prispôsobujeme naše služby Vašim požiadavkám. Presadzovať sa medzi konkurentmi, od ktorých sa líšime spojením síl odborníkov, reálnu a funkčné víziou aj celkovou kvalitou nastavených služieb. Vďaka nášmu spojenie s najlepšími partnermi sa stávame lídrami v tom čo robíme. Vybrané výrobky predávame pod ochrannou značkou Hobbytec®. To je koncept našej spoločnosti.

Miroslav Zelený - konateľ spoločnosti

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr

  Vytvorili sme pre vás najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR. Nájdete nás v Prahe a Brne.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.