Jsme Hobbytec

Popredný český výrobca hliníkových zimných záhrad, pergol a prístrešku pre auto. Poctivé remeslo sa odráža v každé naši záhradné stavbe, ktorú klientovi zhotovíme na mieru. Zakladáme si na rodinných hodnotách, stabilným zázemie a profesionálnom tíme. So zákazníkmi vždy rokujeme s rešpektom a úctou.

Preferujeme budovanie kvalitných a dlhodobých vzťahov, a preto naším klientom ponúkame tiež širokú ponuku tovaru pre dom a záhradu, ktorú nájdu na našom e-shope.

Dôležité míľnikyOd súčasnosti do minulosti

2020
Začíname s predajom vlastných realít 

Pod značkou Hobbytec Reality sa púšťame do predaja vlastných realít. Sústredíme sa na predaj či prenájom rezidenčných bytov, rodinných a mobilných domov. Ponuku aj služby nájdete na hobbytec-reality.cz.

Spúšťame nové webové stránky

Dokončili sme rozsiahly redizajn našich webových stránok. Nové prostredie sme rozdelili na dve časti. Zákazková výroba zahŕňa zimnej záhrady, pergoly, prístrešky pre auto a mobilné domy. E-shop naopak ponúkne kompletnú ponuku vybavenia pre dom a záhradu. V Tehovci rozširujeme výrobné priestory o nové CNC a ďalšie stroje s cieľom zvýšiť produkciu. Súčasne posilňujeme pracovné kapacity. Skladové hospodárstvo navyšujeme o desiatky ton hliníka a ďalšieho materiálu, aby nemohlo dôjsť k výpadku výroby. Výrazne expandujeme na zahraničné trhy. Na Slovensku a v Poľsku sa púšťame do veľkoobchodného predaja.

2019
Posilňujeme výrobnú kapacitu

Veľký úspech našich záhradných hliníkových stavieb si vyžiadal posilnenie produkčných kapacít. Náš výrobný závod získava plochu viac ako 5000 m² a zároveň značne rozširujeme vlastný tím. Spustili sme nové CRM pre vedenie zásob a riadenie objednávok. Registrujeme ochrannú známku HOBBYTEC.

2018
Spúšťame vlastnú výrobu z hliníka

Zvýšili sme obrat naprieč celým segmentom o viac ako 30 %. S ďalším rozvojom spoločnosti výrazne rozširujeme počet zamestnancov a obchodných zástupcov. A predovšetkým spúšťame vlastnú výrobu hliníkových zimných záhrad, pergol a prístrešku pre auto pod privátnou značkou Hobbytec Aluminum.

2017
Púšťame sa do mobilných domov

Veľký míľnik prichádza so spustením výstavby vlastných drevostavieb a mobilných domov pod značkou Hobbytec Home, Hobbytec Mobile a Hobbytec Wood. Prvýkrát prekračujeme ročný obrat vo výške 100 mil. Kč. 

2016
Nová spoločnosť Hobbytec CZ s.r.o.

Vzniká nová spoločnosť s názvom Hobbytec CZ s.r.o. Po otvorení nového zázemie pre našich zamestnancov sme sa pustili do výrazného posilnenia skladových priestorov. Súčasnú kapacitu sme navýšili na 3 000 m². Všetko s cieľom uspokojiť rastúci dopyt po našich produktoch z českého a slovenského e-shopu.

2015
Spúšťame e-shop s novým maskotom

V rušnom roku sme zaznamenali výrazný nárast obratu. Rozšírili sme ponuku produktov na viac ako 10 000 položiek, posilnili obchodný tím a dokončili výstavbu nového sídla spoločnosti. Nový e-shop v niekoľkých jazykových mutáciách si vyžiadal väčšie výdavky do marketingu. Vytvorili sme nového maskota a vykonali redesign našich projektov.

2014
Spolupracujeme s najväčšími reťazcami

Podarilo sa nám nadviazať spoluprácu s najväčšími retailovými reťazcami v Českej republike. Už pod privátnou značkou sme tu začali predávať naše vybrané produkty.

2013
Otvárame prvé ukážkové centrum

V Tehovci u Říčan sa otvára naše prvé ukážkové centrum. Noví zákazníci si tu mohli prezrieť ponuku zimných záhrad, pergol a prístreškov pre auto. Zároveň posúvame aktivity na slovenskom trhu, a to prostredníctvom novej spoločnosti Hobbytec SK, s.r.o.

2012
Veľký začiatok

Pre nás zlomový rok, kedy sme zahájili obchodnú činnosť. Získali sme výhradné alebo obchodné zastúpenie svetových producentov vybavenie pre dom a záhradu. Úspešne sa nám podarilo preniknúť na slovenský trh záhradných stavieb.

Aktuálne zrealizované zákazky

4025

Ako rastiemeNaše obraty

mil.Kč

600

500

400

300

200

100

Náš cieľ

Poskytnúť vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu. V súčasnej dobe má spoločnosť niekoľko činností s celkovým obratom viac ako 300 miliónov Kč.

 • Vlastná výroba výrobkov z hliníka
 • Predaj a montáž zákazkových výrobkov sa segmentu pre dom a záhradu
 • Prevádzka eshopu
 • Stavebné činnosti
 • Reality

Dodávame ako zákazkové produkty na mieru najmä montované domy, drevostavby, prístrešky, zimné záhrady, garáže, pergoy a ďalšie, tak i "krabicové" hotové produkty svetových výrobcov. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce. Dodávky mimo uvedenej krajiny sme schopní zabezpečiť po predchádzajúcej dohode.

Zároveň ako jedni z mála umožňujeme si pozrieť najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v našich predvádzacích a predajných centrách. Prevádzkujeme tiež ukážkové centrum v Prešove. Veľkú časť produktov si môžete pohodlne zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu.

Slovo majiteľa

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality služeb, které poskytujeme. V nabídce máme produkty vlastní výroby pod ochrannou značkou Hobbytec® a také produkty světových i tuzemských výrobců napříč celým segmentem od těch nejlevnějších výrobků, v cenové relaci několika tisíc korun, až po prémiové výrobky světových výrobců v řádu statisíců. Vybrané výrobky dodáváme v rámci celé ČR a SR včetně montážních úkonů na klíč.

Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb na základě Vašich požadavků a přání. Průběžně rozšiřujeme nabídku produktů a proaktivní přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Prosazovat se mezi konkurenty, od kterých se lišíme spojením sil odborníků, reálnou a funkční vizí i celkovou kvalitou nastavených služeb. Díky našemu spojení s nejlepšími partnery se stáváme leadery v tom co děláme. To je koncept naší společnosti.

Miroslav Zelený - jednatel společností skupiny Hobbytec

Skupina Hobbytec

S súčasne dobe sa naša skupina Hobbytec skladá z týchto spoločností:

 • Hobbytec CZ s.r.o. - eshop
 • Hobbytec Aluminium s.r.o. - vlastná výroba
 • Hobbytec Reality s.r.o. - realitná činnosť
 • Hobbytec Partners s.r.o. - veľkoobchodná činnosť
 • Hobbytec Group s.r.o. - zakázkové produkty
 • Hobbytec Home s.r.o. - stavebná činnosť
 • Hobbytec Trade s.r.o. - export do EU
 • Hobbytec SK s.r.o. - Slovensko