Hliníkové pergoly a prístrešky 

Bezúdržbové hliníkové pergoly sú ideálne pre chvíle pohody a zábavy s priateľmi. Vďaka svojmu modernému vzhľadu sú vhodné na každú záhradu. Ich konštrukcia umožňuje ďalšie využitie, a to ako prístrešok pre automobil alebo zastrešenie menšieho záhradného bazéna a vírivky.

Pri vybraných stavebnicových hliníkových pergol je možná montáž svojpomoci. Navyše vynikajú dlhou životnosťou. Moderné záhradné hliníkové pergoly vyrábame na zákazku v akomkoľvek farebnom prevedení. Ako strešnú krytinu volíme polykarbonát alebo bezpečnostné sklo. Oba materiály zaujmú svojím vzhľadom a mechanickými vlastnosťami.
 

ModelyVyberte model
 

POLLARDHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 788 €3 083 €POLLUX, so sklomHliníková pergola s bezpečnostným sklom, vysoká odolnosť, vlastná výroba2 536 €5 071 €POLLARDHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 788 €3 083 €HAWAII 40 CUBOModerná dizajnová hliníková pergola, možnosť doplnenia sklenených stien6 314 €10 022 €HAWAII 40 PUREKvalitná hliníková pergola pre náročných zákazníkov, švajčiarska kvalita1 621 €2 573 €POLLARD zastřešení zádveříHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 788 €3 083 €Bioklimatická pergola RegulusBioklimatická pergola, otočné lamely, automatické ovládanie, priaznivá cena6 481 €8 101 €SEESKY bioklimatická samonosná pergolaBioklimatická pergola, otočné lamely, automatické ovládanie, samonosná konštrukcia, priaznivá cena5 357 €8 929 €POLLARD zastřešení balkonuHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 788 €3 083 €POLLARD zastřešení balkonuHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 788 €3 083 €Bioklimatická pergola OPENSPACELamelové zastrešenie, moderné spracovanie, neobmedzená ponuka odtieňov bez príplatku7 878 €12 505 €REGULUS bioklimatická pergola se stíněnímBioklimatická pergola, otočné lamely, automatické ovládání, příznivá cena6 172 €9 419 €PERGOLA PJFHliníková pergola pre multifunkčné využitie, záruka 10 rokov, ľahká údržba a vysoká odolnosť2 897 €4 457 €SKC hliníková pergolaKonštrukcia z eloxovaného hliníka, dva varianty zastrešenia, záruka 10 rokov19 258 €24 378 €TERRADO, so sklom a rolovacím tienenímZasklená hliníková pergola prémiovej kvality, originálny dizajn6 559 €PJR, zastrešenie terasyHliníková pergola s UV filtrom, izolačné vlastnosti, multifunkčné využitie3 521 €4 457 €Bioklimatická pergola SeeSkyElegantná konštrukcia, otočné lamely, automatické ovládanie4 861 €8 101 €PERGOLINO P3000Rolovacie pergola, robustná konštrukcia, pre súkromné aj komerčné využitie4 080 €XXL SOLAR ROOF XS, zosilnenáRobustná hliníková pergola, vlastná výroba4 050 €6 430 €POLLEX samonosná pergolaElegantná hliníková pergola vlastnej výroby, nie je nutné ju kotviť2 353 €3 734 €Bočná stena k pergole PollardDoplnok k hliníkovej pergole POLLARD, polykarbonát, vysoká odolnosť voči nárazu1 189 €KS, pergolaHliníková konštrukcia, ideálny pre komerčné aj súkromné použitie, výroba na objednávku1 753 €2 219 €GILOTINA posuvná vertikální stěnaPosuvná vertikálna stena, tvrdené sklo, ideálna pre uzatvorenie pergol a zimných záhrad.3 251 €3 496 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Montáž zadarmo + garancia najlepšie ceny

platí na vybrané hliníkové produkty

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Hliníková pergola sa postupne stáva vítaným štandardom slovenských záhrad. Pri výrobe sa používa najmodernejších technológií, aby bola zaistená maximálna kvalita konštrukcie. Široká ponuka zahŕňa nepreberné množstvo typov. Tie sa môžu líšiť svojím berevným odtieňom, tvarom konštrukcie či finálnym vzhľadom. Základné rozdelenie potom tkvie v type zastrešenia.

Zastrešenie z polykarbonátu je stále populárnejším riešením. Jedná sa o termoplastický materiál, ktorý je naprieč celým trhom. Zaujme predovšetkým tepelnou stabilitou, odolnosťou, transparentnosťou a čírosťou. Jeho UV filter zvládne aj silné slnečné žiarenie. Navyše si poradí so snehovou pokrývkou o sile zaťaženie od 60 až po 150 kg/m².

Naproti tomu sklo predstavuje osvedčenú variantu. Jeho dizajn architektonicky obohatí dom a celý priestor opticky zväčší. Je dodávané v 2 vrstvové lepené verzii. Pri prípadnom poškodení sa materiál láme v úlomkoch s hladkými hranami, o ktoré nie je možné sa zraniť.

Rozmery hliníkovej pergoly možno zvoliť od dĺžky 200 cm až po 600 cm s hĺbkou 250 cm do 750 cm. Možné varianty prevedenia nájdete v nášmu cenníka. Za príplatok 15% z celkovej ceny sa dá zvoliť farebný odtieň úplne na mieru.

Výhody hliníkovej pergoly
 • Variabilita vo svojom prevedení 
 • Elegantný dizajn konštrukcie 
 • Multifunkčné využitie 
 • Riešenie úplne na mieru 
 • Voľba farebného prevedenia

VýhodyPrečo pergolu a prístrešok u nás

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové pergoly sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šíře sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý 

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr a sk

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.