Tím pracovníkov, ktorý sa o vás stará

Na českom trhu už pôsobíme viac ako 7 rokov. Aj cez veľký rast v posledných rokoch a expanzii na zahraničné trhy si stále držíme status rýdzo českej a rodinnej spoločnosti. Veríme, že pozitívna atmosféra vnútri tímu sa odrazí v službách pre našich klientov.

Našich odborníkov môžete tiež stretnúť v našom ukážkovom centre v Prešove a čoskoro aj v Bratislave, kde si môžete prezrieť kompletnú ponuku hliníkových záhradných stavieb a ďalšieho vybavenia. Po celú dobu návštevy vám bude k dispozícii jeden z obchodných zástupcov, ktorý s vami preberie vaše priania a možnosti. Spoločne vždy nájdete správne riešenie.

My všetci v Hobbytec, si zakladáme na tradičných rodinných hodnotách so stabilným zázemím a profesionálnom tíme spolupracovníkov.  Nášho zákazníka si nadovšetko vážime a rokujeme s ním s  rešpektom a úctou.

Vízia pôsobenia spoločnosti Hobbytec na slovenskom trhu, je napĺňaním historického odkazu  spolunažívania a spolupráce, dvoch bratských národov Čechov a Slovákov.

Ako popredný český výrobca:vyrobíme na mieru, akýkoľvek originálny výrobok v našom českom závode. Naši slovenskí kolegovia Vám poradia, zamerajú, objednajú, doručia a namontujú Váš výrobok, kdekoľvek po celom Slovensku.

Vždy sa snažíme o osobný, individuálny prístup ku každému zákazníkovi, ktorý smeruje k dosiahnutiu jediného nášho spoločného cieľa což je maximálna spokojenosť zákazníka. Team Hobbytec Česko - Slovensko