Tím pracovníkov, ktorý sa o vás stará

Na českom trhu pôsobíme viac ako 7 rokov. Aj vďaka veľkému rastu v posledných rokoch a expanzii na zahraničné trhy si stále držíme status česko-slovenskej a rodinnej spoločnosti. Veríme, že pozitívna atmosféra vnútri tímu sa odrazí v službách pre našich klientov.

Našich odborníkov môžete stretnúť aj v našom ukážkovom centre v Prešove a v Bratislave, kde si môžete prezrieť kompletnú ponuku hliníkových záhradných stavieb a ďalšieho vybavenia. Po celú dobu návštevy vám bude k dispozícii jeden z obchodných zástupcov, ktorý s vami preberie vaše priania a možnosti. Spoločne vždy nájdete správne riešenie.

V Hobbytecu si všetci zakladáme na tradičných rodinných hodnotách so stabilným zázemím a profesionálnom tíme spolupracovníkov. Nášho zákazníka si nadovšetko vážime a rokujeme s ním s rešpektom a úctou.

Vízia pôsobenia spoločnosti Hobbytec na slovenskom trhu je naplnením historického odkazu spolunažívania a spolupráce dvoch bratských národov - Čechov a Slovákov.

Ako popredný česko-slovenský výrobca:
vám v našom českom závode vyrobíme na mieru akýkoľvek originálny výrobok. Naši kolegovia vám poradia, zamerajú, objednajú, doručia a namontujú váš výrobok, kdekoľvek po celom Slovensku.

Vždy sa snažíme o osobný a individuálny prístup ku každému zákazníkovi, ktorý smeruje k dosiahnutiu jediného nášho spoločného cieľa - maximálna spokojnosť zákazníka. Team Hobbytec Česko - Slovensko