informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Hliníkové zimné záhrady s polykarbonátom

Hliníkové zimné záhrady sú vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia mať kvalitné zastrešenie terasy či verandy. Zostavenie hliníkovej zimnej záhrady je rýchle a jednoduché - jednotlivé súčasti fungujú ako diely stavebnice. Možno ju objednať s montážou či bez montáže, ak sa rozhodnete zostaviť si ju svojpomocne.

 

Najpredávanejší tovar

Cena
Zobraziť filtre
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.

Hliníková zimná záhrada s polykarbonátom

Hliníková zimná záhrada môže byť zasklené kvalitným dvojsklom alebo trojsklom alebo polykarbonátom. Polykarbonátové zimné záhrady majú tú výhodu, že ich výplne sú ľahšie ako sklenené. Farbu konštrukcia je možné vyberať z niekoľkých odtieňov, aby čo najlepšie ladila k Vášmu domu alebo záhradným doplnkom.
 
 

Sériová výroba zimných záhrad alebo na zákazku

Možno vyberať z niekoľkých rozmerov, ktoré však sú pevne dané a nejde ich meniť. Druhým variantom je zimná záhrada na zákazku, kedy vyrobíme konštrukciu presne podľa Vašich požiadaviek, aby pasovala do Vašich priestorov. Ak na zimnú záhradu praží slnko, je potrebné zvoliť vhodné zatienenie. Zastrešenú terasu možno vybaviť záhradným nábytkom a iste v nej strávite veľa príjemných chvíľ pri relaxácii alebo posedenie s priateľmi.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu