Hliníkové zimné záhrady so sklom alebo polykarbonátom

Hliníkové zimné záhrady 

Hliníková zimná záhrada je ideálna stavbou pre milovníkov prírody a vonkajších aktivít. Odolná konštrukcia a sklenené steny vytvárajú miesto, ktoré predĺži čas strávený na záhrade aj v chladných mesiacoch. Jej elegancia a funkčné vlastnosti architektonicky obohatí dom a vytvorí dokonalú stavbu pre celú rodinu. Dlhá životnosť a nenáročnosť na údržbu je hlavným rukopisom hliníkového profilu. Celkové prevedenie závisí na preferenciách majiteľa a budúcom využití.

Podľa toho volíme nielen rozmermi ale aj skladbu jednotlivých doplnkov. Zimná záhrada je ideálny ako letná obývacia izba alebo zimnú jedáleň. Zároveň zvládne splniť aj náročné požiadavky milovníkov rastlín či domácich maznáčikov.

Široká ponuka typov a variabilita hliníkové konštrukcie umožňuje vytvoriť variantu šitú úplne na mieru. Pri výrobe hrá prím kvalitné spracovanie moderných materiálov, ktoré zvládnu aj náročné počasie. Všetko je navrhnuté, aby dokonale prepojilo interiér domu s vonkajším priestorom a zároveň nedochádzalo k výrazným zmenám klímy v domácnosti. Cenová kalkulácia a zameranie záhrady je úplne zadarmo.
 

ModelyVyberte model
 

Zania s bezpečnostným sklomZania s bezpečnostným sklomNovinka v ponuke, vlastná výroba, bočné steny zo skla v ráme, dlhá životnosť11 947 €21 028 €Zimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - napojenéZimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - napojenéVýkonný fotovoltaický systém, bezpečnostné sklo, pripojenie k distribučnej sieti 16 811 €29 725 €Zania integrovanáZania integrovanáHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, integrovaná do domu, vlastná výroba5 354 €9 424 €Zania s polykarbonátomZania s polykarbonátomHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, vlastná výroba11 378 €20 027 €Zania v tvare Zania v tvare "L"Novinka v ponuke, rohový atypický tvar, hliníková konštrukcia, dlhá životnosť23 512 €41 381 €Zania so zábradlímZania so zábradlímVlastná výroba, bezpečnostný prvok v podobe zábradlia, variant úplne na mieru12 751 €22 442 €Zania XXLZania XXLVlastná výroba, nadštandardná veľkosť, variant úplne na mieru, hliníková konštrukcia25 926 €45 630 €Zania samonosná uzavretá zo štyroch stránZania samonosná uzavretá zo štyroch stránSamostatne stojaca konštrukcia, variabilné rozmery a farebný odtieň, vlastná výroba12 844 €22 604 €Zania drevodekorZania drevodekorSezónna zimná záhrada, hliníková konštrukcia v drevenom dekore, variabilný rozmery, vlastná výroba.15 125 €26 619 €VINDEMA letná zimná zahradaVINDEMA letná zimná zahradaStavba svojpomocne, záruka 10 rokov, odolný hliníkový rám5 217 €6 932 €SEESKY bioklimatická zimná záhradaSEESKY bioklimatická zimná záhradaBioklimatická zimná záhrada pre náročného užívateľa.19 345 €32 242 €SEESKY bioklimatická zimná záhradaSEESKY bioklimatická zimná záhradaNovinka v ponuke, zastrešenie z otočných lamiel, farba podľa vzorkovníka RAL19 345 €32 242 €Zania balkónZania balkónHliníková zimná záhrada vytvorená pre balkóny a terasy.13 740 €24 182 €Zania zádverieZania zádverieHliníkové zádverie so sklom v ráme, vlastná výroba.11 947 €21 028 €Zimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáZimná záhrada SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáKombinácia bezpečnostného skla a solárnych panelov, ostrovný fotovoltaický systém 16 811 €29 725 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Zľavy až do 50 % a garancia najlepšej ceny!

Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Zimné záhrady sú vyrobené výhradne z hliníka a v niekoľkých variantoch. Medzi ne patrí lacné, sezónne a celoročné typy. Rozmery sa dajú zvoliť podľa priestorových nárokov a vďaka vlastnej výrobe je možné vytvoriť atypické riešenia úplne na zákazku. Cena zimnej záhrady závisí na rozmeroch a zvolenom type. Investície sa dá rozložiť na dve časti. Najprv sa vytvorí hliníková pergola, ktorú môžeme následne doplniť o obvodovej steny.

Hliníková zimná záhrada môže byť zasklené kvalitným dvojsklom alebo trojsklom alebo polykarbonátom. Polykarbonátové zimné záhrady majú tú výhodu, že ich výplne sú ľahšie ako tie sklenené.

Farby v ponuke zahŕňajú bielu, antracitovú, striebornú a hnedú v základnom dekoru. Na želanie možno vytvoriť akýkoľvek odtieň, a to za príplatok 15% z výslednej ceny zimnej záhrady. Stavbu možno obohatiť o široké množstvo doplnkov, ktoré ešte viac zvýraznia praktické vlastnosti. Jedná sa napríklad o tieniacu techniku ​​či dômyselný systém odvetrávania.

VýhodyProč zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Česká výroba - hliníkové zimné záhrady sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý
 • Najväčší showroomy - naše produkty si môžete osobne prezrieť

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.