Vytvoriť zastrešené miesto na terase je snom každého milovníka prírody. V Hobbytecu sa špecializujeme na hliníkovej pergoly rôznych typov a konštrukcií.

Pergoly prináša dokonalú ochranu pre vonkajšie posedenie s priateľmi a rodinou. Je možné vytvoriť stavbu prikotveniu k domu, prípadne zvoliť voľne stojace variantu. Tá zaujme svojím prevedením a robustnosťou, navyše sa dá umiestniť kdekoľvek na záhrade. Svoje služby splní tiež pri bazéne alebo ako multifunkčný priestor, ktorý poslúži napríklad ako miesto pre skladovanie záhradného náčinia.

Hliníkové pergoly sú trendom dnešnej doby. Jej elegancia, moderné prevedenie a variabilita si už našli miesto na slovenských záhradách. Technológia výroby sa v posledných rokoch posunula míľovými krokmi vpred. Široká ponuka dnes zahŕňa nepreberné množstvo typov, ktoré sa líšia svojím zastrešením, farebným odtieňom, tvarom konštrukcie, doplnky, funkčnými vlastnosťami a vzhľadom.

Drevené pergoly sú v dnešnej dobe skôr pre vyznávačov klasického štýlu. Pomaly ale isto stráca na svojej obľube a sú nahradzované hliníkovými variantmi. V našej ponuke máme drevené pergoly, ktoré si môžete ľahko namontovať sami.

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Jesenné zľavy až 50%

platí na vybrané hliníkové produkty

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Výroba úplne na mieru

V oblasti hliníkových pergol sme schopní zabezpečiť riešenie úplne na mieru. Spoliehame sa na vlastnú výrobu jednotlivých profilov. Záleží tak čisto na vašich preferenciách aké rozmery, farebný odtieň a prevedenie si zvoliť. Pri výbere správnej varianty potom závisí na budúcom využití a predovšetkým vzhľadu okolia. Pergola by mala sedieť k domu, ku ktorému je ukotvená. Spoločne môžu vytvoriť veľmi zaujímavú kombináciu. Za príplatok je však možné zvoliť akýkoľvek odtieň podľa vzorkovníka RAL.

Nekonečná ochrana

Vhodne zvolenou pergolou na záhradu budete chránení proti slnku, dažďu a dokonca aj snehu. Výhody tejto záhradné stavby môžete využívať od skorej jari až do jesene. Hliníková konštrukcia si udrží svoj vzhľad pod dlhé roky. Dlhá životnosť je doplnená o ľahkú údržbu.

Kvalitné zastrešenie

Dôležitým prvkom je zastrešenie. Tu je možné vybrať z viacerých variantov. Odolný polykarbonát sa stáva stále populárnejším riešením pre svoju výdrž a vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom. Jeho súčasťou je účinný UV filter, ktorý chráni pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Bezpečnostné sklo vyniká svojím vzhľadom a veľmi ľahkou údržbou. Navyše ho možno vybrať v mliečnom, dymovom alebo obľúbenom čírom prevedení.

Cena podľa preferencií a využitie

Pergoly majú aj celkom funkčný význam. Dajú sa využiť aj ako zastrešené parkovacie miesto, ochrana bazéna alebo ako tieniaci technika nad oknami a vstupom do domu. Do kategórie pergol začleňujeme aj moderné altány z rôznych materiálov (drevené a plachtové).

Cena pergoly závisí na rozmeroch a zvolenom type. Každý zároveň ocení, že sa dajú časom prestavať na plnohodnotnú zimnú záhradu. Stačí k hliníkovej konštrukcii umiestniť sklenené bočné steny.

VýhodyPrečo pergolu a prístrešok u nás

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové pergoly sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šíře sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý 

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr

  Vytvorili sme pre vás najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR. Nájdete nás v Prahe a Brne.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.