Hliníkové altány a zastrešenie na mieru

Chcete obohatiť záhradu o zaujímavý prvok? Túžite po mieste, kde budete len vy a okolitá príroda? Vytvorili sme pre vás elegantnú hliníkovú konštrukciu, ktorá nadchne svojimi vlastnosťami. Kvalitné spracovanie ochráni vaše posedenie pred silným dažďom a slnečnými lúčmi. Odpočinok s rodinou si môžete užiť za každého počasia.

Hliníkový altánok vyniká svojou variabilitou. Jedná sa o produkt našej výroby a sme schopní vytvoriť variant úplne na mieru. Rozmery, farebný odtieň a celkové prevedenie je čisto vo vašej réžii. Cena sa odvíja od veľkosti a zvolených doplnkov. Montáž je v našej réžii. Vďaka ľahkej konštrukcii je možné altánok umiestniť na akékoľvek miesto na záhrade.


 

ModelyVyberte model
 

POLLEX so sklom samonosnáPOLLEX so sklom samonosnáElegantná hliníková pergola vlastnej výroby, nie je nutné ju kotviť4 628 €8 146 €PERGOLA PJRPERGOLA PJRJaponská kvalita hliníkové pergoly s tienením, certifikovaný materiál2 808 €3 556 €SEESKY bioklimatická zimná záhradaSEESKY bioklimatická zimná záhradaNovinka v ponuke, zastrešenie z otočných lamiel, farba podľa vzorkovníka RAL19 345 €32 242 €PERGOLA PJR XXL 5,7 x 6 mPERGOLA PJR XXL 5,7 x 6 mHliníková konštrukcia, elegantný dizajn, oblúková strecha, účinný UV filter13 570 €17 177 €PJR, zastrešenie terasyPJR, zastrešenie terasyHliníková pergola s UV filtrom, izolačné vlastnosti, multifunkčné využitie4 279 €6 584 €DESIGN PJR 5,4x5,1 mDESIGN PJR 5,4x5,1 mElegantní varianta, kvalitní zastřešení, unese i silnou vrstvu sněhu10 685 €13 525 €SEESKY bioklimatická zimná záhradaSEESKY bioklimatická zimná záhradaBioklimatická zimná záhrada pre náročného užívateľa.19 345 €32 242 €Prístrešok/altánok MILANO samonosnýPrístrešok/altánok MILANO samonosnýModerný samonosný hliníkový prístrešok, ktorú nemusíte kotviť do steny domu4 290 €6 810 €POLLARD s polykarbonátom v tvare LPOLLARD s polykarbonátom v tvare LHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia, účinný UV filter8 509 €14 976 €SEESKY bioklimatická samonosná pergolaSEESKY bioklimatická samonosná pergolaBioklimatická pergola, otočné lamely, automatické ovládanie, samonosná konštrukcia, priaznivá cena7 196 €11 992 €KWC DOUBLEKWC DOUBLELuxusné varianta pre dva automobily, konštrukcia z eloxovaného hliníka, strecha z plného lexanu17 273 €21 864 €Seesky samonosnáSeesky samonosnáBioklimatická pergola, otočné lamely, automatické ovládanie, samonosná konštrukcia, priaznivá cena7 196 €11 992 €POLLUX so sklom v tvare LPOLLUX so sklom v tvare LZastrešenie z bezpečnostného skla, hliníková konštrukcia, elegantný vzhľad11 522 €20 280 €MILANO samostatne stojaci prístrešok model 2022MILANO samostatne stojaci prístrešok model 2022Elegantný hliníkový prístrešok, moderný vzhľad, široká ponuka odtieňa zastrešenia4 290 €6 810 €Hliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníková pergola s bezpečnostným sklom a fotovoltaickými panelmi6 935 €7 457 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Zľavy až do 50 % a garancia najlepšej ceny!

Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Pri výrobe altánku používame najkvalitnejšie materiály. Hliník bol opatrený špeciálnou ochranou vrstvou oxidu. Konštrukcia sa tak vyznačuje dlhou životnosťou a nenáročnou údržbou. Nemusíte sa báť mechanického poškodenia ani korózie.

Hliníkový altánok vyniká svojim zastrešením, kedy môžete voliť z troch variantov. Moderný polykarbonát aj bezpečnostné sklo naplnia vaše štandardy ohľadom ochrany vnútorného priestoru. Zaujímavou alternatívou sú otočné lamely. Ich polohu je možné úplne prispôsobiť aktuálnemu počasiu. Jedinečný bioklimatický systém je stále populárnejším riešením.

Farebný odtieň je možné zvoliť z nekonečného vzorkovníka RAL.

Výhody altánku

 • Elegantný dizajn
 • Luxusné spracovanie
 • Využitie moderných materiálov
 • Automatické ovládanie lamiel
 • Variabilný systém

VýhodyPrečo altán u nás

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové pergoly sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý 

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.