Vlastná výroba Hobbytec

V našom výrobnom závode v Říčanoch pri Prahe sa sústredíme na výrobu hliníkových záhradných stavieb s cieľom maximálne vyjsť v ústrety požiadavkám našich klientov. Vďaka tomu je možné vytvoriť variant úplne na mieru, čo sa týka rozmerov, farebného odtieňa i atypického riešenia konštrukcie. Dôraz kladieme na kvalitné spracovanie hliníkového materiálu tej najvyššej akosti.

Príďte sa poradiť

Navštívte naše ukážkové centrum v Říčanoch pri Prahe a Brne. Na 10 500 m² sme pripravili našu ucelenú ponuku záhradných stavieb. Máte možnosť spoznať ich vlastnosti a kvalitné spracovanie. Po celú dobu sa vám bude venovať jeden z našich odborníkov, s ktorým budete môcť prebrať vaše priania. Spoločne vždy nájdete to správne riešenie. Odtiaľ už je len krok do výroby.

Výroba hliníkových zimných záhrad

V oblasti hliníkových zimných záhrad sme pre našich zákazníkov pripravili širokú ponuku typov tejto stavby. Na prianie sme schopní vyrobiť sezónne zimnú záhradu v atypickom rozmere i tvaru, ktorý dokonale zapadne na určené miesto. Konštrukciu je možné obohatiť o sklenené steny v posuvnom prevedení. V tomto prípade je na ich výrobu použité kvalitného trojskla, ktoré disponuje výbornými izolačnými vlastnosťami. Vďaka tomu interiér zimnej záhrady odolá aj náročnejšiemu počasie a predĺži vašu sezónu až do jesenných dní.

Výroba hliníkových pergol

Hliníková pergola vyniká svojou originalitou. Každá stavba je iná, a takto k nej pristupujeme. Zákazková výroba nám umožňuje realizovať variant úplne na mieru. Atypické prevedenie i konštrukciu v akomkoľvek odtieni podľa vzorkovníka RAL. Aj tie najnáročnejšie požiadavky sme schopní splniť. Konštrukciu z eloxovaného hliníka sme doplnili o dva typy zastrešenia. Odolný a moderné polykarbonát aj osvedčené sklo ponúkajú maximálnu odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Zvládnu príval krúp aj náročné slnečné lúče. Vždy chráni interiér pergoly pred nepriaznivým počasím.

Výroba hliníkových prístreškov pre auto

Hliníkové prístrešky pre auto zaujmú svojou multifunkčnosťou. Primárne sú navrhnuté k ochrane vozidla, avšak ich využitie je ďaleko širšia. Nájdu uplatnenie ako alternatíva k záhradnej pergole. Hodí sa aj ako miesto na uskladnenie záhradného náčinia. Proti dažďu, snehu i nepríjemným UV lúčom. Konštrukcia odolá aj nepriaznivému počasiu. Profily z kvalitného eloxovaného hliníka sú doplnené o zastrešenie z plného lexanu. Jeho dlhá životnosť, ľahká údržba i odolnosť nadchnú aj najnáročnejšieho užívateľa.

Pozrite sa do našej výroby v Říčanoch pri Prahe

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.