Moderné hliníkové prístrešky pre auto sú k dostaniu v niekoľkých variantoch: pre jedno či dve autá alebo ako radové státie. Vďaka ľahkej montáži sú pripravené na použitie počas pár hodín. Zastrešenie je vyrobené z polykarbonátu, tento materiál je mimoriadne vhodný pre vonkajšie využitie. Zaručuje odolnosť, pevnosť, nelámavost, bezpečnosť, bezúdržbovosť a ochranu pred UV žiarením.

Vďaka našej zákazkovej výrobe vám vytvoríme prístrešok úplne na mieru. Sme schopní realizovať variant na základe rozmerov a typu automobilu. Poradíme si aj s karavenem alebo dodávkou. Výšku konštrukcie možno upravovať aj pri samotnej montáži a vždy závisí na vašich preferenciách. Farebné prevedenie môžete zvoliť zo širokej ponuky vzorkovníka RAL. 

ModelyVyberte model
 

PJRHliníkový prístrešok v jednoduchom spracovaní, ochranný filter voči UV žiareniu, japonská kvalita2 030 €2 570 €PJFHliníkový prístrešok s polykarbonátom, nízka cena, variant pre viac áut4 062 €5 141 €PJR MJOINTHliníkový prístrešok v špeciálnej prevedení pre dva automobily, konštrukcia z eloxovaného hliníka6 190 €9 522 €PJR INLINEElegantný prístrešok pre dve autá, japonská kvalita, certifikovaný materiál6 190 €9 522 €KARAVAN PJRSamonosný prístrešok na karavan, japonská kvalita, 10 rokov záruka6 116 €7 742 €PJR YJOINTHliníkový prístrešok pre dve autá, japonská kvalita, certifikovaný materiál6 190 €9 522 €FINE ROAD SHliníkový prístrešok vhodný pre zastrešenie verejných komunikácií2 668 €KWC DOUBLELuxusné varianta pre dva automobily, konštrukcia z eloxovaného hliníka, strecha z plného lexanu12 490 €15 810 €U-STYLEUniverzálny hliníkový prístrešok pre auto, veľa variantov prevedenia5 494 €PJR XXLHliníkový prístrešok pre tri automobily, prémiová japonská kvalita13 981 €17 698 €Hliníkový prístrešok MILANO3 102 €4 924 €MLCZaujímavý tvar konštrukcie hliníkového prístrešku, 10 rokov záruka a montáž po celej SR3 322 €4 205 €RSCHliníkový prístrešok s krytinou z plného lexanu, variabilný rozmery, japonská kvalita6 217 €7 869 €RSZSamonosný hliníkový prístrešok pre auto, široká škála rozmerov, dostupná cena7 460 €9 443 €KARAVAN KCRWVeľkorysý hliníkový prístrešok pre karavan, japonská kvalita, certifikovaný materiál13 242 €18 140 €KARAVAN TRIPHliníkový prístrešok pre karavan, montáž svojpomocne5 590 €DINA PORT II VDLuxusné hliníkový prístrešok pre auto, určený do vyšších podnebných pásiem6 656 €8 426 €SNOW SKYLuxusné hliníkový prístrešok, vhodný do vyšších podnebných pásiem9 401 €RSC DOUBLEDizajnový prístrešok pre dve autá, japonská prémiová kvalita15 120 €19 140 €DINA PORT II VR DOUBLELuxusné hliníkový prístrešok pre dve autá, japonská kvalita12 931 €16 369 €DINA PORT II VDSLuxusné hliníkový prístrešok pre auto, japonská kvalita7 100 €8 423 €KRBRobustný hliníkový prístrešok pre auto, vhodný do vyšších podnebných pásiem4 264 €6 560 €Odhŕňač snehu SANKYOModerný doplnok, teleskopické, kvalitný materiál a spracovanie182 €366 €DINA PORT II VRLuxusné hliníkový prístrešok, vhodný do vyšších podnebných pásiem6 115 €7 741 €FINE ROAD S 2, spojenéHliníkový prístrešok vhodný pre zastrešenie chodníka a cesty2 220 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Montáž zadarmo + garancia najlepšie ceny

platí na vybrané hliníkové produkty

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Hliníkový prístrešok vyniká predovšetkým svojou variabilitou. Dĺžku jednotlivých profilu možno zvoliť na základe vašich preferencií. Samotná konštrukcia bola ešte obohatená o proces eloxovanie, ktorý zaistí vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Strešná krytina bola vytvorená z plného lexanu. Tento kvalitnejší druh polykarbonátu zaujme svojím vzhľadom a mechanickými vlastnosťami. Vďaka UV filtru zvládne aj silné slnečné lúče. Maximálna ochrana automobilu je zaručená.

Hliníkový prístrešok je možné zvoliť z veľkého množstva typov. Základné rozdelenie sa odvíja od toho, či je ukotvený k domu alebo nie. Ak disponujete viac autami, možno si zaobstarať nadštandardné variantu. V takom prípade sa otvárajú ďalšie možnosti vzhľadom k výberu tvaru strechy. Prevedenie YJOINT aj MJOINT zaujmú každého svojim dizajnom.

Prístrešky pre auto možno využiť aj ako pergoly na záhradu či priestor pre skladovanie náčinia a ďalšieho vybavenia. Táto stavba tak nachádza rad uplatnenie, a to v rôznych odvetviach.

Výhody hliníkového prístrešku pre auto
 • Dlhá životnosť
 • Variabilita vo svojich rozmeroch a prevedení
 • Odolnosť voči počasiu
 • Jednoduchá údržba 
 • Elegantný dizajn

VýhodyProč přístřešek pro auto od nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové zimné záhrady sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr a sk

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.