Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou

Betónová garáž s podlahou

Výrobca:Rekers
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Garáž vyrobená z vysoko akostného betónu B45 je tá pravá ochrana pre vášho plechového miláčika. Betónová garáž má oproti garážam z iných materiálov celý rad výhod, navyše na betónové garáže poskytujeme predĺženú záruku 10 rokov.

Masívna konštrukcia z železobetónu odoláva nielen vplyvom počasia aj pokusom o vlámanie. Betónové steny sú tenšie, než u garáží murovaných, takže vám pri rovnakých vonkajších rozmeroch poskytne viac miesta vo vnútri.

Garáž je dodávaná s podlahou, pre jej inštaláciu nepotrebujete základnú dosku.
Garáž je možné kedykoľvek pomocou žeriavu premiestniť na iné miesto a novo vzniknutú plochu využiť podľa potrieb.

Garáže je možné prepájať vo väčších celkov, ak si zaobstaráte ďalšie auto, môžete ju jednoducho rozšíriť o ďalšie státie. Ak napríklad spojíme dva moduly s rozmermi 300 x 600cm získame betónovú dvojgaráž o rozmere 600 x 600cm. Alternatívnym riešením pre parkovanie ďalšieho vozidla je inštalácia Carport , získate tak nielen ďalšie státie ale zároveň záhradné pergolu do letných mesiacov.

Aby garáž nenarušovala architektonický ráz vášho domu, môžete si vybrať okrem bielej omietky z ďalších 8 farieb. Vašu novú betónovú garáž môžeme dovybaviť širokým príslušenstvom, od elektroinštalácie cez elektricky ovládané garážové vráta.

Betónové garáže dodávame vybavené o okná a dvere v rôznych rozmeroch a prevedeniach. Máte tak istotu, že nová garáž splní všetky vaše potreby.

Ďalšie informácie:


Viac informácií na hotove-betonovegaraze.cz , alternatívou môžu byť garáže s omietkou
Napsat dotaz na prodejce
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
 • Betónová garáž s podlahou
celkové hodnotenie
92 %
5 zákazníkov hodnotilo
 • 4 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.