Kategórie pre exportHliníková oblúková pergola DESIGN PJR 5,4x5,1 m

DESIGN PJR 5,4x5,1 m

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • Moderný design
 • Mobilná stavba
 • Modulová stavba
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Montáž zadarmo
platí na vybrané zakázkové produkty

0 dní
0 hodin
0 minut
0 sekund
 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Moderná hliníková oblúková pergola s tienením zo série PJR vám poskytne príjemný odpočinok aj za horúcich dní. Strešná krytina je zhotovená z plného lexanu, ktorý vyzerá ako sklo. Strešná krytina má navyše vynikajúce izolačné vlastnosti - ochrana proti 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB) žiareniu.

Pergola je samonosná, uložená na stĺpoch s tým, že nevyžaduje kotvenie do stavby. Vďaka tomu možno pergolu veľmi dobre použiť aj ako záhradný altánok. Konštrukcia je vyrobená z eloxovaného hliníka, takže nevyžaduje na rozdiel od iných materiálov žiadnu údržbu.

Cena

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200

Rozmery

Šírka: 540 cm
Hĺbka: 510 cm

Výplň

Strešná krytina je vytvorená z plného lexanu, ktorý na 100% chráni proti UVA žiareniu a vďaka 75% podielu zložky IR odolá aj UVB. Napriek tomu si materiál zanecháva vysokú priepustnosť svetla. Vďaka tieneniu si môžete kedykoľvek intenzitu svetla upraviť. Akrylátové sklo je veľmi odolné a pevné a nedochádza na ňom ku kondenzácii vody. Aj vďaka kvalitnému zastrešeniu zvláda pergola zaťaženie od 60 až po 150 kg/m². Hliníkové pergoly zvládajú aj silné nápory vetra o rýchlosti víchrice a orkánu.

Certifikácia

Najväčšou výhodou oproti ostatným hliníkovým pergolám je nielen dizajn, ale najmä funkčná strešná krytina z plného lexanu, pri ktorej nedochádza ku kondenzácii vody. Strešná krytina má skutočne jednu z najlepších tieniacich funkcií. Hliníkové pergoly sú ako jediné v SR certifikované TÜV. Nejde o čínske kópie, ale o japonský originál so zárukou 10 rokov.

Stavba svojpomocne

Najpredávanejšie veľkosti a farby pergol sú skladom k okamžitému dodaniu. Pergoly dodávame ako bez montáže, tak v prípade záujmu tiež vrátane montáže na kľúč po celej Slovenskej republike. Montáž je možná dvoma spôsobmi a to priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu.

Pre viac informácií nás kontaktujte a my vám zašleme presnú cenu dodania na kľúč vrátane montáže.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Špecifikácia pergoly

V prvom rade je potrebné vybrať si preferovaný typ pergoly. Na našich stránkach môžete zvoliť variant, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Stavba úplne na mieru

Zariadime vám kompletný servis od prvých plánov až po finálnu realizáciu. Súčasťou je doprava a montáž. Staviame pre vás na kľúč, preto vám vytvoríme cenovú kalkuláciu úplne na mieru.

2. Cenová ponuka pergoly

Ďalším krokom je vytvorenie cenovej ponuky. Tá vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohodli s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia.

Cena je variabilnou zložkou a závisí na vašich možnostiach

Pergola predstavuje veľmi variabilnú stavbu a cena sa dá prispôsobiť vašim požiadavkám. Zaujímavé riešenie sa ponúka v doplnení pergoly o bočné steny. Ak zvolíte sklenený variant, vytvoríte si tak plnohodnotnú zimnú záhradu.

3. Zameranie pergoly

Náš odborník vás po schválení cenovej ponuky navštívi a vykoná finálne zameranie budúcej stavby. Ide o posledný krok pred výrobou pergoly. Všetko musí presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho zamerania vám vytvoríme variant len pre vás

Finálne zameranie môže odhaliť nezrovnalosti v podloží či miestach, kde bude pergola prikotvená k domu. Vaša spolupráca s našim odborníkom je nutnosťou - je potrebné vedieť kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, umiestnenie rozvodov v stene a ďalšie parametre. Tie môžu spôsobiť problémy pri inštalácii, preto ich je potrebné komunikovať.

4. Výroba pergoly

Po finálnom zameraní putujú dokumenty do výroby, v ktorej celý proces trvá niekoľko týždňov. Záleží predovšetkým na rozmeroch a zložitosti finálnej stavby. Príprava hliníkových profilov a zastrešenia prebieha úplne na zakázku.

Vlastná výroba umožňuje vytvoriť hliníkovú konštrukciu na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Pergola by mala dokonale zapadnúť k domu a okolitej prírode.

5. Finálna realizácia pergoly

Montáž pergoly je jednoduchá a trvá len 1-2 dni. Táto doba závidí od zložitosti konkrétnej stavby a stave podložia. Vo výnimočných, komplikovanejších prípadoch môže ísť maximálne o 3 dni.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Pergola musí predovšetkým sedieť k domu.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.