Novinky

Dosiahli sme významný míľnik - február 2024
Iba vďaka vám máme možnosť posúvať sa vpred, preto sme radi ak príde príležitosť ako táto. Na našej Facebookovej stránke Hobbytec Slovensko sme dosiahli míľnik 20 000 fanúšikov.
Pomôžte nám upratať sklad - február 2024
Po novoročnej inventarizácii sme sa rozhodli upratať sklad a preto sme spustili výpredaj skladových a expozičných produktov. Pergoly a prístrešky nájdete v akciových cenách
Po vianočnej akcii - január 2024
Začal sa nový rok a vianočné výzdoby z miest pomaly miznú. Obhliadnite sa s nami posledný krát za našou vianočnou akciou, počas ktorej sme rozdávali vianočné stromčeky.
Ušetrite s Hobbytecom - január 2024
Získajte 10% zľavu na svoju vysnívanú záhradnú stavbu! Využite našu exkluzívnu ponuku a získajte zľavu na všetky vybrané produkty.
Vianočná akcia s Hobbytecom - december 2023
Vianoce sú za rohom a my vám ponúkame jedinečnú možnosť rozšíriť si svoje bývanie so zľavou.
Black Friday s Hobbytec Slovensko - november 2023
Využite našu Black Friday akciu a ušetrite na záhradných stavbách s Hobbytec Slovensko
Získajte od nás montáž zadarmo - november 2023
Ušetrite na vašej vysnívanej záhradnej stavbe a zhodnoťte vašu nehnuteľnosť
Sme sponzorom relácie Postav dom, zasaď strom - september 2023
Hobbytec Slovensko sa stal sponzorom relácie o záhrade a záhradných stavbách. Postav dom, zasaď strom prinesie inšpiráciu a rady ako sa starať o vašu záhradu.
Hobbytec na výstave v Prešove
Po dvoch rokoch sa do Prešova vrátil obľúbený stavebný a záhradný festival ABC. Mestská hala ponúkla prehliadku najrôznejšej zelene, stavebných materiálov a záhradných stavieb. Medzi nimi nechýbala elegantná hliníková konštrukcia našej výroby.
Na konci roku 2022 sme sa rozhodli zrealizovať veľký a pre spoločnosť Hobbytec veľmi strategický krok – presťahovať výrobný závod a všetko zázemie do nových priestorov v Poděbradoch.
Spustili sme Nadačný fond Hobbytec
Už takmer 10 rokov sa snažíme zlepšovať kvalitu bývania našich klientov. Teraz sme sa rozhodli pomáhať na miestach, kde je najviac potrebná. Založili sme Nadačný fond Hobbytec. Z každej objednanej záhradnej stavby venujeme 1% z celkovej ceny verejne prospešným projektom v Čechách a na Slovensku.
Hobbytec a plány do roku 2022
Každý rok boríme hranice. A ten budúci nebude výnimkou. Našim cieľom je nový rekordný obrat, opäť výrazná expanzia na okolité trhy, posilnenie výroby a rozšírenie produktového portfólia. Zároveň sa chceme ešte priblížiť našim klientom. Chystáme sa otvoriť ďalšie ukážkové centrá. A čo ďalšie nás čaká? Plány pre vás zhrnul Miroslav Zelený, konateľ a zakladateľ spoločnosti.
Rozhovor Miroslava Zeleného pre MF Dnes
Aká je história spoločnosti? Ako sa premenil trh v dobe kovidovej? Aké novinky prichádzajú s novým výrobným závodom? Prečítajte si najnovší rozhovor Miroslava Zeleného, zakladateľa spoločnosti.
Otvorili sme nové ukážkové centrum v Prešove
Urobili sme ďalší krok v rámci našich aktivít na slovenskom trhu a otvorili nové ukážkové centrum v Prešove. Na adrese Bardejovská 30 sa návštevníci môžu tešiť na ukážku našej ponuky hliníkových stavieb a vybavenia pre záhradu. V showroome bude vždy k dispozícii odborný zástupca, pripravený vždy poradiť s akoukoľvek požiadavkou.
Nové pergoly s montážou zdarma
Vychádzame v ústrety vašim prianiam a u pergoly série Pollard zaraďujeme do ponuky hĺbku 4,5 metra, a to úplne bez príplatku. Jedná sa o nadštandardné variantu, ktorá vyniká robustnosťou a moderným vzhľadom. Montáž po celej slovenskej republike úplne zadarmo.
Novinka - španielska bioklimatická pergola za skvelú cenu
Ide to aj chytro. Pripravili sme pre vás novinku v podobe bioklimatickej pergoly BIO 120. Španielska výroba a kvalitné spracovanie každého detailu vytvára z tejto stavby nezabudnuteľný prvok vašej záhrady. Postavte nový obytný priestor pre celú rodinu.
Januárové akcie v Hobbytecu
Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.
Novinky pre rok 2020
Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.
Novinka - elegantný Bioklimatická pergola Moraira
Jedinečný dizajn, veľká odolnosť a dlhá životnosť. To všetko v sebe kombinuje Bioklimatická pergola Moraira. Táto novinka prešla náročnou certifikáciou a jej vlastnosti spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky. Vďaka tomu vytvorí miesto, na ktoré sa nezabúda.
Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly
Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.