Novinky

Sme sponzorom relácie Postav dom, zasaď strom - september 2023
Hobbytec Slovensko sa stal sponzorom relácie o záhrade a záhradných stavbách. Postav dom, zasaď strom prinesie inšpiráciu a rady ako sa starať o vašu záhradu.
Hobbytec na výstave v Prešove
Po dvoch rokoch sa do Prešova vrátil obľúbený stavebný a záhradný festival ABC. Mestská hala ponúkla prehliadku najrôznejšej zelene, stavebných materiálov a záhradných stavieb. Medzi nimi nechýbala elegantná hliníková konštrukcia našej výroby.
Na konci roku 2022 sme sa rozhodli zrealizovať veľký a pre spoločnosť Hobbytec veľmi strategický krok – presťahovať výrobný závod a všetko zázemie do nových priestorov v Poděbradoch.
Spustili sme Nadačný fond Hobbytec
Už takmer 10 rokov sa snažíme zlepšovať kvalitu bývania našich klientov. Teraz sme sa rozhodli pomáhať na miestach, kde je najviac potrebná. Založili sme Nadačný fond Hobbytec. Z každej objednanej záhradnej stavby venujeme 1% z celkovej ceny verejne prospešným projektom v Čechách a na Slovensku.
Hobbytec a plány do roku 2022
Každý rok boríme hranice. A ten budúci nebude výnimkou. Našim cieľom je nový rekordný obrat, opäť výrazná expanzia na okolité trhy, posilnenie výroby a rozšírenie produktového portfólia. Zároveň sa chceme ešte priblížiť našim klientom. Chystáme sa otvoriť ďalšie ukážkové centrá. A čo ďalšie nás čaká? Plány pre vás zhrnul Miroslav Zelený, konateľ a zakladateľ spoločnosti.
Rozhovor Miroslava Zeleného pre MF Dnes
Aká je história spoločnosti? Ako sa premenil trh v dobe kovidovej? Aké novinky prichádzajú s novým výrobným závodom? Prečítajte si najnovší rozhovor Miroslava Zeleného, zakladateľa spoločnosti.
Otvorili sme nové ukážkové centrum v Prešove
Urobili sme ďalší krok v rámci našich aktivít na slovenskom trhu a otvorili nové ukážkové centrum v Prešove. Na adrese Bardejovská 30 sa návštevníci môžu tešiť na ukážku našej ponuky hliníkových stavieb a vybavenia pre záhradu. V showroome bude vždy k dispozícii odborný zástupca, pripravený vždy poradiť s akoukoľvek požiadavkou.
Nové pergoly s montážou zdarma
Vychádzame v ústrety vašim prianiam a u pergoly série Pollard zaraďujeme do ponuky hĺbku 4,5 metra, a to úplne bez príplatku. Jedná sa o nadštandardné variantu, ktorá vyniká robustnosťou a moderným vzhľadom. Montáž po celej slovenskej republike úplne zadarmo.
Novinka - španielska bioklimatická pergola za skvelú cenu
Ide to aj chytro. Pripravili sme pre vás novinku v podobe bioklimatickej pergoly BIO 120. Španielska výroba a kvalitné spracovanie každého detailu vytvára z tejto stavby nezabudnuteľný prvok vašej záhrady. Postavte nový obytný priestor pre celú rodinu.
Januárové akcie v Hobbytecu
Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.
Novinky pre rok 2020
Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.
Novinka - elegantný Bioklimatická pergola Moraira
Jedinečný dizajn, veľká odolnosť a dlhá životnosť. To všetko v sebe kombinuje Bioklimatická pergola Moraira. Táto novinka prešla náročnou certifikáciou a jej vlastnosti spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky. Vďaka tomu vytvorí miesto, na ktoré sa nezabúda.
Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly
Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.
Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii
V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.
For Arch 2019 za nami
V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.
Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu
Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.
Nové produkty v ponuke Hobbytec
Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.