VIP referencie

Archív noviniek

Montáž zadarmo na zimné záhrady a pergoly

Obľúbené zimné záhrady a multifunkčné hliníkové pergoly. Pre tieto produkty našej výroby sme pripravili špeciálnu akciu. Až do konca roka si ich Môžete zaobstará s montážou úplne zadarmo. Nechajte starosti na nás a my vám dodáme stavbu priamo na kľúč.

Čítať celý článok

Hliníkové prístrešky v reportáži na Českej televízii

V nedeľu 29.9. sme sa predstavili v relácii polopate na Českej televízii. Ústrednou témou sa stali hliníkové prístrešky. Predstavili sme ich výhody, spôsob montáže a cenu. Pozrite sa na reportáž a inšpirujte sa pri výbere parkovacieho miesta na vašu záhradu.

Čítať celý článok

For Arch 2019 za nami

V minulých dňoch sme sa zúčastnili najväčšieho stavebného veľtrhu na českom území. For Arch 2019 v pražských Letňanoch patrí k významným udalostiam a my sme radi, že sme sa mohli 30. ročníka zúčastniť. Ďakujeme všetkým, že navštívili náš stánok a stretli sa s našimi odborníkmi.

Čítať celý článok

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Čítať celý článok

Nové produkty v ponuke Hobbytec

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Čítať celý článok

Bývanie na dosah

Kúpte si vlastné bývanie. Využite zimných zliav na mobilné domy Hobbytec Mobile

Čítať celý článok

Rodinné domy Hobbytec Home do mesiaca

Využite zimných zliav na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Čítať celý článok

Mobilné domy Hobbytec Mobile ihneď k dodaniu

Využite zimných zliav na nové mobilné domy Hobbytec Mobile určené k celoročnému využitiu. Vybrané typy skladom ihneď k dodaniu.

Čítať celý článok

Navrhujte drevené stojany

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Čítať celý článok

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Čítať celý článok

Zimné záhrady so sklom zľava až 21%

Zimná záhrada so sklom bez rámu série Open Space sa skladá z hliníkovej konštrukcie a obvodových stien z bezpečnostného skla bez rámu.

Čítať celý článok

Moderné hliníková pergola zľava 35%

Hliníková moderné pergola série KC je samonosná, vyrobená z hliníka.

Čítať celý článok
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.