Chcete si užívať svoje vonkajšie posedenie aj počas dažďa? Tak na to je potrebné mať kvalitný pergolu. Moderná hliníková konštrukcia s polykarbonátovou krytinou je tým správnym riešením pre vonkajšie posedenie, alebo zastrešenie auta. Polykarbonátová krytina je bezúdržbová a vyniká dlhou životnosťou. Jeho súčasťou je účinný UV filter, ktorý chráni pred nebezpečnými slnečnými lúčmi.

Pergola prináša dokonalú ochranu pre vonkajšie posedenie s priateľmi, či rodinou. Je možné vytvoriť stavbu prikotvenú k domu, prípadne zvoliť voľne stojacu variantu. Tá zaujme svojím prevedením a robustnosťou, navyše sa dá umiestniť kdekoľvek na záhrade. Svoje služby splní tiež pri bazéne, alebo ako multifunkčný priestor, ktorý pomôže uskladniť záhradné náčinie.

ModelyVyberte model
 

Hliníková pergola POLLARD s polykarbonátomHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 045 €3 526 €Hliníková pergola POLLUX so sklomHliníková pergola s bezpečnostným sklom, vysoká odolnosť, vlastná výroba2 899 €5 800 €Hliníková rohová pergola POLLARD s polykarbonátomHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia, účinný UV filter5 692 €9 847 €Hliníková rohová pergola POLLUX so sklomZastrešenie z bezpečnostného skla, hliníková konštrukcia, elegantný vzhľad5 692 €9 847 €POLLARD zastrešenie zádveria s polykarbonátomHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 045 €3 526 €POLLUX zastrešenie zádveria so sklomZastrešenie z bezpečnostného skla, vlastná výroba, riešenie úplne na mieru2 045 €3 526 €POLLARD zastřešení balkonuHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 045 €3 526 €POLLARDHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 045 €3 526 €PERGOLA PJRJaponská kvalita hliníkové pergoly s tienením, certifikovaný materiál2 174 €2 752 €PERGOLA PJFHliníková pergola pre multifunkčné využitie, záruka 10 rokov, ľahká údržba a vysoká odolnosť3 313 €5 096 €POLLARDHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 045 €3 526 €PJR, zastrešenie terasyHliníková pergola s UV filtrom, izolačné vlastnosti, multifunkčné využitie3 313 €5 096 €POLLEX samonosná pergolaElegantná hliníková pergola vlastnej výroby, nie je nutné ju kotviť2 690 €4 271 €DESIGN PJR 5,4x5,1 mElegantní varianta, kvalitní zastřešení, unese i silnou vrstvu sněhu8 272 €10 470 €POLLARD XXL, zosilnenáRobustná hliníková pergola, vlastná výroba4 632 €7 354 €POLLARD hliníková pergola veľkosti XXL s polykarbonátom model 2022Nadštandardné veľkosti, rozmery na mieru, vlastná výroba, zastrešenie z polykarbonátu4 632 €7 354 €POLLARD hliníková samonosná pergola veľkosti XXL s polykarbonátomSamonosná konštrukcia, rozmery na mieru, vlastná výroba, zastrešenie z polykarbonátu4 632 €7 354 €Hliníkový prístrešok MILANO3 320 €5 272 €POLLARD zastřešení balkonuHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 045 €3 526 €MILANO samostatne stojaci prístrešok model 2022Elegantný hliníkový prístrešok, moderný vzhľad, široká ponuka odtieňa zastrešenia3 320 €5 272 €Bočná stena k pergole PollardDoplnok k hliníkovej pergole POLLARD, polykarbonát, vysoká odolnosť voči nárazu1 360 €2 352 €KS, pergolaHliníková konštrukcia, ideálny pre komerčné aj súkromné použitie, výroba na objednávku2 005 €2 538 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

Zľavy až50 %

Zľavy až do 50 %
sa vzťahuje na vybrané hliníkové výrobky

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund
Garanciaceny

Garancia najlepšej ceny na trhu
Na vybrané produkty

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Hliníkovou pergolu je možné zvoliť v akomkoľvek rozmere a vzhľade. Fantázii sa medze nekladú a ani rohové riešenie nepredstavuje žiadny problém. Základnými farbami konštrukcie sú antracitová, biela a hnedá. Za príplatok je však možné zvoliť akýkoľvek odtieň podľa vzorkovníka RAL.

Zastrešenie z polykarbonátu disponuje veľmi vítanými vlastnosťami. Jedná sa o termoplastický materiál, ktorý je využívaný v rade odvetví. Vyniká predovšetkým tepelnou stabilitou, odolnosťou, transparentnosťou a čírosťou. Vďaka tomu sa stáva vhodnou alternatívou ku sklu. Oproti nemu je tiež cenovo prístupnejšie.

Čo je potrebné spomenúť, je jeho schopnosť chrániť interiér pergoly pred prehrievaním. UV filter 100% bráni pred UV žiarením a vďaka 75% podielu zložky IR tiež proti UVB. Vďaka tomu sa nemusíte báť silných slnečných lúčov. Hliníková pergola zvládne zaťaženie od 60 až po 150 kg / m².

VýhodyPrečo pergolu a prístrešok u nás

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové pergoly sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý 

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy v čr a sk

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.