Hliníkové pergoly so zastrešením v podobe polykarbonátu

Chcete si užívať svoje vonkajšie posedenie aj počas dažďa? Tak na to je potrebné mať kvalitný pergolu. Moderná hliníková konštrukcia s polykarbonátovou krytinou je tým správnym riešením pre vonkajšie posedenie, alebo zastrešenie auta. Polykarbonátová krytina je bezúdržbová a vyniká dlhou životnosťou. Jeho súčasťou je účinný UV filter, ktorý chráni pred nebezpečnými slnečnými lúčmi.

Pergola prináša dokonalú ochranu pre vonkajšie posedenie s priateľmi, či rodinou. Je možné vytvoriť stavbu prikotvenú k domu, prípadne zvoliť voľne stojacu variantu. Tá zaujme svojím prevedením a robustnosťou, navyše sa dá umiestniť kdekoľvek na záhrade. Svoje služby splní tiež pri bazéne, alebo ako multifunkčný priestor, ktorý pomôže uskladniť záhradné náčinie.

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

ModelyVyberte model
 

POLLUX so sklomPOLLUX so sklomHliníková pergola s bezpečnostným sklom, vysoká odolnosť, vlastná výroba2 639 €5 399 €POLLARD s polykarbonátomPOLLARD s polykarbonátomHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 799 €3 600 €POLLEX so sklom samonosnáPOLLEX so sklom samonosnáElegantná hliníková pergola vlastnej výroby, nie je nutné ju kotviť2 939 €4 800 €POLLARD s polykarbonátom v tvare LPOLLARD s polykarbonátom v tvare LHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia, účinný UV filter5 999 €12 000 €POLLUX so sklom v tvare LPOLLUX so sklom v tvare LZastrešenie z bezpečnostného skla, hliníková konštrukcia, elegantný vzhľad7 799 €14 400 €POLLARD zastrešenie zádveria s polykarbonátomPOLLARD zastrešenie zádveria s polykarbonátomHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 320 €2 280 €POLLUX zastrešenie zádveria so sklomPOLLUX zastrešenie zádveria so sklomZastrešenie z bezpečnostného skla, vlastná výroba, riešenie úplne na mieru1 799 €3 000 €POLLARD zastrešenie balkónuPOLLARD zastrešenie balkónuHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 919 €3 600 €Prístrešok POLLARD kotvený o domPrístrešok POLLARD kotvený o domHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 399 €4 800 €Prístrešok/altánok MILANO samonosnýPrístrešok/altánok MILANO samonosnýModerný samonosný hliníkový prístrešok, ktorú nemusíte kotviť do steny domu4 200 €10 800 €POLLARD zastrešenie balkónuPOLLARD zastrešenie balkónuHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter1 799 €3 600 €MILANO samostatne stojaci prístrešok model 2023MILANO samostatne stojaci prístrešok model 2023Elegantný hliníkový prístrešok, moderný vzhľad, široká ponuka odtieňa zastrešenia4 200 €10 800 €Prístrešok POLLEX samonosnýPrístrešok POLLEX samonosnýHliníková pergola s polykarbonátom, kvalitná konštrukcia a účinný UV filter2 399 €4 800 €DESIGN PJR 5,4x5,1 mDESIGN PJR 5,4x5,1 mElegantný variant, kvalitné zastrešenie, unesie aj veľkú vrstvu snehu7 799 €17 399 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

Zľavy až51 %

Zľavy až do 51 %
sa vzťahuje na vybrané hliníkové výrobky vo výpredaji

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund
montážzdarma

Montáž zadarmo
platí na vybrané zakázkové produkty

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Hliníkovou pergolu je možné zvoliť v akomkoľvek rozmere a vzhľade. Fantázii sa medze nekladú a ani rohové riešenie nepredstavuje žiadny problém. Základnými farbami konštrukcie sú antracitová, biela a hnedá. Za príplatok je však možné zvoliť akýkoľvek odtieň podľa vzorkovníka RAL.

Zastrešenie z polykarbonátu disponuje veľmi vítanými vlastnosťami. Jedná sa o termoplastický materiál, ktorý je využívaný v rade odvetví. Vyniká predovšetkým tepelnou stabilitou, odolnosťou, transparentnosťou a čírosťou. Vďaka tomu sa stáva vhodnou alternatívou ku sklu. Oproti nemu je tiež cenovo prístupnejšie.

Čo je potrebné spomenúť, je jeho schopnosť chrániť interiér pergoly pred prehrievaním. UV filter 100% bráni pred UV žiarením a vďaka 75% podielu zložky IR tiež proti UVB. Vďaka tomu sa nemusíte báť silných slnečných lúčov. Hliníková pergola zvládne zaťaženie od 60 až po 150 kg / m².

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

VýhodyPrečo pergolu a prístrešok u nás

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové pergoly sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý 

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.