VIP referencie

Naše projekty

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu. Dodávame ako zákazkové produkty na mieru (garáže, pergoly, prístrešky, zimné záhrady a ďalšie), tak i "krabicové" hotové produkty svetových výrobkov, ktoré máme skladom ihneď k dodaniu. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. V rámci SR zabezpečujeme prípravné alebo aj dokončovacie stavebné práce. Dodávky mimo uvedenej krajiny sme schopní zabezpečiť po predchádzajúcej dohode. V súčasnej dobe hľadáme vhodné obchodných partnerov pre tieto zahraničné trhy: Poľsko, Slovinsko, Chorvátsko, Ukrajina, Taliansko a Francúzsko.

Výrobcovia, distribútori - dodávatelia

Chcete zvýšiť svoj predaj a zaradiť vaše výrobky a produtky do našej ponuky v rámci celej Českej a slovenskom republiky?A nielen to. Vieme Vaše produtky dodať na zahraničné trhy strednej a západnej Európy.  

S každoročným nárastom obratu patríme medzi najrýchlejšie expandujúce spoločnosti v SR. Dodávame ako zákazkové produkty na mieru, tak i "krabicové" hotové produkty svetových i tuzemských výrobcov. Výrobky, ktoré dovážame napriamo od výrobcov máme na sklade ihneď k dodaniu. Zákazkové produkty dodávame vrátane montáže na kľúč po celej Českej aj slovenský republike, Nemecka a Rakúska. K dispozícii máme vlastný tím obchodníkov, technikov i montážnikov. Výrobky slovenských distribútorov spravidla dodávame formou B / B alebo B / C. 


Pošlite nám Vašu ponuku na adresu: dodavatel@hobbytec.cz
 

1. Prehľad projektov v ČR

2. stránky výrobcov

3. Projekty na slovenskom

4. stránky výrobcov

5. Projekty v Poľsku

6. Projekty v Rakúsku

7. Pripravované projekty