Lacné pergoly a prístrešky

Hliníková pergola v prevedení tzv. stavebnice je moderný variant. Vyniká atraktívnym a veľmi jednoduchým vzhľadom. Navyše je úplne bezúdržbová a nepridá vám starosti s neustálou starostlivosťou. Najväčšou výhodou je montáž svojpomocne.

Lacná pergola vás zaujme svojou variabilitou. Jednotlivé konštrukcia si možno kúpiť v niekoľkých rozmeroch. Tie je možné navyše medzi sebou prepájať. Stavbu vám dodáme až k domu a v prípade záujmu zabezpečíme aj montáž, ktorá rádovo trvá iba niekoľko hodín. Lacné pergoly zaujmú okrem výhodné ceny dostupné pre každého aj moderným vzhľadom a kvalitou porovnateľnou s drahšími modelmi. Medzi absolútnu bestsellery patrí pergoly stavebnicové, ktoré ľahko zostavíte svojpomocne, takže ušetríte za odbornú montáž.

Vďaka tomu, že si pergolu zostavíte svojpomocne, ušetríte za montáž a získavate skutočne lacnú ale dizajnovo prepracovanou záhradné stavbu.

ModelyVyberte model
 

Hliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - napojenéHliníková pergola s bezpečnostným sklom a fotovoltaickými panelmi9 565 €19 130 €PERGOLA PJRPERGOLA PJRJaponská kvalita hliníkové pergoly s tienením, certifikovaný materiál2 808 €3 556 €Samonosná pergola Sojag, 296 x 364 cmSamonosná pergola Sojag, 296 x 364 cm1 898 €2 911 €Hliníkový prístrešok SOLAR ENERGO2 s FVE - napojenéHliníkový prístrešok SOLAR ENERGO2 s FVE - napojenéFotovoltaický systém pripojený k distribučnej sieti, účinné tienenie vozidla 11 087 €33 581 €Palram Sierra 4200 šedá 3 x 4,25 hliníková (montovaná) pergolaPalram Sierra 4200 šedá 3 x 4,25 hliníková (montovaná) pergolaŠedá hliníková pergola, rozmer 3 m x 4,25 m, vhodná pre montáž svojpomocne1 115 €Palram Sierra 4200 bílá 3 x 4,25 hliníková (montovaná) pergolaPalram Sierra 4200 bílá 3 x 4,25 hliníková (montovaná) pergolaBiela hliníková pergola, rozmer 3 m x 4,25 m, vhodná pre montáž svojpomocne1 115 €DESIGN PJR 5,4x5,1 mDESIGN PJR 5,4x5,1 mElegantní varianta, kvalitní zastřešení, unese i silnou vrstvu sněhu10 685 €13 525 €Palram Sierra 5400 bílá 3 x 5,46 hliníková (montovaná) pergolaPalram Sierra 5400 bílá 3 x 5,46 hliníková (montovaná) pergolaBiela hliníková pergola, rozmer 3 m x 5,46 m, vhodná pre montáž svojpomocne1 347 €Palram Sierra 5400 šedá 3 x 5,46 hliníková (montovaná) pergolaPalram Sierra 5400 šedá 3 x 5,46 hliníková (montovaná) pergolaŠedá hliníková pergola, rozmer 3 m x 5,46 m, vhodná pre montáž svojpomocne1 347 €Hliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáHliníková pergola SOLAR ENERGO s FVE - ostrovnáHliníková pergola s bezpečnostným sklom a fotovoltaickými panelmi, ostrovným systémom 10 044 €20 087 €Hliníková pergola SOLAR ENERGO 7x4m s FVE 5,32 kW + batéria 6,2 kWHliníková pergola SOLAR ENERGO 7x4m s FVE 5,32 kW + batéria 6,2 kWAkčná cena na konštrukciu a montáž, vlastný fotovoltaický systém s pripojením do siete 28 974 €53 687 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Zľavy až do 50 % a garancia najlepšej ceny!

Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Pre zastrešenie hliníkové pergoly bolo zvolené priesvitné strechy z polykarbonátu. Ten chráni pred dažďom, snehom a tiež slnečným UV žiarením. V letných dňoch poskytuje príjemné zatienenie. Oproti sklu nehrozí vytvorenie nepríjemného klímu vnútri pergoly. Strecha je obohatená o vlastné odkvap. Jeho decentný vzhľad nijako nenarušuje jednoduchosť stavby.

Stavebnicová pergola je predovšetkým určená na montáž svojpomocne. Celú konštrukciu vám dodáme až do domu. Súčasťou je tiež podrobný návod, ktorý vás krok po kroku prevedie celou realizáciou. Na vyžiadanie montáž vykonáme. Hliníkovou pergolu možno obohatiť o ďalšie prvky. Jedným z nich je markíza.

Výhody lacné pergoly 

 • Bezkonkurenčná cena 
 • Jednoduchý vzhľad
 • Odolná konštrukcia 
 • Zastrešenie z moderného polykarbonát

VýhodyPrečo pergolu a prístrešok u nás

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové pergoly sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šíře sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý 

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • Montáže po celej čr a slovensku

  V súčasnej dobe sme schopní zabezpečiť služby po celej Českej republike a Slovensku.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v ČR

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.