Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou

Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:30 dní
Záruka:2 roky

Montované plechové garáže s omietkou Meisse perfektne zapadnú do mestskej zástavby, vďaka omietke je na nerozoznanie od bežnej stavby. Sú mobilné, dajú sa ľahko prenášať z miesta na miesto. Môžete si vybrať z jednoduchého alebo dvojitého prevedení. Montovanú garáž je možné ďalej rozdeliť pomocou deliacej plochy, získate tak oddelený priestor pre skladovanie alebo zriadenie dielne.

Montovanú garáž je možné umiestniť aj do horšie dostupných miest. Vďaka širokej ponuke rozmerov si môžete vybrať takú garáž, ktorá bude najlepšie vyhovovať konkrétnemu umiestnenie.

Garáž je dodávaná na kľúč, na vás je iba príprava miesta, kde má garáž stáť, prípadne môžete prevedenie stavebnej pripravenosti nechať na nás. Pre stavbu plechových montovaných garáží spravidla nepotrebujete stavebné povolenie, ani základovú dosku. Montáž je spravidla hotová počas jedného dňa, môžete ju začať ihneď využívať.

Všetky oceľové diely sú kvalitne pozinkované, takže sú úplne chránené proti korózii. Rovná strecha si bez problémov poradí s náporom snehu v zimných mesiacoch (nosnosť 125 kg / m2). 

Ďalšie informácie:

 

Viac informácií na montovana-garaz.cz 
Napsat dotaz na prodejce
 • Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a plochou strechou
celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Novinka - španielska bioklimatická pergola za skvelú cenu

5.3.2020

Ide to aj chytro. Pripravili sme pre vás novinku v podobe bioklimatickej pergoly BIO 120. Španielska výroba a kvalitné spracovanie každého detailu vytvára z tejto stavby nezabudnuteľný prvok vašej záhrady. Postavte nový obytný priestor pre celú rodinu.

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.