Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou

Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou

Výrobca:One Trade
Dostupnosť:priemerne 2-5 dní
Záruka:2 roky

Montovaná garáž so sedlovou strechou perfektne zapadne aj na miesta, kde by rovná strecha pôsobila rušivo. Vďaka omietke je na nerozoznanie od okolitej zástavby. Pre nadobudnutie montované plechové garáže nie je väčšinou potrebné stavebné povolenie a základová doska. Garáž nemusí slúžiť len na parkovanie vášho vozidla, môžete ju využiť ako sklad alebo dielňu.

Výstavba je veľmi rýchla, svoju novú garáž môžete začať využívať hneď na druhý deň. Montovanú garáž, na rozdiel od murovaných garáží, môžete po výstavbe kedykoľvek presunúť na iné miesto. Zabudnite na dlhé čakanie na dokončenie stavebných prác a namáhavú komunikáciu s viacerými dodávateľmi. Garáž vám postavíme na kľúč, stačí pripraviť stavebné miesto, alebo nechať stavebná pripravenosť na nás.

Váš automobil bude v plechovej garáži skvele ochránený pred poveternostnými vplyvmi a nenechavýma očami zlodejov.

Sedlová strecha s nosnosťou 125 Kg / m ² zvládne prakticky akýkoľvek nápor snehu. Perfektné konštrukčné a statické vlastnosti sú doložené odbornými certifikáty. Všetky oceľové komponenty boli kvalitne pozinkované, odolávajú tak korózii a podieľajú sa na dlhej životnosti garáže. Montovaná garáž obstojí aj v tých najnáročnejších podmienkach.

 

Ďalšie informácie:

 Viac informácií na montovana-garaz.cz
Napsat dotaz na prodejce
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
 • Montovaná garáž s omietkou a sedlovou strechou
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil
 • 1 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.alternatívny tovar

Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Novinky pre rok 2020

14.1.2020

Nový rok bude v znamení rozšírenia výroby a posilnenie pozície na slovenskom trhu. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, v ktorom nebudú priania našich zákazníkov zviazané žiadnymi obmedzeniami. Zákazková výroba sa stane ústrednou témou u väčšiny produktov spoločnosti. Môžete sa tak tešiť na väčšiu variabilitu našej ponuky.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.