Vitajte v kategórii výpredaj

Na tejto stránke na vás čakajú mimoriadne výhodné produkty dostupné ihneď bez čakania. V prípade, že medzi nimi nenájdete váš vysnívaný produkt alebo farbu, nezúfajte. Dokážeme vyrobiť produkt presne podľa vašich predstáv, na mieru a bez zbytočných rečí.

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

Dokonalá ochrana v podobe prístrešku pre auto, model PJR


Objavte krásu najobľúbenejšieho prístrešku pre auto zo série PJR s oblou strechou. Máme pre vás k dispozícii model 2022, ktorý zaujme eleganciou a celkovým spracovaním. Vytvorte si kryté parkovacie miesto pre váš automobil a doprajte mu maximálnu ochranu pred dažďom, snehom a slnečnými lúčmi. Zastrešenie z plného lexanu je odolné voči všetkým nástrahám počasia.

Rozmer: 5000 x 2700
Farba: šedá, čierna, strieborná
Cena 2999.-€ s DPH (v cene nie je uvedená montáž, doprava a spotrebný materiál. K produktu je možné doobjednať balík služieb v cene 750.-€ s DPH)

Rozmer: 5000 x 3000
Farba: bronzová
Cena 3499.-€ s DPH (v cene nie je uvedená montáž, doprava a spotrebný materiál. K produktu je možné doobjednať balík služieb v cene 750.-€ s DPH)

Dokonalá ochrana v podobe prístrešku pre auto, model PJF s rovnou strechou

Postavte si pred domom elegantný prístrešok PJF a chráňte vaše vozidlo pred dažďom, slnečnými lúčmi a námrazou. Model 2022 vyniká elegantným prevedením. Konštrukcia je vyrobená z toho najkvalitnejšieho hliníkového materiálu, ktorý bol obohatený o špeciálnu ochrannú vrstvu. Tá ho obrnila voči korózii a mechanickému poškodeniu.

Rozmer: 5100 x 2700
Farba: šedá, hnedá
Cena 2999.-€ s DPH (v cene nie je uvedená montáž, doprava a spotrebný materiál. K produktu je možné doobjednať balík služieb v cene 750.-€ s DPH)

Rozmer: 5100 x 3000
Farba: hnedá
Cena 3499.-€ s DPH (v cene nie je uvedená montáž, doprava a spotrebný materiál. K produktu je možné doobjednať balík služieb v cene 750.-€ s DPH)

Dokonalá ochrana v podobe prístrešku pre auto, model PJR M-Joint pre dve autá

Hliníkový prístrešok zo série PJR v prevedení MJOINT ponúkne ochranu dvoch parkovacích miest. V ponuke máme dva rozmery, ich voľba záleží na vašich preferenciách. Konštrukcia z eloxovaného hliníka predstavuje to najkvalitnejšie riešenie, ktoré odolá silnej víchrici a svoj vzhľad si zachová po dlhé roky. Prístrešky sú ako jediné v Slovenskej republike certifikované TÜV.

Rozmer: 5000 x 5400
Farba: šedá
Cena 5999.-€ s DPH (v cene nie je uvedená montáž, doprava a spotrebný materiál. K produktu je možné doobjednať balík služieb v cene 750.-€ s DPH)

Rozmer: 5000 x 6000
Farba: šedá
Cena 6999.-€ s DPH (v cene nie je uvedená montáž, doprava a spotrebný materiál. K produktu je možné doobjednať balík služieb v cene 750.-€ s DPH)

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Napíšte nám na e-mailponuky@hobbytec.sk
alebo volajte počas pracovných dní na tel.: 0909 100 200

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.