Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus

CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus

Výrobca:Rekers
Dostupnosť:priemerne 3-10 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov

Vymyslite si a naplánujte si vlastný mobilný dom presne podľa vašich predstáv. Vážime si vaše požiadavky, či čo sa týka rozmerov stavby, umiestnenie okien, dverí, farby náterov či pokládky podláh. Okrem betónových prefabrikátov od nemeckej firmy Rekers GmbH, robíme mobilné domy a montované stavby tiež z panelov SIP, cementovápených tehál a ďalších materiálov, pozri nižšie.
 
Mobilný dom je možné použiť pre obývanie aj ako kancelária, skladovací priestor, predajňu, skrátka čokoľvek potrebujete. Nespornou výhodou všetkých mobilných domov je ľahké sťahovanie. S našimi vozne sa rýchlo presťahujte is celým domom a to kamkoľvek po celej SR.
 
Výstavné mobilné celoročné dom, ktorý vidíte tu, je postavený z vysokopevnostných betónových prefabrikátov. Stavba je utvorená z dvoch modulov o rozmeroch 3x6 m, celková úžitková plocha je 36 m 2.
 
Každý betónový modul je izolovaný samozhášivým polystyrénom s hrúbkou 10 cm. Z hľadiska nákladov na vykurovanie sú všetky naše montované domy nízkoenergetické aj vďaka oknám a dverám s trojsklom. Mobilné modulové domy možno podľa potrieb kedykoľvek rozšíriť o ďalšie betónové moduly. Stavbu možno rozširovať v podstate neobmedzene, jediným limitom je maximálna veľkosť jedného modulu a tá je limitovaná možnosťami prepravy po ceste. Celú stavbu možno kedykoľvek ľahko previesť tam, kam potrebujete aj vďaka pevnej oceľovej konštrukcii, na ktoré sú jednotlivé betónové prefabrikáty inštalované.
 
Stavba mobilného celoročného domu z betónových prefabrikátov sa zaobíde bez mokrých procesov. Pre vysádzanie vám postačí základové pásy v prednej a zadnej časti.

Na želanie je možné urobiť prípravu pre dvere, okná, elektrické a vodné rozvody a ďalšie. Možné je tiež kompletné vybavenie kúpeľne vrátane toalety, sprchovacieho kúta a ďalšie.
Rozšírenie je možné aj kedykoľvek neskôr. Termín dodania zákazkových modulov je 8 - 12 týždňov od objednania.
 
Pre dodanie je nutné, aby bolo miesto prístupné pre ťažkú techniku v podobe transportného vozidla a stavebného žeriavu. Uvedená cena je bez prepravy. Cena za dopravu sa určuje podľa prejdených kilometrov.
 
 
Výstavné montované domy si môžete prísť naživo pozrieť v našom showroome v Tehovci pri Prahe. Viac TU . Do výstavného mobilného celoročného domu s úžitkovou plochou 36 m 2 dávame možnosť nahliadnuť po predchádzajúcej dohode, nachádza sa totiž neďaleko výstavných priestorov Hobbytec. 

Krásny celoročne obývateľný dom s rozlohou 36 m2 (6x6m) s možnosťou rozšírenia o ďalšie moduly podľa priania, ktorý je možné premiestniť v rámci celej SR. Ide o kvalitný betónový prefabrikát tradičného nemeckého výrobcu Rekers GmbH.
 

Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

 
Dom je z vysokopevnostného betónu vrátane podlahy a stropu. Dom je veľmi svetlý, má mnoho izolačných okien a dverí, ich dodatočne zateplený 10cm polystyrénom, hotové rozvody elektro a svetla, ďalej valbová strecha a izolačné trojsklá. Stavba nevyžaduje pre osadenie betónovú dosku, iba základové pásy v prednej a zadnej časti. Stavbu je možné v budúcnosti rozšíriť a existujúce dispozícii upraviť podľa potreby. Vnútorné usporiadanie je možné doplniť o WC, kúpeľňu a ďalšie.  Pre zhliadnutie ukážky virtuálnych prehliadok použitie betónových modulov Rekers GmbH, kliknite TU
 

 

Fotografie domu z betónových modulov Rekers. Dom sa skladá z dvoch modulov 3x6m.

 

 

 

Informácie ohľadom osadenia:

 • Vopred pripravený základ pre osadenie mobilných modulov sa pripravuje vždy len v prednej a zadnej strane modulov. Ukážka betónového dvojmodulu mobilnej kancelárie o rozlohe 36m2.

 
 • Osadenie betónových prefabrikovaných modulov prebieha prostredníctvom stavebného žeriavu na vopred pripravený základ.
 

 
 • Po osadení betónových modulov Rekers prebieha osadenia okien a dverí do vopred pripravených otvorov. Jednotlivé moduly možno dodatočne zatepliť. Po zateplení samozrejme nasleduje aj natiahnutie finálnej vrstvy vonkajšie omietky, farba na prianie zákazníka.
 

Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM 36 m², výstavný kus
celkové hodnotenie
80 %
4 zákazníci hodnotili
 • 3 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 1 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
44 098 € 29 038 €
NATHALIE 79 m²NATHALIE 79 m²
52 258 € 34 231 €
NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
37 037 € 23 574 €
NATHALIE 42 m²NATHALIE 42 m²
29 032 € 19 448 €
NATHALIE 33 m²NATHALIE 33 m²
26 489 € 17 830 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Novinka - španielska bioklimatická pergola za skvelú cenu

5.3.2020

Ide to aj chytro. Pripravili sme pre vás novinku v podobe bioklimatickej pergoly BIO 120. Španielska výroba a kvalitné spracovanie každého detailu vytvára z tejto stavby nezabudnuteľný prvok vašej záhrady. Postavte nový obytný priestor pre celú rodinu.

Januárové akcie v Hobbytecu

17.1.2020

Zimné záhrady, prístrešky pre auto a pergoly v mnohých prevedeniach. V novom roku 2020 sme si pre vás pripravili špeciálne akcie na tieto záhradné stavby. Kúpte si nové posedenie alebo chráňte svoje vozidlo pred nástrahami počasia. Dnes so zľavou až 50%.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.