Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 460 €  na ďalší nákup

CELOROČNÉ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavné kus

Nastaviť opatrovania
Chcem byť informovaný:
!
!
Sk (s DPH)
Úspešne odoslané!
Výrobca:Rekers
Dostupnost:3-10 dní
Záruka:2 roky
Zobrazit banner :ANO

 K tomuto produktu získate darček zdarma

Mobilný domček k celoročnému užitie je zložený z dvoch modulov nemeckého výrobcu Rekers. Moduly sú zateplené, majú izolačné trojsklá. Stavba má plochú pultovú strechu, ale je možné ju dodatočne na želanie doplniť o sedlovú strechu. Súčasťou domčeka sú vonkajšie rolety, ktoré zaistia bezpečnosť domu aj na odľahlom mieste. Domček sa vytápní peletovým pecou v kombinácii s infrapanely. Vnútorné dispozície je možné upraviť na želanie tj. Vybudovanie WC, kuchynky a pod. 

Odporúčame - možnosť okamžitého odberu. Výstavné zľava 270.000, - Sk!


S betónovými prefabrikáty od nemeckej firmy Rekers GmbH, ktorej sme exkluzívnymi dodávateľmi, váš mobilný dom či mobilná kancelária postavíme ľahko a rýchlo. Nech už máte akékoľvek predstavy o rozmeroch, umiestnení dverí a okien, vaše požiadavky hravo splníme. Výhodou mobilných domov pre celoročné použitie z betónových modulov je jednoduché sťahovanie a to kdekoľvek po celej SR.
 

 
Mobilné domy pre celoročné použitie z betónových prefabrikátov majú skvelé izolačné vlastnosti vďaka izolačnej 100 mm vrstve zo samozhášavého polystyrénu a oknám a dverám s trojsklom. Výhodou mobilných modulových domov je jednoduché rozširovanie stavby. Neexistujú v podstate žiadne na obmedzenia, akú veľkú stavbu z betónových modulov postaviť. Jediným limitom je maximálna veľkosť jedného modulu, ktorá je limitovaná možnosťami preprave na ceste. Vďaka pevnej oceľovej konštrukcii, na ktoré sú jednotlivé prefabrikáty nainštalované, je preprava úplne bez problémová.
 
 
Mobilný dom pre celoročné použitie z betónových prefabrikátov postavíme veľmi rýchlo za akéhokoľvek počasia. Pri stavbe sa nevyužívajú totiž žiadne mokré procesy, nie je nutné čakať na zamrznutie základov a podobne. Pre vysádzanie stavby postačí základové pásy v prednej a zadnej časti. Ak chcete, do betónových modulov pre vás urobíme prípravy dverí, okien, elektrických a vodných rozvodov atď. Ak budete chcieť, vybavíme vám kúpeľňu toaletou, sprchovacím kútom, umývadlom a bojlerom. 
 
 
Pre dodanie je nutné, aby bolo miesto prístupné pre ťažkú techniku v podobe transportného vozidla a stavebného žeriavu. Uvedená cena je bez prepravy. Cena za dopravu sa určuje podľa prejdených kilometrov.
 

  
Napsat dotaz na prodejce
celkové hodnotenie
100 %
2zákazníci hodnotili
  • 2 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

VýpredajNajpredávanejšieShowroomSUPERIOR 40 m²
34 500 € 26 538 €
NajpredávanejšieLOUNGE 66 m²
30 462 €
MOBILE 30 m²
19 898 € 15 923 €
MOBILE 20 m²
14 804 € 10 615 €
NajpredávanejšieLOUNGE 79 m²
36 462 €
NajpredávanejšieLOUNGE 59 m²
27 230 €
LOUNGE 42 m²
19 385 € 15 508 €
VýpredajShowroomMOBILNÉ DOM 36 m², výstavné
27 692 € 19 227 €
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do mesiaca

9.1.2018

Využite zimných zliav na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilné domy Hobbytec Mobile ihneď k dodaniu

9.1.2018

Využite zimných zliav na nové mobilné domy Hobbytec Mobile určené k celoročnému využitiu. Vybrané typy skladom ihneď k dodaniu.

Zobraziť všetky aktuality