Zobraziť kategórieSkryť kategórie
Potrebujete poradiť?
Potřebujete poradit?
Zpráva
CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus

CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus

Výrobca:Rekers
Dostupnosť:priemerne 3-10 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Mobilný domček k celoročnému užitie je zložený z dvoch modulov nemeckého výrobcu Rekers. Moduly sú zateplené, majú izolačné trojsklá. Stavba má plochú pultovú strechu, ale je možné ju dodatočne na želanie doplniť o sedlovú strechu. Súčasťou domčeka sú vonkajšie rolety, ktoré zaistia bezpečnosť domu aj na odľahlom mieste. Domček sa vytápní peletovým pecou v kombinácii s infrapanely. Vnútorné dispozície je možné upraviť na želanie tj. Vybudovanie WC, kuchynky a pod. 

Odporúčame - možnosť okamžitého odberu. Výstavné zľava 270.000, - Sk!


S betónovými prefabrikáty od nemeckej firmy Rekers GmbH, ktorej sme exkluzívnymi dodávateľmi, váš mobilný dom či mobilná kancelária postavíme ľahko a rýchlo. Nech už máte akékoľvek predstavy o rozmeroch, umiestnení dverí a okien, vaše požiadavky hravo splníme. Výhodou mobilných domov pre celoročné použitie z betónových modulov je jednoduché sťahovanie a to kdekoľvek po celej SR.
 

 
Mobilné domy pre celoročné použitie z betónových prefabrikátov majú skvelé izolačné vlastnosti vďaka izolačnej 100 mm vrstve zo samozhášavého polystyrénu a oknám a dverám s trojsklom. Výhodou mobilných modulových domov je jednoduché rozširovanie stavby. Neexistujú v podstate žiadne na obmedzenia, akú veľkú stavbu z betónových modulov postaviť. Jediným limitom je maximálna veľkosť jedného modulu, ktorá je limitovaná možnosťami preprave na ceste. Vďaka pevnej oceľovej konštrukcii, na ktoré sú jednotlivé prefabrikáty nainštalované, je preprava úplne bez problémová.
 
 
Mobilný dom pre celoročné použitie z betónových prefabrikátov postavíme veľmi rýchlo za akéhokoľvek počasia. Pri stavbe sa nevyužívajú totiž žiadne mokré procesy, nie je nutné čakať na zamrznutie základov a podobne. Pre vysádzanie stavby postačí základové pásy v prednej a zadnej časti. Ak chcete, do betónových modulov pre vás urobíme prípravy dverí, okien, elektrických a vodných rozvodov atď. Ak budete chcieť, vybavíme vám kúpeľňu toaletou, sprchovacím kútom, umývadlom a bojlerom. 
 
 
Pre dodanie je nutné, aby bolo miesto prístupné pre ťažkú techniku v podobe transportného vozidla a stavebného žeriavu. Uvedená cena je bez prepravy. Cena za dopravu sa určuje podľa prejdených kilometrov.
 

 Viac informácií na 0850 150 151 alebo info@hobbytec.sk

Napsat dotaz na prodejce
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
 • CELOROČNÝ MOBILNÝ DOM II 36 m², výstavný kus
celkové hodnotenie
100 %
2 zákazníci hodnotili
 • 2 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napísať užívateľské hodnotenie
ohodnoťte produkt:
Vložiť nový komentár

Komentáre slúžia na zverejnenie vášho názoru na konkrétny produkt. Ďakujeme za vaše príspevky. Ako prevádzkovatelia tejto diskusie si vyhradzujeme právo na odstránenie nevhodných komentárov.

alternatívny tovar

LOUNGE 66 m²LOUNGE 66 m²
47 624 € 31 361 €
NATHALIE 79 m²NATHALIE 79 m²
56 438 € 36 970 €
NATHALIE 59 m²NATHALIE 59 m²
40 000 € 25 459 €
NATHALIE 42 m²NATHALIE 42 m²
31 354 € 21 004 €
NATHALIE 33 m²NATHALIE 33 m²
28 608 € 19 256 €
Chcem spracovať ponuku
Opis požiadavke

Hobbytec.sk - špecialista pre Váš dom a záhradu

Našim cieľom je poskytnúť Vám plnú škálu všetkých dostupných kvalitných variantov riešenia naprieč celým segmentom pre dom a záhradu s Rocio obratom viac ako 500 mil. Sk. Zároveň ako jedna z mála umožňujeme prezrieť si najpredávanejšie vybrané výrobky na vlastné oči a porovnať ich v najväčšom showroome - nachádzajúcom sa len 2km od Říčan u Prahy. Všetky produkty môžete pohodlne zakúpiť prostredníctvom tohto e-shopu www.hobbytec.cz

Vybrané produkty dodávame vrátane montáže na kľúč. Všetky montážne úkony zabezpečujú výhradne naši zamestnanci a to nielen v rámci celej SR, ale aj po celom území Slovenska. Viac na www.hobbytec.sk Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
100% pokrytie
ČR a SR
regionálne
zastúpenie
5x ocenenie spoľahlivá
firma roka

Aktuality

Hobbytec na najväčšom českom stavebnom veľtrhu

10.9.2019

Najväčší český stavebný veľtrh For Arch 2019 na našom území prebehne od 17. - 21.9. v priestoroch veľtržného areálu PVA EXPO v pražských Letňanoch. Hobbytec sa stane súčasťou celej akcie. Čaká na vás ukážka produktov, ktoré si budete môcť naživo pozrieť a vyskúšať. Predstavíme hliníkovou zimnú záhradu Zania, mobilný dom Corinne a ďalšie.

Nové produkty v ponuke Hobbytec

10.9.2019

Pozrite sa na nové produkty v našej ponuke. Pripravili sme pre vás široký výber zimných záhrad v rôznych prevedení, od tých celoročných až po sezónne. Ďalej sme zaradili dva nové typy hliníkových pergol, ktoré svojim jednoduchým dizajnom obohatí každý priestor.

Zobraziť všetky aktuality
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.