Zastrešenie HORECA

Pergoly v rôznych prevedeniach pre komerčné objekty

Pre terasy reštaurácií, kaviarní a ďalších komerčných objektov. Hliníkové zastrešenie vám vytvoríme úplne na mieru. Konštrukciu je možné zvoliť v akomkoľvek rozmere a tvare. Zastrešíme vám aj atypickú terasu nadštandardnej veľkosti. Budete si môcť vybrať zastrešenie z polykarbonátu, bezpečnostného skla či bioklimatický variant s otočnými lamelami.

Cena zastrešenia sa odvíja od zvoleného typu, rozmeru a ostatných doplnkov. Ide o našu vlastnú výrobu, pri ktorej používame tie najkvalitnejšie materiály. Dopravu a montáž vám zaistíme po celej Slovenskej republike.

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Zľavy až do 50 % + Nákup v cene bez DPH - platí na vybrané produkty

Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Zastrešenie sa skladá z dvoch častí. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý disponuje špeciálnou ochranou vrstvou oxidu. Materiál nepodlieha korózii a svoj lesk si zachová dlhé roky. Okrem toho vyniká svojou variabilitou. Základná ponuka obsahuje štyri farebné odtiene - biela, antracitová, hnedá a strieborná, no je možné zvoliť z akéhokoľvek odtieňa vzorkovníka RAL, za príplatok 15% z výslednej ceny stavby.

Druhým prvkom je výplň zastrešenia. Moderný polykarbonát je odolný materiál, ktorý vyniká jednoduchou údržbou a veľkou odolnosťou. Zvládne zaťaženie od 60 až po 150 kg/m². Nemusíte sa tak báť ani väčšej snehovej pokrývky. Jeho dôležitým prvkom je účinný UV filter, ktorý zo 100% bráni pred UV žiarením a vďaka 75% podielu zložky IR odolá aj UVB variantu. Napriek týmto vlastnostiam si polykarbonát zachováva transparentnosť.

Pokiaľ zvolíte bezpečnostné sklo, získate elegantný a nadčasový variant. Vaši hostia budú mať dostatok svetla za každého počasia. Otočné lamely bioklimatickej pergoly predstavujú moderné a stále obľúbenejšie riešenie. Celý systém umožňuje prispôsobiť sa vonkajším podmienkam. Za dažďa ich stačí úplne uzavrieť a ochrániť celý priestor. Pri slnečných dňoch sa môžu natočiť do takej polohy, aby odrážali lúče v príjemnom uhle pre každého hosťa.

Hliníkovú konštrukciu je možné obohatiť o bočné zasklenie a celý priestor ešte viac uzavrieť. Jednotlivé steny sú posuvné a kedykoľvek dovnútra môžete vpustiť čerstvý vzduch.

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

VýhodyPrečo zastrešenie od nás?

 • Všetko na mieru - aby presne sedelo k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové profily sami vyrábame
 • Hliníková konštrukcia - kvalita, stálosť, odolnosť, bezúdržbovosť
 • Zákaznícky servis - zákazník je pre nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.