informacijecopy
Potrebujete poradiť?

Zatienenie pergoly

Zatienenie pergoly je vhodné najmä vtedy, ak radi sedávate vonku počas dňa za priamych slnečných lúčov. Ak teda máte drevenú pergolu otvorenú, bez strechy, alebo pergolu so strechou z polykarbonátových dosiek, možno nad ňu pripevniť ešte prídavné zatienenie, napríklad rôzne markízy.


Najpredávanejší tovar

Cena
Zobraziť filtre
Zobraziť produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.

Zastrešenie alebo zatienenie pergoly?

Materiál pre zastrešenie pergol možno vyberať v samostatnej kategórii. Pergola bez zastrešenia potom plní predovšetkým okrasnú funkciu, avšak nedá sa pod ňou sedieť pri daždi, ale ani cez deň na priamom slnku. Ak nám stačí zatienenie pergoly, bez toho aby sme požadovali odolnosť proti dažďu, jednou z možných riešení je, nechať ju zarásť popínavými rastlinami, ktoré okrem zatienenie pergolu ešte zútulnia a poskytnú zázemie s kusom prírody.

 

Avšak ak sa nám nechce čakať, až trámy obrastú popínavkami, je na mieste zaobstarať si markízu, ktorá je k dostaniu v rôznych rozmeroch, tvaroch i farbách. Markíza potom zabezpečí dokonalé zatienenie pergoly za prijateľnú cenu.

Možnosti platby

VIP referencie

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX

ľudí si práve prezerá
túto kategóriu