Zimné záhrady HORECA

Zimné záhrady pre hotely, reštaurácie alebo kaviarne

Chcete rozšíriť reštauráciu o ďalší priestor či ochrániť hostí pred nepriaznivým počasím? Vytvoríme vám hliníkovú zimnú záhradu úplne na mieru. Vďaka svojim vlastnostiam zaistí pre návštevníkov vášho zariadenia záhradné posedenie po väčšinu roka. Navyše získate zaujímavý dizajnový prvok, na ktorý nikto nezabudne.

Posuvné steny zimnej záhrady zaistia príjemnú klímu za každého počasia. V horúcich dňoch ich stačí otvoriť a vpustiť dovnútra čerstvý vzduch. Dbáme na to, aby stavba presne sedela požiadavkám klienta a zároveň zapadla do okolia. Pri zimných záhradách neexistujú hranice. Pokiaľ napríklad disponujete terasou atypických tvarov, vždy sme schopní nájsť to najlepšie riešenie.

Sústredíme sa na zákazkovú výrobu z hliníkov. Tento materiál je stále populárnejší, a to predovšetkým vďaka svojej odolnosti, nenáročnosti a dlhej životnosti. Cenová kalkulácia a zameranie záhrady je úplne zadarmo.

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

ModelyVyberte model
 

Zania s polykarbonátomZania s polykarbonátomHliníková zimná záhrada so sklom v ráme, vlastná výroba5 399 €12 000 €Zasklenie terasy VG17Zasklenie terasy VG17Hliníkové zasklenia terasy so sklom bez rámu1 559 €3 000 €
SEESKY bioklimatická zimná záhradaSEESKY bioklimatická zimná záhradaNovinka v ponuke, zastrešenie z otočných lamiel, farba podľa vzorkovníka RAL12 713 €21 187 €FREESLIDE - FANTASY sezónná zimná záhradaFREESLIDE - FANTASY sezónná zimná záhradaHliníková konštrukcia, celosklenený posuvný systém, možné doplniť o vhodné tienenie11 065 €17 563 €SUPERTHERM zimná záhrada pre celoročné využitieSUPERTHERM zimná záhrada pre celoročné využitieHliníková zimná záhrada bez tepelných mostov, má celoročné využitie.15 290 €24 270 €SEESKY bioklimatická zimná záhradaSEESKY bioklimatická zimná záhradaBioklimatická zimná záhrada pre náročného užívateľa.12 713 €21 187 €Bezrámové zasklenie terasy VG17 model 2024Bezrámové zasklenie terasy VG17 model 2024Hliníkové zasklenie terasy so sklom bez rámu, ľahká údržba, možné umiestniť tieniacu techniku1 559 €3 000 €ZANIA sezónna zimná záhradaZANIA sezónna zimná záhradaNovinka v ponuke, bezpečnostné sklo v ráme, vlastná výroba, variabilná konštrukcia5 999 €12 000 €Zania s bezpečnostným sklomZania s bezpečnostným sklomNovinka v ponuke, vlastná výroba, bočné steny zo skla v ráme, dlhá životnosť5 999 €12 000 €Zania so zábradlímZania so zábradlímVlastná výroba, bezpečnostný prvok v podobe zábradlia, variant úplne na mieru6 143 €12 599 €Zania XXLZania XXLVlastná výroba, nadštandardná veľkosť, variant úplne na mieru, hliníková konštrukcia10 799 €18 000 €Zania v tvare Zania v tvare "L"Novinka v ponuke, rohový atypický tvar, hliníková konštrukcia, dlhá životnosť10 799 €18 000 €Zania samonosná uzavretá zo štyroch stránZania samonosná uzavretá zo štyroch stránSamostatne stojaca konštrukcia, variabilné rozmery a farebný odtieň, vlastná výroba8 999 €18 000 €Bočný nadsvetlík s bezpečnostným sklomBočný nadsvetlík s bezpečnostným sklomŠiroká ponuka špeciálnych prvkov, hliníková konštrukcia, kvalitné spracovanie1 499 €

Práve teraz Nenechajte si utiecť

zľavy
až 50%

Zľavy až do 50 % + Nákup v cene bez DPH - platí na vybrané produkty

Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

Technické špecifikácie

Hliníkovú konštrukciu sme opatrili špeciálnou ochranou vrstvou oxidu hliníka. Tento moderný postup sme použili, aby sme konštrukciu zaistili dlhú životnosť a maximálnu odolnosť voči korózii či mechanickému poškodeniu. Bočné steny zimnej záhrady sú vyrobené z bezpečnostného skla, ktoré je prakticky nerozbitné. Posuvné steny sú pripravené na veľkú prevádzku a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá.

Zastrešenie je na výber z troch variantov. Odolný polykarbonát obsahuje účinný UV filter, ktorý zo 100% bráni pred UV žiarením a vďaka 75% podielu zložky IR odolá aj UVB variantu. Vašich hostí bude chrániť pred nepríjemnými lúčmi, zároveň si však zachováva svoju transparentnosť. Bezpečnostné sklo je nestarnúcou klasikou, ktorú ocení každý milovník nadčasového vzhľadu. Moderné riešenie predstavuje bioklimatický systém otočných lamiel. Tie je možné úplne prispôsobiť nástrahám počasia. Všetky varianty obsahujú dômyselný odtokový systém. Všetky voda sa dostane mimo terasu na určené miesto.

Posuvné bočné steny sú vyrobené z bezpečnostného skla, ktoré chránia pred počasím a zároveň bránia prístupu hluku z ulice. O maximálnu funkčnosť sa starajú guličková ložička a tzv. unášač. Ten zaisťuje automatický posun všetkých panelov pri zatváraní. Systém je doplnený o samozamykací zámok s odomykaním vo vnútri. Súčasťou môže byť kovanie zámku a zapustená zámková roleta.

Pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru nás kontaktujte e-mailom na ponuky@hobbytec.sk alebo na telefónnom čísle +421 909 100 200

VýhodyPrečo zimnú zahradu od nás?

 • Všetko na mieru - aby presne sedela k vášmu domu
 • Vlastná výroba - hliníkové zimné záhrady sami vyrábame
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálosť
 • Zákaznický servis - zíkazník je u nás na prvom mieste
 • Šíře sortimentu - u nás si vyberie naozaj každý

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.