PergolyBioklimatická pergola SEESKY kotvená o dom

Seesky kotvená

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • 2 roky záruka
 • Moderný design
 • Široko variabilný systém
 • Španielska výroba
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Zľavy až do 50 % + Nákup v cene bez DPH - platí na vybrané produkty
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Bioklimatické pergoly sú trendom súčasnosti. Model 2022 série SEESKY úspešne kombinuje moderný dizajn s maximálnou funkčnosťou. Populárne sú pre svoj tieniaci systém z otočných lamiel. Tie je možné ovládať aj na diaľku, prípadne ich úplne zautomatizovať. Fungujú spoľahlivo za každého počasia. Poradí si s náročným dažďom aj silnými slnečnými lúčmi. Vždy budete mať pod pergolou príjemnú klímu. Elegantnú a svojbytnú konštrukciu je možné doplniť o bočné steny a vytvoriť bioklimatickú zimnú záhradu.

Bioklimatická pergola je ideálna pre súkromné aj komerčné využitie. Vytvoríme vám variant úplne na mieru. Montáž sme schopní zaistiť po celej Slovenskej republike.

Cena

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200

Farba

Bioklimatické pergoly SEESKY dodávame oproti konkurencii v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL bez príplatku!

Výplň

Slnečná ochrana

Orientáciu hliníkových lamiel môžete upraviť pomocou diaľkového ovládania alebo pomocou smartfónu a tabletu a naprogramovať pergolu. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť úplnú ochranu pred slnečným žiarením

Vetranie

Teplota môže byť regulovaná prirodzeným spôsobom vďaka motorizovaným lamelám (45°, 90° a 135°), ktoré umožňujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu v lete, a udržujú teplo v zimnom období.

 

Ochrana pred dažďom

Špeciálne navrhnuté strešné hliníkové lamely zachytávajú vodu a pomocou potrubného systému odvádzajú zhromaždenú von z pergoly.

Konfigurácia

Biopergoly SEESKY sa ľahko prispôsobia vašim architektonickým požiadavkám a dajú sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka a miesta, kde bude pergola stáť. Tieto konfigurácie je možné rozdeliť do 4 rôznych skupín:

Strešná konštrukcia

Využívame architektúru nášho domu a už existujúcich oporných múrov.

Samonosná konštrukcia

Perfektná inštalácia do voľného priestoru alebo tam, kde nie je možné kotvenie do steny domu.

Prístavbová konštrukcia

Jedná sa o najbežnejší typ prevedenia, kedy sa využíva z časti kotvenia do steny domu a z časti podporných stĺpov

Duplex

Táto špeciálna konfigurácia umožňuje spojenie pergol bez stredných stĺpov, získanie užitočnejšieho priestoru, bez akýchkoľvek prvkov, ktoré bránia panoramatickému výhľadu.

Cena

Pergoly vyrábame na mieru po predchádzajúcom zameraní naším technikom. Ceny bioklimatických pergol SEESKY sú podľa skutočného rozmeru. Ceny rozmerov odstupňovaných po 50cm nájdete podľa výberu veľkosti na karte produtku. Uvedená cena je za najmenší rozmer 2m x 1,5m. Maximálny rozmer bio pergol SEESKY je 6,45 x 4m.

Certifikácia

Odolnosť bola jednou z najdôležitejších hodnôt pre vývojový tím pergoly Seesky. Z tohto dôvodu sme pracovali na úplne novom dizajne, ktorý ponúka odolnosť proti vetru, dažďu alebo snehu.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Špecifikácia pergoly

V prvom rade je potrebné vybrať si preferovaný typ pergoly. Na našich stránkach môžete zvoliť variant, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Stavba úplne na mieru

Zariadime vám kompletný servis od prvých plánov až po finálnu realizáciu. Súčasťou je doprava a montáž. Staviame pre vás na kľúč, preto vám vytvoríme cenovú kalkuláciu úplne na mieru.

2. Cenová ponuka pergoly

Ďalším krokom je vytvorenie cenovej ponuky. Tá vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohodli s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia.

Cena je variabilnou zložkou a závisí na vašich možnostiach

Pergola predstavuje veľmi variabilnú stavbu a cena sa dá prispôsobiť vašim požiadavkám. Zaujímavé riešenie sa ponúka v doplnení pergoly o bočné steny. Ak zvolíte sklenený variant, vytvoríte si tak plnohodnotnú zimnú záhradu.

3. Zameranie pergoly

Náš odborník vás po schválení cenovej ponuky navštívi a vykoná finálne zameranie budúcej stavby. Ide o posledný krok pred výrobou pergoly. Všetko musí presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho zamerania vám vytvoríme variant len pre vás

Finálne zameranie môže odhaliť nezrovnalosti v podloží či miestach, kde bude pergola prikotvená k domu. Vaša spolupráca s našim odborníkom je nutnosťou - je potrebné vedieť kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, umiestnenie rozvodov v stene a ďalšie parametre. Tie môžu spôsobiť problémy pri inštalácii, preto ich je potrebné komunikovať.

4. Výroba pergoly

Po finálnom zameraní putujú dokumenty do výroby, v ktorej celý proces trvá niekoľko týždňov. Záleží predovšetkým na rozmeroch a zložitosti finálnej stavby. Príprava hliníkových profilov a zastrešenia prebieha úplne na zakázku.

Vlastná výroba umožňuje vytvoriť hliníkovú konštrukciu na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Pergola by mala dokonale zapadnúť k domu a okolitej prírode.

5. Finálna realizácia pergoly

Montáž pergoly je jednoduchá a trvá len 1-2 dni. Táto doba závidí od zložitosti konkrétnej stavby a stave podložia. Vo výnimočných, komplikovanejších prípadoch môže ísť maximálne o 3 dni.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Pergola musí predovšetkým sedieť k domu.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.