PergolyBioklimatická pergola Hobbytec Climatic

Bioklimatická pergola Climatic

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Moderní design
 • Široko variabilný systém
 • Kvalitné materiály
 • Elektrické ovládanie
 • Široké farebné spektrum
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Zľavy až do 50 % + nákup v cene bez DPH (- 20 %)
Táto akcia platí pre vybrané produkty a platí za osobitných podmienok.

 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Doviedli sme bioklimatické pergoly k dokonalosti. Séria Hobbytec CLIMATIC spĺňa najnáročnejšie technologické normy. Pevný rám konštrukcie prichádza so zvýšenou odolnosťou jednotlivých vrstiev, ktoré zvládnu veľké zaťaženie snehom a silný tlak vetra. Vytvorte si nezabudnuteľnú záhradnú stavbu veľkorysých rozmerov. Elegantný dizajn sprevádza ladné prevedenie všetkých častí. Všetky skrutkové spoje sú ukryté vo vnútri nosných stĺpikov. Pergola pôsobí maximálne kompaktným dojmom.

Zastrešenie z otočných lamiel využíva najmodernejšie technológie na svoju prevádzku. Pergola je vybavená šikovným ovládacím panelom. Sklon lamiel, či nastavenie ich automatizácie, je možné riadiť pomocou mobilného telefónu a tabletu. Bioklimatický systém je vybavený senzorom dažďa, vetra a detekciou snehu. Tie sa starajú o vaše pohodlie a zároveň chránia konštrukciu pred dažďom, snehom a nízkymi teplotami. Súčasťou je aj integrované LED osvetlenie.

Montáž bioklimatických pergol vám zaistíme po celej Slovenskej republike.

Farba konštrukcie

Farbu konštrukcie je možné voliť zo 6 základných farieb. Prípadne môžete vyberať z práškových farieb v ľubovoľných odtieňoch RAL.

Zastrešenie

Otočné lamely predstavujú moderné riešenie zastrešenia záhradných stavieb. Ich sklon je možné prispôsobiť vonkajšiemu počasiu. Môžete využiť sklon od 0 do 135 stupňov.

Všetko je plnoautomatizované. Súčasťou systému je výkonný a úplne tichý motor, ktorý je úplne integrovaný do konštrukcie pergoly. Chytrý ovládací panel zaistí riadenie pomocou mobilného telefónu. Senzor dažďa reaguje na každú kvapku vody a podľa ich intenzity uzatvára otočné lamely. Senzor vetra chráni konštrukciu pred poveternostnými vplyvmi.

Rozmery

Zosilnená konštrukcia umožňuje vytvoriť pergolu s maximálnym rozmerom 7 x 4,2 metra.

Bioklimatická pergola CLIMATIC vyniká modulárnosťou. Inovatívna konštrukcia umožňuje spojiť dve pergoly a vytvoriť priestor až 41,4 m2, a to bez stredového stĺpika. Jednotlivé moduly je možné spájať k sebe do nadštandardného rozmeru.

Tienenie

Pokiaľ túžite priestor pergoly uzavrieť pred silným slniečkom. celá konštrukcia je pripravená na inštaláciu vonkajších roliet v modernom dizajne. Tie sú tiež plnoautomatizované. Na výber máte z niekoľkých typov.

Bočné zasklenie

Bočné steny je možné tiež uzavrieť pomocou posuvných stien z tvrdeného skla. Týmto krokom získate sezónnu bioklimatickú zimnú záhradu.

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 • Stavba na kľúč - od prvotného projektu až po realizáciu
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Špecifikácie pergoly

Výber pergoly je úplne jednoduchý. Stačí si na našich stránkach zvoliť preferovanú variantu, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Stavba úplne na mieru

Zariadime vám kompletný servis. Od prvých plánov až po finálnu realizáciu. Súčasťou je doprava a montáž. Staviame pre vás na kľúč. Zároveň vám vytvoríme cenovú kalkuláciu úplne na mieru.

2. Cenová ponuka pergoly

Cenová ponuka je ďalším krokom a vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohovorili s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia.

Cena je variabilná zložka a závisí na vašich možnostiach

Pergola predstavuje veľmi variabilný stavbu a cena sa dá úplne prispôsobiť vašim požiadavkám. Zaujímavé riešenie sa ponúka v doplnení pergoly o bočné steny. Ak zvolíme sklenenú variantu, vytvoríme plnohodnotnú zimnú záhradu.

3. Zameranie pergoly

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštívi a vykoná finálna zameranie budúcej stavby. Jedná sa o posledný krok pred výrobou pergoly. Všetko musí presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho meraní vám vytvoríme variantu úplne na mieru

Finálny zameranie odhalí nezrovnalosť ako v podloží, tak aj v miestach, kde bude pergola prikotvenie k domu. Dôležitá je spolupráca zákazníka s naším odborníkom. Je nutné vedieť, kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, rozvody v stene a ďalšie parametre, ktoré by mohli spôsobiť problém pri inštalácii.

4. Výroba pergoly

Od finálneho zameranie putujú dokumenty do výroby, v ktorej celý proces trvá niekoľko týždňov. Záleží predovšetkým na rozmeroch a zložitosti finálnej stavby. Príprava hliníkových profilov a zastrešenie prebieha úplne na zákazku.

Hliníková výroba umožňuje vytvoriť variant na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Pergola by mala dokonale zapadnúť k domu aj okolitej prírode.

5. Finálna realizácia pergoly

Montáž pergoly je jednoduchá a trvá len 1-2 dni. Táto doba závisí od zložitosti konkrétnej stavby. Vo výnimočných a komplikovanejších prípadoch sa môže jednať maximálne o 3 dni. Závisí tiež na stave podložia.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Celý proces prebieha pod rukami skúsených odborníkov. Pergola musí predovšetkým sedieť k domu.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčší ukážková centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.