PergolySEESKY sezonná bioklimatická zimná záhrada

SEESKY bioklimatická zimná záhrada

Hlavné charakteristiky

 • Hliníková konštrukcia
 • Vlastná výroba
 • 2 roky záruka
 • Moderný design
 • Široko variabilný systém
Nezáväzný dopyt

Poponáhľajte sa!

Montáž zadarmo
platí na vybrané produkty

0 dní
0 hodin
0 minut
0 sekund
 

ŠpecifikácieTechnické informácie

Bioklimatickej sezónne zimné záhrady SEESKY umožňujú inteligentnú ochranu proti slnečnému žiareniu, dažďom a tiež prirodzenú reguláciu teploty. Možno ju doplniť o bočné steny, čím vytvoríte plnohodnotnú zimnú záhradu. Ide o jedinečný model, ktorý pôsobí veľmi luxusne na každej záhrade. Možno ju umiestniť, ako voľne stojacu, alebo ukotviť na stenu domu.Bioklimatická zimná záhrada SEESKY je od nás dodávaná, oproti konkurencii, v akejkoľvek farbe podľa vzorkovníka RAL bez príplatku!

Vďaka bioklimatickej pergole Seesky si budete môcť vychutnať nový obytný priestor pre vašu záhradu alebo terasu. A ak máte hotel, alebo reštauráciu, inštalácia pergoly vám umožní ľahko rozšíriť komerčné priestory a poskytnúť lepšie služby vašim zákazníkom.

Cena

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200

Výhody bioklimatických zimných záhrad

SLNEČNÁ OCHRANA
Orientáciu hliníkových lamiel môžete upraviť pomocou diaľkového ovládania, alebo pomocou smartphonu, či tabletu, a naprogramovať pergolu. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť úplnú ochranu pred slnečným žiarením. 

Cena

Uvedená cena produktu je v najmenšom katalógovom rozmere a nezahŕňa cenu dopravy a montáže. Pre vypracovanie cenovej ponuky nám odošlite nezáväzný dopyt na ponuky@hobbytec.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 909 100 200

 

VETRANIE
Teplota môže byť regulovaná prirodzeným spôsobom, vďaka motorizovaným lamelám (45 °, 90 ° a 135 °), ktoré umožňujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu v lete, a udržujú teplo v zimnom období.

OCHRANA PRED DAŽĎOM
Špeciálne navrhnuté strešné hliníkové lamely zachytávajú vodu a pomocou potrubného systému odvádza zhromaždenú von z pergoly.

 

Konfigurace

Biopergola SEESKY sa ľahko prispôsobí vašim architektonickým požiadavkám, a dajú sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka, či miesta, kde bude pergola stáť. Tieto konfigurácie možno rozdeliť do 4 rôznych skupín:

STREŠNÁ KONŠTRUKCIA
Využívame architektúru vášho domu a existujúcich oporných múrov.


 


SAMONOSNÁ KONŠTRUKCIA 
Perfektná inštalácia do voľného priestoru, alebo tam, kde nie je možné kotvenie do steny domu.

PŘÍSTAVBOVÁ KONŠTRUKCIA 
Jedná sa o najbežnejší typ a prevedenie, kedy sa využíva z časti kotvenie do steny domu, a z časti podporných stĺpov

DUPLEX
Táto špeciálna konfigurácia umožňuje spojenie pergol, bez stredných stĺpov, či získanie užitočnejšie priestoru, bez akýchkoľvek prvkov, ktoré bránia panoramatickému výhľadu.

Zimné záhrady vyrábame na mieru po predchádzajúcom zameraní naším technikom. Ceny bioklimatických záhrad SEESKY závisia od skutočného rozmeru. Ceny rozmerov odstupňovaných po 50cm nájdete podľa výberu veľkosti na karte produtku. Uvedená cena je za najmenší rozmer 2m x 1,5m. Maximálny rozmer biopergoly SEESKY je 6,45 x 4m.

Perfektnú inštaláciu do záhrady a užite si celý rok. Vytvára miesto, na ktorom môžete vykonávať akýkoľvek druh činnosti chránený pred slnkom a nepriaznivým počasím. U nášho modulárneho systému môže mať tento povrch rôzne veľkosti.


Výhody zimnej záhrady SEESKY
 • Elegantný a jedinečný dizajn
 • Otočné lamely poskytujú ochranu pred slnkom, dažďom a snehom, zaisťujú potrebnú ventiláciu a ochladzovanie

CERTIFIKOVANÝ VÝROBOK

Odolnosť bola jednou z najdôležitejších hodnôt pre vývojový tím zimnéj záhrady SEESKY. Z tohto dôvodu sme pracovali na úplne novom dizajne, ktorý ponúka odolnosť proti vetru, dažďu alebo snehu.

 

VýhodyPrečo zimnú záhradu u nás?

 • Všetko na mieru - tak, aby presne sedela k vášmu domu
 • Hliníková konštrukcia - kvalita a stálosť
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvom mieste
 • Šírka sortimentu - u nás si vyberie každý
 • Kvalitné spracovanie - moderné materiály a technológie
 

PriebehPriebeh zákazky

1. Upresnenie a špecifikácia

Výber vašej vysnívanej zimnej záhrady je úplne jednoduchý. Stačí si na našich stránkach zvoliť preferovaný variant, rozmery a opísať vaše priania. Na základe týchto špecifikácií vás kontaktuje náš odborný zástupca a spoločne si definujete ďalšie podrobnosti.

Stavba úplne na mieru

Vytvoríme vám cenovú kalkuláciu úplne na mieru a zariadime kompletný servis od prvých plánov až po finálnu realizáciu. Súčasťou je doprava a montáž. Staviame pre vás na kľúč.

2. Cenová ponuka

Cenová ponuka je ďalším krokom a vyplýva zo špecifikácií, na ktorých ste sa dohodli s obchodným zástupcom. Výsledná cena sa odvíja od zvolených rozmerov, použitých materiálov, doplnkov, farebného odtieňa a celkového prevedenia.

Cena je variabilnou zložkou a závisí na vašich možnostiach

Pri zimnej záhrade je možné prispôsobiť cenu vášmu rozpočtu. V prvej fáze možno napríklad namontovať pergolu a tú za nejaký čas doplniť o bočné steny, čím získate plnohodnotnú zimnú záhradu. Našim klientom vychádzame v ústrety a snažíme sa vždy nájsť to najvhodnejšie riešenie.

 

3. Zameranie

Náš odborník vás po schválení rozpočtu navštívi a vykoná finálne zameranie budúcej stavby. Ide o posledný krok pred výrobou zimnej záhrady, preto musí všetko presne zapadnúť na svoje miesto.

Na základe finálneho zamerania vám vytvoríme variant úplne na mieru

Finálne zameranie odhalí nezrovnalosti v podloží a v miestach, kde bude zimná záhrada prikotvená k domu preto je dôležitá spolupráca zákazníka s naším odborníkom. Je nutné vedieť, kam bude zvedená voda, aká je hrúbka izolačnej vrstvy na dome, rozvody v stene a ďalšie parametre, ktoré by mohli spôsobiť problém pri inštalácii.

4. Výroba

Od finálneho zamerania putujú dokumenty do výroby, v ktorej celý proces trvá niekoľko týždňov. Záleží predovšetkým na rozmeroch a zložitosti finálnej stavby. Príprava hliníkových profilov a zastrešenie prebieha úplne na zákazku.

Vlastná výroba umožňuje vytvoriť hliníkovú konštrukciu na mieru

Vďaka našej výrobe sme schopní vytvoriť riešenie prispôsobené požiadavkám zákazníka. Pri výbere rozmerov, farebného odtieňa a ďalších parametrov rozhoduje aj vzhľad celého miesta. Zimná záhrada by mala dokonale zapadnúť k domu aj okolitej prírode.

5. Finálna realizácia

Montáž zimnej záhrady je jednoduchá a trvá len pár dní. Najprv je vybudovaná konštrukcia, ktorá je následne doplnená o bočné steny. Jednotlivé krídla sú zasadené do chytrého mechanizmu a následná manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá.

Celý proces prebieha za dozoru skúsených odborníkov

Finálna realizácia je pre nás veľmi dôležitým krokom. Zimná záhrada predstavuje komplikovanú stavbu, ktorá musí byť dokonale vykonaná, aby neovplyvnila klímu v interiéri domu. Celý proces tak prebieha pod rukami skúsených odborníkov.

ShowroomNajväčšie ukážkové centrum v ČR

Presvedčte sa na vlastné oči

Navštívte najväčšie ukážkové centrá v Českej republike (Říčany u Prahy) a na Slovensku (Prešov a Bratislava) a vyberte si z vystavených produktov ten svoj.

Čaká na vás:

 • Celková plocha ukážkových centier 10 500 m2
 • Tím vyškolených predajcov, ktorí Vám poradia
 • 58 vystavených produktov

HobbytecRodinná firma

 • Na prvom mieste je pre nás spokojný zákazník a kvalitné produkty, ktoré mu prinesú radosť a úžitok.
 • PROFESIONÁLNE MONTÁŽE

  Zaisťujeme montáže našich výrobkov po celej Európe.
 • Dizajn, kvalita, cena

  Naše produkty v sebe kombinujú nadčasové spracovanie, kvalitné materiály a bezkonkurenčnú cenu na trhu.
 • Najväčšie showroomy 

  Vytvorili sme najväčšie ukážkové centrá svojho druhu v ČR a SK. Nájdete nás v Prahe a Prešove.
 • Vlastná výroba

  Pri našej práci sa opierame o vlastnú výrobu. Tá nám umožňuje vytvoriť zákazky úplne na mieru.
 • Najširšia ponuka v Európe

  Klientom ponúkame ucelenú ponuku všetkých dostupných produktov pre dom a záhradu.