informacijecopy
Zobraziť kategórie
Potřebujete poradit?

Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 293 €  na ďalší nákup

Hliníková dizajnová pergola XXL

Výrobca:SankyoAlumi
Dostupnost:14 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Šířka:2,7 m
Zobrazit banner :ANO

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.

K tomuto produktu získate darček zdarma

Moderná hliníková pergola série PJR XXL v rozmere 580C x 600cm vám poskytne príjemný odpočinok aj za horúcich dní. Oblúková strecha v dizajnovom funkčnom prevedení. Strešná krytina je z plného lexanu a vyzerá ako sklo. Strešná krytina má navyše vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiarenie).
 
Pergola XXL je samonosná spravidla na štyroch alebo šiestich stĺpcoch s tým, že nevyžaduje kotvenie do stavby. Vďaka tomu, možno pergolu XXL veľmi dobre použiť aj ako záhradný altánok. Konštrukcia je z eloxovaného hliníka, takže nevyžaduje na rozdiel od iných materiálu žiadnu údržbu.
 
 
Najväčšou výhodou oproti ostatným hliníkovým pergolám je nielen dizajn, ale najmä funkčné strešná krytina v plného lexanu, kde nedochádza ku kondenzácii vody. Strešná krytina má skutočne jednu z najlepších tieniacich funkcií. Hliníkové pergoly sú ako jediné v SR cerfifikovány TÜV. Nejde o čínskej kópie, ale o japonský originál so zárukou 10 rokov.
Najpredávanejšie veľkosti a farby pergol sú skladom k okamžitému dodaniu. Pergoly dodávame ako bez montáže, tak v prípade záujmu aj vrátane montáže na kľúč a to po celej ČR, tak aj slovenské. Montáž je možná dvoma spôsobmi - priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu.
Pre viac informácií náš kontaktujte, pošleme vám presnú cenu dodanie na kľúč vrátane montáže.
 
 
Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Zastrešenie je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Hliníkové pergoly majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetre s rýchlosťou víchrice aj orkánu.
 
Viac informácií na www.hotove-pergoly.sk alebo tiež www.alu-pergoly.cz
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Napsat dotaz na prodejce

Napísať užívateľské hodnotenie

Ohodnoťte produkt:

Alternatívny tovar

Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.

Kúpiť na splátky

HomeCredit
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Letná zľava 35% na pergoly a prístrešky

5.7.2017

Najpredávanejšie typy pergol série PJF a prístreškov PJR vo veľkosti 5x3 len za necelých 2200€. Presvedčte sa sami.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX