informacijecopy
Zobraziť kategórie
Potřebujete poradit?

Pri nákupe tohto produktu získavate zľavu 82 €  na ďalší nákup

Hliníková dizajnová plechová pergola s tienením série PJF

Výrobca:SankyoAlumi
Dostupnost:2-5 dní
Záruka:predĺžená 10 rokov
Barva:Strieborná ,  Sivá ,  Hnedá ,  Bronzová ,  Čierná ,  Biela
Šířka:2,7 m
Dĺžka x hĺbka:510cm x 270cm
Zobrazit banner :ANO

Nastavit hlídaní

Chci být informován:
! Až bude zboží skladem
! Při snížení ceny pod Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!

Chci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Moderná dizajnová hliníková pergola sa tienenom séria PJF vám poskytne príjemný odpočinok aj za horúcich dní. Plochá rovná strecha so spádom, strešná krytina je z plného lexanu a vyzerá ako sklo. Strešná krytina má navyše vynikajúce izolačné vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB žiarenie).
 
 
 
Pergola je samonosná spravidla na dvoch alebo troch stĺpcoch s tým, že nevyžaduje kotvenie do stavby. Vďaka tomu, možno pergolu veľmi dobre použiť aj ako záhradný altánok. Konštrukcia je z eloxovaného hliníka, takže nevyžaduje na rozdiel od iných materiálu žiadnu údržbu.
 
Najväčšou výhodou oproti ostatným hliníkovým pergolám je nielen dizajn, ale najmä funkčné strešná krytina v plného lexanu, kde nedochádza ku kondenzácii vody. Strešná krytina má skutočne jednu z najlepších tieniacich funkcií. Hliníkové pergoly sú ako jediné v SR cerfifikovány TÜV. Nejde o čínskej kópie, ale o japonský originál so zárukou 10 rokov.
 
Najpredávanejšie veľkosti a farby pergol sú skladom k okamžitému dodaniu. Pergoly dodávame ako bez montáže, tak v prípade záujmu aj vrátane montáže na kľúč a to po celej ČR, tak aj slovenské. Montáž je možná dvoma spôsobmi - priamym betónovaním do výkopu alebo použitím oceľových prírub, ktoré sa kotvia na chemické kotvy do vopred pripraveného základu.
Pre viac informácií náš kontaktujte, pošleme vám presnú cenu dodanie na kľúč vrátane montáže.Hrdza, plesne ani machy nemajú žiadnu šancu. Dlhotrvajúci krásny vzhľad je zaručený. Zastrešenie je navyše vybavené efektívnym UV filtrom s takmer 100% UVA a 75% UVB ochranou. Veľkým plusom je aj vysoká svetelná priepustnosť materiálu. Hliníkové pergoly majú nosnosť (podľa typu) 60 až 150 Kg / m2 a odolajú vetre s rýchlosťou víchrice aj orkánu.

Viac informácií na www.hotove-pergoly.sk alebo tiež www.alu-pergoly.cz
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Napsat dotaz na prodejce

Napísať užívateľské hodnotenie

Ohodnoťte produkt:

Alternatívny tovar

Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.
Chyba!
Je nutné zvoliť parametre produktu.

Kúpiť na splátky

HomeCredit
Položky označené (*) je nutné vyplniť.

Vyberajte z produktov svetových výrobcov z Japonska, USA, Izraela, Kanady, Nemecka, Slovenska, Turecka a Poľska. A výberové privátne značky One Trade®.
 

Čo pre Vás máme?

záhradné domčeky, skleníky, fóliovníky, parenisko, dreváreň, hliníkové pergoly a altánky, záhradný nábytok, ale aj plechové garáže a prístrešky na auto ... V rôznych prevedeniach pre rôzne potreby. A v prémiovej kvalite za dostupnú cenu - najžiadanejší tovar trvalo skladom, ihneď k odberu.

Aktuality

Navrhujte drevené stojany

24.9.2017

Najlepší čas na nákup dizajnového dreveného stánku.

Zobraziť všetky aktuality

MenuX

InformácieX